Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed półgodziną pojawiła się plansza " zmień liste kanałów ....", / dot. PVR 250/- zrobiłem wyszukiwanie i .... zdziwienie , LISTA STARA " ,

jeszcze z okresu Zmiany Kart Ab / jest ta zmiana na Liście/. To samo co przed ponad miesiącem, znowu sie pomylili, kto w C+ to robi / za ile pracuje /. Proszę innych użytkowników PVR- a o wypowiedzi - ...co u Was . Mam nadzieję , że Nowa Poprawna Lista powinna wrócić natychmiast... Dzieki za Wasze głosy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z media2.pl

 

"Policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o oszustwa i wyłudzenia sprzętu RTV, w tym dekodery do odbioru płatnej telewizji, na terenie całego kraju. W tym celu mężczyźni skupowali i przerabiali dowody osobiste"

 

To te słynne PVR co niby na własność można kupić :lol:

 

A na fotce same Philipsy PVR 6251-100.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mój PVR szwankuje. Otóż na kanałach Fox Life i AXN-ach wyskakuje mi komunikat BRAK UPRAWNIEŃ DO ODBIORU TEGO KANAŁU, a po 10 sekundach komunikat znikac i można normalnie oglądać dany kanał. Nie zauważyłem tego typu objawów na innych kanałach. Dodam, że jeszcze do końca kwietnia posiadam Pakiet Komfortowy+. Czy ktoś z Was ma na tym dekoderze też tego typu objawy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak sygnału, sprawdź antenę - taki komunikat pojawia mi się za (prawie - raz na miesiąc) każdym razem kiedy próbuję obejrzeć transmisję w formacie HD wyjątkiem jest MTVN HD które działa perfekcyjnie

Philips HD PVR

Antena na oko 90-100cm

Konwerter QUAD - 120 zł - nie znam firmy

Podłączone 3 dekodery

-Zwykły najzwyklejszy Cyfra+ (zamiast multiroom, 2 takie same karty [1 zastępcza])

-Filip HD PVR (zamiast multiroom, 2 takie same karty [1 zastępcza])- podłączony 1 kablem (ustawieniach kabel: pojedynczk, reszta ustawień HOTBIRD)

-Jakiś random Cyfrowego Polsatu

 

Poziom sygnału to pasek wachający się 1-2 mm od liczby 5

I nie mam pojęcia dlaczego HD nie chce działać, co może być przyczyną?

 

Przekopałem już całe google i rozwiązania nie znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od kilku dni mój philips pvr nie może dojść do porozumienia ze smartwi, gdyby wkładam kartę kliencką pojawia się napis: "nieprawidłowa lub uszkodzona karta abonencka". Które oprogramowanie smartwi zatem najlepiej spisuje się z tym dekoderem? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie czy też aktualne 96 DTT wydaje się być poprawnym, nie ma z nim problemow.W problemach które opisujesz a ja też kiedyś miałem , najważniejsze jest poprawne , bardzo dokładne ustawienie antenty / min . 75 cm x 85 cm/, trzeba to kilka razy ustawić / i sprawdzić w różnych warunkach pogod. jak mgła,opady deszczu i śniegu /.Info " niepraw.lub uszkodz. karta ab...." należy wyeliminować, najlepiej jest spokojnie odłączyć na kilka min./ 3, 4 min./ dekod. z sieci zasil. 220 V. Należy sobie pomagać różnie od sytuacji, np.można przeprowadzić tzw. Reaktywacje na stronie C + , po zalog. do ICA / Sprzet /. Pamiętaj jednak zawsze , że np.problem " Brak, słaby sygnal " to efekt: 1/.mała śred. anteny., 2/. niepoprawnie ustaw. antena, niepełne połączenia na przewodach/ stare styki , nieczyste., niedokrecone " F - ki " , itp. A jeszcze jedno,zawsze po ustawieniu anteny , dobrze podokręcaj nakretki anteny/ masztu/ i po 2 - 3 tyg. raz jeszce dokreć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprogramowanie masz aktualne , więc musisz mieć odrobinę niedokładnie ustawioną antenę .

Jak mógłbym się zabrać za poprawianie? Anteny nie instalowałem osobiście, czytałem temat na tym forum ale był on tylko o strojeniu, nie o 'dostrajaniu' Jak mogę wykryć różnicę skoro mam tylko pasek dziesięciocentymetrowy pasek - nie widzę wartości %?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...