Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wejdź sobie w program telewizyjny na stronie C+, sprawdź które pozycje mają być nadawane z DD 5.1 i sprawdź jak to u Ciebie gra. Warto przy tym pamiętać że w 5.1 nadawane są tylko chyba z oryginalną ścieżką dźwiękową (bez lektora). A w ogóle to oddaj ten dekoder w [beep], bo się z nim tylko męczysz. Wróć do Sagemcoma i będziesz znowu zadowolony, jak dawniej. Zwrócić możesz w każdej chwili.

 

Tak, zawsze zmieniam ścieżkę na oryginalną i ani na HBO HD ani na Canal + HD nie ma DD 5.1 przez HDMI, porażka.

 

Czy ktokolwiek może pójść i oddać ten dekoder, bo tak się składa, że nie jestem akurat w PL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych podłączeniem dekodera bezprzewodowo do internetu poprzez WiFi potrzebny będzie adapter WiFi taki jak Netgear WNCE2001 http://www.netgear.com/landing/wnce2001.aspx koszt około 150zł

Sprawdziłeś jak to działa?

Mam zamiar zastosować takie rozwiązanie i wiem, że działa (są filmiki na Yoytube i było już jakiś czas temu na forum opisywane). Tego Netgeara można już kupić za 125 (+koszty przesyłki). Jedyny minus to, że ma tylko jeden port Lan. Gdyby chcieć jeszcze podłączyć TV, BD i Ampli, można zastosować np. coś takiego Linksys Wireless-N Ethernet Bridge (WES610N-EE). Ale to już inna półka cenowa.

Ją mam w domu wi fi, i nie potrzeba żadnych przejsciowek. Jeżeli router ma wolne wejście, to wystarczy kupić kabel i podłączyć,do niego dekoder. Ja za pięć metrów przewodu ethernet zapłaciłam 6,70 zł.

Jeśli masz w domu wi-fi to po co ci kabel? A jeśli podłączasz przez kabel to po co ci wi-fi? Rozwiązanie z przejściówką jest dla tych co mają wi-fi a nie chcą układać dodatkowych przewodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie nie mam jeszcze wgranego softu i wyłączony dekoder wtedy kiedy wyświetla godzinę pobiera około 10W a włączony 20-25W. Kiedyś co czytałem o dekoderze Ariva to jego pobór w stanie wyłączonym wynosił ok 1W a jeśli był wyłączony i wyświetlał godzinę to pobierał już 10W to podejrzewam że ten 1W w przypadku Philipsa było by wtedy kiedy by nie wyświetlał godziny a jak to jest w praktyce czy jeśli jest włączony tryb ECO jest wyświetlana godzina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ktoś ma dekoder dwa pietra niżej niż dekoder to nie będzie do niego chyba kabla ciągnął, nie ?

 

A po co chcesz ciągnąć kabel z dekodera do dekodera? ;>

Chodziło zapewne o kabel router->dekoder.

@PWojciechowska, jak mieszkasz w bloku to kabelek sobie możesz położyć. Gdy jest to dom i różnica pięter jak pisze @m.sta to bez kabla pozostaje tylko wi-fi i adapter (np. Netgear).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób co mają Phillips HD PVR - tez wam głośno chodzi po wyłaczeniu go (w sensie kiedy

pokazuje godzine ) ? Miałem Sagema i jak wyłączyłem to cicho - tylko pokazywał godzine, boję się ze będzie mi prad pobierał mimo że go wyłąnzyłem.

I czemu go się tak ciężko włancza i wyłącza - naciskam przycisk standby a musze czekać minute zanim się zgasi albo odpali i lapka lata jak głupia (CZERWONA, POMARANCZOWA az Zielona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dyskoteką diodami ten model tak ma i nie udało im się tego przeskoczyć w nowym sofcie. Co do buczenia po wyłączeniu to zarówno w trybie Eco jak i bez niego: dekoder buczeć będzie tylko wtedy gdy pobiera VOD w tle lub jeśli się zawiesił.

Mi się zawiesza gdy zajętość dysku dochodzi do 90%-wtedy zawiesza się funkcja nagrywania, dekoder się nie wyłącza całkiem i inne cuda się z nim dzieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...