Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ james_b moja cierpliwość zaczyna się kończyć. Płacę za opcję 3xHD, a w pełni nie mogę z niej korzystać (piszę w pełni bo tylko MTVN HD działa poprawnie, a NGC HD i Eurosport HD po kilku sekundach od przełączenia na nie zawiesza się), a kasy nikt mi przecież nie zwróci, nie prawda :?: . A tak poza tym to chyba jak wyjdą PVR z większym dyskiem to wymienię swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym telefonicznym BOA to prawdziwa masakra!!

Średni czas oczekiwania to ok 20min. Kiedyś czekałem ponad pół godziny.

 

Najgorsze jest to, że za cały czas oczekiwania pobierane są impulsy. Przyznam, że jakis rok temu nie wiedziałem o tym i dopiero "olśniło" mnie przy rachunku. Nie wiedziałem dlatego, że mniej więcej do października 2007 niezależnie od czasu połączenia pobierana była jedna stawka ok60 gr .

W tej chwili uważajcie na koszty , bo może Wam wyjść, że za jedną, dwie rozmowy z BOA zapłacicie w sumie tyle (ok30zł) co za np.opcję premium.

 

Ja jak muszę dzwonić to korzystam z darmowej puli minut na stacjonarne w abonamencie komórki. Ale i tak szkoda tych minut.

 

P.S.

Co do aktualizacji softu. Trzeba przyznać, że będzie ona super ekspresowa zważywszy, że na ostatnią czekaliśmy ok roku. Nie miejmy jednak złudzeń, że dbają o klientów. Gdyby nie fakt, że VOD pozbawione jest napisów - nie aktualizowaliby tak szybko. Nie obchodziłoby ich to, że na nagranym filmie HD napisy przyspieszają.

Jednakże, muszą zrobić poprawkę bo przecież nikt nie zaakceptuje filmu HD (za13zł) z lektorem w wersji 2.0. Czas oczekiwania na ostatnią poprawkę - przekonał mnie, że abonentów PVRa mają w czterech literach. Liczy się tylko ich interes. Gdyby VOD wprowadzali na wiosnę tego roku to pewnie tyle samo byśmy czekali na nowy soft. Ten nowy soft dostaliśmy niejako "przy okazji" wprowadzania VOD. Powinien być dostępny najpózniej po 2 miesiącach od ostaniego w styczniu 2008.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowego PVRa od cyfry starego oddalem akurat mialem tyle szczescia ze mieli ostatnia sztuke na sklepie. Teraz chcialbym z aktualizowac soft ale cos tu nie sciaga sie.

 

Aktualizacja:

Po jakis 30 minutach pracy w koncu pokazalo ze jest dostepny nowy soft pobralo i wszystko gra. (dziala pauza przewjanie i rec - starym wysiadly te opcje) Ciekawe czy teraz VOD bedzie mi dzialal prawidlowo po wymianie sprzetu.

 

Dodane:

O co chodzi w tym PVR HD. Kolejny model i wysiadlo znow przewijanie i pauza !!!!!! Wysadzilo korki po wlaczeniu te opcje przestaly dzialac. Czy on ma jakies zabezpieczenia dysku twardego?

 

Nagralem kilka minut jakiegos programu . Odtworzylem i pauza z przewijaniem znow dziala. Co za szajs !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często zanika mi obraz tzn. tak jakbym odłączył tuner od TV (znika obraz i dźwięk). Trwa to 2-3 sekundy, czasem 5-10 sekund ale zazwyczaj nie wraca obraz woogóle :brawo: muszę wtedy wyłączyć i włączyć tuner bądź TV. Gdy nie wraca woogóle to w rogu ekranu jest napis "poza zakresem". Czy kabel HDMI jest uszkodzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może, bo u mnie naprawdę nic takiego się nie dzieje. spróbuj podłączyć dekoder przez euro i zobacz czy też będzie się coś takiego działo. albo sprawdź też czy dobrze wszystko w menu o hdmi ustawiłeś. ma Twój tv taką opcję że możesz tak jakby sparować tv z urządzeniem podłączonym przez kabel hdmi? bo mój ma ale jak robi wyszukiwanie urządzeń to nie znajduje pvr. chociaż wydaje mi się, że to wina pvr a nie tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cyfra robi duzy problem jesli sie chce cofnac do zwyklego philipsa HD? Moj ma zolty kwadracik i nikt ale to nikt nie potrafi temu zaradzic, nawet sciagnolem speca ktory ustawil antene na 98% i dalej lipa. ewentualnie mysle o zakupie modulu cam od cyfry... jak myslicie jak sie zachowa dystrybutor i ktora opcja lepsza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może, bo u mnie naprawdę nic takiego się nie dzieje. spróbuj podłączyć dekoder przez euro i zobacz czy też będzie się coś takiego działo. albo sprawdź też czy dobrze wszystko w menu o hdmi ustawiłeś. ma Twój tv taką opcję że możesz tak jakby sparować tv z urządzeniem podłączonym przez kabel hdmi? bo mój ma ale jak robi wyszukiwanie urządzeń to nie znajduje pvr. chociaż wydaje mi się, że to wina pvr a nie tv

menu hdmi? ale w dekoderze czy w tv? :]

 

ma taką opcję ale nie znajduję tego pvr'a podejrzewam, że dekoder nie ma takiej opcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKANDAL :))

 

W poznaniu NIGDZIE nie mozna nabyc PVR HD philipsa

 

przedzwonilem i obszedlem wszystkie 20 punktow jakie POSIADA poznan i w kazdym puste magazyny

 

moze ktos COS bedzie wiedziec i da znac

 

 

... usmiejecie sie ale wczoraj w jednym z centrow CYFRY scigalem sie z facetem ktory tez " biegiem" szedl do punktu

stalem za nim w kolejce i WYPOZYCZYL ostatni PVR przedemna

 

MYSLALEM ZE mnie krew ze zlosci zaleje :)

CZEKAM na info od was jak ktos cos bedzie wiedziec o dostepnosci PVR

 

cyfra twierdzi ze maja mega braki akurat na PVR i jak juz beda to PVR z wiekszym dyskiem ... 320 GB

 

 

 

aaa pytanko

CZY konwerter monoblock -- tzw popularny ZEZ bedzie dobrze dzialac na PVR philips przy antenie 90cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już w ogóle jest masakra z kanałami HD na PVR. Ostatnio Eurosport HD i NGC HD wieszały się gdzieś po 1-2 min., a teraz jak przełączę to od razu wyskakuje komunikat brak sygnału,sprawdź antenę (poziom sygnały z transpordera 11.278V - 4,3). Mogliby się tak z tym nowym, poprawionym softem do PVR pośpieszyć. Ile można czekać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...