Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie na ZDF nic się nie dzieje, chodź nie mówię że HD PVR jest super. Sam mam z nim problemy, np. wyłączanie się dekodera przy przełączaniu kanałów, albo nagle pokazuje się czarny ekran gdy coś się nagrywa, a w nagraniu też widnieje on. A PVR HD uparcie potrafi nagrywać cały czas ten czarny ekran :P A to nie wszystko czym mnie zachwyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

restarty mogą sie robić w kólko wtedy jak słuchając radia/lub multichoice/ wyłączysz tuner (a zapomnisz przełączyć na dowolny kanał TV) potem z powrotem go włączasz no i bedzie w kólko robił restart dopóki jak na wyświetlaczu przy włączaniu na panelu przednim podczas zmiany z godziny na nr kanału, nie wklepiesz na pilocie (najlepiej/najszybciej jakiegoś 1-dno cyfrowego) kanału TV. :jupi: a i to nie jest takie uciązliwe choć jakiś upier....:censored:..c mógłby sie doczepić tego :roll: "patentu" :mrgreen: a dziwię się bardzo że choć tunek jest przystosowany (przynajmniej tak pisze na tylnym panelu :idea: ) na to zeby obsłużyć interaktywną cyfrę to na liście tych kanałów nie ma hmm jak nie ma co oglądać czy nawet na tvn reklamach za ten czas mozna byloby se pograć poszpilać a tu kicha :mrgreen: no niby to mała pie. :oops: ..ła ale... :read: a i jeszcze jedno mam pewne obawy moze za wczAsu moze nie potrzebnie bo tuner chyba bedzie obsługiwał format DVB-T/MPEG-2 czyli wersje testową a nie DVB-T2/MPEG-4 WERSJE DOCELOWĄ ODBIORU NAZIEMNEGO :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza odpowiedź na temat nowego softu:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że data wprowadzenia aktualizacji oprogramowania, nie jest jeszcze znana. O pojawieniu się aktualiacji Abonenci, zostaną poiformowani w magazynie Abonentów Plus+.

 

W razie pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

 

Dział Relacji z Abonentami

 

-------------------------------------------------------------

CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW

Tel.: 0 801 066 066 lub 022 310 45 45

Fax: 022 310 45 44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisalem druga umowe stary dekoder oddalem i teraz tez czekam az pojawi sie aktualny soft zeby z aktulizowac pvra. Przynajmniej mam nadzieje ze uda mi sie skorzystac z promocji na swieta VOD jesli sie cos sciagnie na tym co mialem wczesniej byly chyba wszystkie pozycje na dysku. No ale po co mam go trzymac i placic najem jak umowa zaraz bedzie rozwiazana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie tez wlaczylem aktualizacje. Ale nie spodziwam sie softu nowszego niz ten ktory byl dotychczas. (jak juz pisalem mam nowy tuner wiec licze tylko na aktualizacje oprogramowania "sklepowego")

 

Troche trwala aktualizacja. I mam 85/FT1ready czyli wszystko po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, ze wersja oprogramowania o której piszesz pozwala na oglądanie filmów VOD.

A jeśli się nie mylę i w związku ze zmianą oprogramowania zaczęły sciągać Ci się filmy VOD to odbiornik bedzie odpalał się duzo szybciej.

kiedy bedziesz miał pełną biblioteke VOD lub aktualnie nie będzie sciągała Ci się żadna pozycja z VOD odbiornik bedzie się odpalał dużo dłużej niż 3,5 s.

Tak samo jest jeśli ustawisz sobie nagrywanie jakiegoś programu i w czasie nagrywania właczysz odbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza odpowiedź na temat nowego softu:

O pojawieniu się aktualiacji Abonenci, zostaną poiformowani w magazynie Abonentów Plus+.

 

Fajnie, tylko że Abonenci o możliwości oglądania TV naziemnej w kwietniu zostali już poinformowani w poprzednim magazynie Abonetów! Ktoś tu robi sobie z gęby cholewę? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten dekoder jest ot taki. A wy jakbyście mieli możliwość kupienia na własność za np.300 zł kupilibyscie czy wolelibyscie w dalszym ciągu dzierzawić go od Cyferki za 20 zł m-cznie? Bo ja nie ze względu na ich wadliwość chyba że chodzi tu cały czas o błędne oprogramowania.

P.S. Chodzi mi oczywiscie o legalny zakup od Cyfry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...