Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli viva miałaby polską koncesję to czy przypadkiem nie puszczałaby od 0:00 lub 1:00 do rana non stop polskiej muzyki? Ja tak nie chcę, bo nie dość, że w radio leci całą noc tylko polska muza to jeszcze na 4fun i Esce. I tu Viva jest lepsza, bo przynajmniej można posłuchać zagranicznej muzyki i nie ma "słitaśnych szołów". Ja zauważyłem, że w Planet Vivie lecą przeważnie kawałki z przed roku albo jeszcze starsze, a nowsze to rzadkość. Nowsze lecą zawsze w Download Charts, Tip Top Lista o 10 rano i w In & Out. Ale i tak dobrze, że będzie więcej Planet Viva i te Disco Viva (bo to są programy z muzyką!!!!)

 

@Mr Music: znajdziesz w programie tv np telemagazyn.pl i innych stronach z ramówką wszystkich programów. Np od kwietnia w niedzielę będzie 2 godz więcej planet viva i przez całą dobę ramówka to 20 godz. muzyki. W sobotę 20,5 godz muzyki, a 1 kwietnia w piątek tylko 2 godz szołów.(oby to nie prima aprilis) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICKO - LAST SUMMER widziałem na Vivie < W Power liście> już z tydzień temu.

 

Racja by musiała puszczać Polską muzykę na siłę < w ogóle co to za ustawa - gdzie demokracja - Gramy co modne i co ludziom przypada do gustu a nie na siłę>

 

ale Viva nie może wejść do DVB-T przez to że nadaje nie na naszej koncesji ;/ ;/ ;/ ;/ -

 

Też chwilę już nie widziałem tej gwizdy - i dobrze Muzyka i Muzyka :) Może poszli po rozum do głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe klipy na VIVA PL:

PITBULL - BON BON

LADY GAGA - BORN THIS WAY

wiem, że Esce już od dawna śmigają ale zawsze to coś, że dodają jakieś nowości :D

 

A jak jest z tymi teledyskami? oni je kupują czy muszą dostać zgodę na nadawanie ich? i dlaczego VIVA jest zawsze zacofana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.viva-tv.pl/shows/schedules/VIVA/2011-03-20/

he he! Programy znane z MTV wprowadzają tzn muzyczne pasma! Oto te nowe pasma i zmiany:

- 100% VIVA (czyli odpowiednik 100% MTV),

- widzę powrót Nightridera,

- Top 5 best of VIVA,

- Top 5 Week,

- Week Top 10,

- Top 20 widzę bedzie już stałą pozycją VIVY,

- Melanż Starter zmienia porę i dni emisji, nareszcie w całej godzinie,

- Tip-Top Lista o 6 rano bedzie,

- wiecej Power Listy,

- wiecej Planet VIVA,

- brak Personality,

- Pudelek,

Na razie widze zmiany do tej Niedzieli wyłącznie.

Nie widze pasma "Disco VIVA" i chyba miało ono zastąpić "Melanż Starter"?

Strona Cyfry Plus z Programem TV nie działa więc nic więcej nie można zobaczyć.

Jak kombinują tą będa zmiany. Oby wywalili te smsy albo ich ilość się zmniejszyła bo to tylko widzów odstraszaja. Ja już wolę przez to ogladać Eska TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na EPG od Cyfrowego Polsatu to mi się nie dobrze robi. Nasza Viva już umiera teraz wprowadzają programy które w ogóle już nie mają do czynienia z muzyką a mianowicie wprowadzają badziewia z MTV czyli Moje słodkie urodzinki i Pudelek i nigdzie nie widzę już Melanż starter chyba że jestem ślepy. Na szczęście wprowadzają też nowe programy muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że wprowadzą Pudelka - W końcu to Polska produkcja ale cieszy mnie większa ilość muzycznych Programów :)

 

Też mnie wkurzają te Smsy ;/ już raz ich nie było ... ale szybko powróciły ;/ o formacie 4/3 już nie wspomnę ....

 

ale jak RZECZYWIŚCIE będzie więcej Muzyki i Brak Zacofania to będzie GIT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci "TOP 20 - Britney Spears", a w przerywnikach Kaśka i Justyna gadają o VIVA Comet (te przerywniki są z TOP 20 - VIVA Comet) ... coś im się pomieszało...

 

Już za 23 minuty "Week TOP 10" ! ;)

 

PS. to oprócz "Pudelka" wprowadzają "Słodkie urodzinki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie to co będzie jutro, bo od 19:00 do 00:25 nie ma co liczyć na muzykę na VIVE:

 

19:00 Hot or Not

19:55 100 klipów, które wstrząsnęło Vivą

21:20 Moje supersłodkie urodziny

22:00 Cribs pl na sportowo

22:25 Cribs pl

22:55 Moje supersłodkie urodziny

23:30 Moja własna gwiazda

00:00 Cribs pl na sportowo

 

:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to news z 2008 roku... czy na pewno nic z tego nie będzie... poza tym to TV Internetowa to nie cieszy się dużą popularnością przez słabą jakość, zwiechy itp.

 

Gdyby ten koleś kupił VIVA'ę i przywrócił ją do poprzedniego stanu... gdy właścicielem była jeszcze VIVA AG... - marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja ja bym nawet nie patrzał na Vivę teraz gdybym ją stworzył i sprzedał. Tak ją niszczą ... na naszych oczach. Ta Niemiecka to już w ogóle dno dna ... nasze to jeszcze jedno dno.... z porównaniem np do 2000 roku.

 

Są juz bardzo dobre alternatywy dla Vivy w Niemczech im1 a u nas bardzo prężny 4 fan czy Topowa Eska tv które są FTA.

 

Rozważając sprawę doszyłem do wniosku bo Viva nie trafi do DVB-T tylko inna stacja muzyczna ... to Viva przestanie zarabiać kasę starci widzów straci zasięg ... Wsadzą szoły z archiwum ... żeby podbić oglądalność. W ogóle cały Viacom w Polsce bardzo odczuje brak stacji w DVB-T z ogólnopolskim Zasięgiem praktycznie z każdego druta i TV.

 

Co do projektu pewnie nie wypalił internetowe TV mają wadę Wieszają się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby MTV Polska i VIVA Polska, powróciły do starych dobrych czasów to nawet na satelicie mieli by wysoką oglądalność, ilu z nas skorzystać będzie z DVB-T 20% mieszkańców Polski, większość i tak korzysta z Platform Cyfrowych lub kablówek, powrót do starych ramówek gdzie było by dużo programów muzycznych, na tych obu stacjach (tj. MTV Polska i VIVA Polska), reaktywacja MTV Classic Polska, ułożenie sensownych ramówek MTV muzyka POP & ROCK, VIVA muzyka taneczna, MTV Classic muzyka lat 80', 90', oraz 60' i 70', i kanały te miały by branie, a tak powolne "dobijanie" i tak leżących jeszcze istniejących stacji muzycznych, choć MTV nie nazwał bym stacją muzyczną.

 

Brakuje niestety VIVY z początków jej nadawania, chociażby takich programów jak Rap Kanciapa, Hell's Kitchen, Overdrive, Club Rotation. Obecne programy VIVY to pomyłki muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIACOM powinien zrobić kanał typu "Reality" z tymi wszystkimi Amerykańskimi "Show"... a VIVA i MTV powinny wrócić do poprzedniego stanu czyli być muzycznymi stacjami...

 

Ja chcę widzieć ESKA TV, 4Fun.TV w DVB-T! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...