Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się że viva wprowadziła te nowe programy 100% VIVA itp. a szczególnie te identy vivy na kolorowych tłach które pokazuja jak kończy sie reklama wcześniej nie pokazywali ich wcale. Viva Geramny kiedy miała stara oprawę to cały czas je pokazywała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie dlaczego Viva Polska nie ma tych elementów oprawy co miała VIVA .DE (np. inne melodie do spotów reklamowych i inne grafiki ) VIVA de miała lepsze logo bardziej pogrubione i wydaje mi się że było ładniejsze od naszego obecnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bar1992 Racja do Jingl-i reklamowych było jeszcze kilka melodii na Vive De .... Plus za te jingle po reklamach.

 

Super słowa "Obecne programy VIVY to pomyłki muzyczne." zgadzam się w 10000% !!!

 

Oczywiście również popieram osobny kanał z ENTERTAINMENT tzn Szołami MTV bardziej w stylu URBAN , Viva Taneczno - imprezowa i stacja klasyczna < czy to VH1 CZY MTV classic oby muzyka typu Gret-his hits>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spotów reklamowych VIVY VIVA Niemcy (jak jeszcze miała starą grafikę do 31 grudnia ) miała lepsze bumpery reklamowe oni mieli jeszcze taki :

a nasza jedno i to samo mogli by dodać te po niemieckiej grafice . Rzadko pokazują ident VIVY teraz pokazują co pisałem wyżej podczas tych nowych programów i to duży plus fajna melodia jest na tym pomarańczowym i turkusowym idencie zwróćcie uwagę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie grafika vivy jest nie dopracowana i nie ma wszystkich elementów , wolałem 100 razy grafikę (byłą) niemiecką była bardziej dopracowana pozostaje tylko liczyć że porobią jakieś zmiany względem tych bumperów reklamowych . Czy ktoś wie kiedy na viva germany weszła ta oprawa która które jest teraz u nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ta tragiczna weszła 1 stycznia ale ta która zniknęła 31 grudnia kiedy ona weszła ktoś się orientuje ?

Wracam jeszcze do poprzedniego postu ten bumper reklamowy nasza viva miała był z anią wyszkoni http://www.youtube.com/watch?v=GC7AbR2O ... re=related ta melodyjka jest inna i go też brakuje nie rozumiem vivy dlaczego zapomina o tych bumperach ( ostatni raz widziałem go w wakacje 2010 ) a ten w linku jest z vivy szwajcaria .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva swiss dzieli czas nick swiss i niestety nie jest FTA a szkoda ale viva szwajcaria nie ma osobnej strony internetowej program vivy swiss jest na viva.tv czyli vivy niemieckiej . Myślałem że VIVA szwjcaria tez zmieniła grafike a skoro nie to znaczy że ma inną ramówkę niz viva austria i germany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bar1992: grafikaktóra jest u nas a zniknęła z Vivy DE w Niemczech była od 2.08.2004 roku a u nas dopiero od 11.10.2004 - do dziś (na szczęście). Jak mają coś zmieniać to niech sami wymyślą, a nie ta beznadziejna niemiecka. Bumpery są rewelacyjnym pomysłem, bo każde są inne, każdy może się w nich pokazać. Oglądamy je kilka razy w ciągu jednej godz. i za każdym razem są inne. i nie maglują tych samych przez rok jak to robią z klipami.

Co do Vivy Swiss i Austria to tego tematu nie ogarniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdybyśmy mieli dostęp do vivy swiss a właściwie do nick swiss ale on jest tylko w kablówkach w szwajcari . Ale tego nie wiedziałem że zostali przy starej grafice . Ciekawe czy viva polska zmieni grafike mam nadzieje że nie. Powinni doskonalić obecną i dokładać nowe bumpery reklamowe np. takie ja w viva swiss .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize ale ta nasza co jest teraz weszła 22.06.2010 poprzednia była inna miała logo niebiesko żółte niewypełnione .

Bumpery rzeczywiście sa rewelacyjnym pomysłem ale na viva germany były jeszcze inne niz te które sa u nas no i na viva germany były identy vivy między teledyskami czy jakimś programem a u nas tego nie ma nudy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie "Bar1992" ten wątek to nie "nawijalnia postów" po co pan za 3 minuty pisze coś nowego Polecam Tryb Edycji.

 

Zgadzam się z iż identy Vivy de z przed 31.12.2010 do reklam były lepsze te urywki z reklamami takie "mikro wywiady z gwiazdami"

Po co na kanały ze Szwajcarii jak mamy Polskie (często lepsze) odpowiedniki tych stacji. ... a nawet lepsze własne stacje < Patrzeć od dłuższego czasu 4Fan czy Eska TV>

 

PS. Chciałem jeszcze wieczorkiem napisać że bardziej sztucznego programu niż Polska edycja słodkich urodzinek .... to w moim 20 letnim życiu nie widziałem < Mango i brazylijskie tasiemce się chowają> no można to porównać z dziennikiem z TVP Historia który leci o 8.00 rano :P hihihihih.

 

 

Aha ... również jestem za stworzeniem ładnej pięknej oprawy osobno dla Vivy Polskiej ... chociaż z tą co jest teraz nie jest źle ... ale wiadomo Viva lubi często odświeżać się < a ta już chwilę jest >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi poprostu o to że grafika vivy pl nie jest pełna a najlepsze jest to że maja oni inne grafiki bumperów i melodie bo widziałem ale ich nie wykorzystują . Moje super słodkie urodziny ten szajs teraz leci na vivie hmm... a ktos tam sie cieszył że wycowali MOJA WŁASNA GWIAZDA własnie dali to zamiast tego .

 

Jak dla mnie grafiki vivy pl nie muszą zmieniać mogli by ją tylko trochę dopracować tak jak niemcy mieli swoją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to "Planet VIVA" pod zmienioną nazwą czyli to co zawsze pod innym szyldem. Widzę, że co niektórzy się na to nabierają. Poza tym godziny emisji co najmniej dziwne.

Ostatnio zaczęli wałkować 100 klipów.. na okrągło, pewnie zaraz jak skończą wezmą się za powtórki Viva music quiz ;-)

Muzycznie Viva coraz słabsza, coraz mniej nowości a więcej reklam niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest po prostu PLANET VIVA ze zmienioną nazwą... te "Week Top" "Top 5 VIVA" "100% VIVA" lub "Melanż Starter" nie mają własnej grafiki tylko po prostu lecą klipy, a w górnym prawym rogu pisze nazwa programu i numer na liście lub nie jeśli to nie top lista...

 

A jeśli chodzi o BUMPER'y to za czasów Clip Creator'a na stronie VIVA Germany z 2010 roku to było do wyboru do koloru grafik, dźwięków i innych bajerów do BUMPER'ów, a u nas mało co dźwięków itp.

 

PS. A każdy program/top lista powinien/powinna mieć własną grafikę belki tytułowej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje super słodkie urodziny ten szajs teraz leci na vivie hmm... a ktos tam sie cieszył że wycowali MOJA WŁASNA GWIAZDA własnie dali to zamiast tego .

 

Są obydwa programy, nic nie zastąpiono. VIVA Polska niedługo będzie tak jak w Niemczech, czyli tzw. drugim MTV, z tym że darmowym :] I wtedy ten kto będzie chciał pooglądać sieczkę (znajdzie się kilku takich) jaką serwuje MTV będzie mógł wybierać: VIVA PL niekodowana z częściową ofertą programową lub MTV PL płatne z pełną ofertą programową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiem szczerze ten "Pudelek" jest nawet nawet :) < w końcu udana produkcja Polskiego oddziału Viacom-u>

 

Cos takiego jak "News" w świetności Vivy DE i Vivy Plus.

 

Tylko to jest powtórka .... jak by taki program puścili by dla Vivy byłbym jak najbardziej za. Pół godziny takiego programu to nic złego...

 

Ps . Ale nasza Viva ma manie na Powtarzanie .... ;/ ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...