Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eska TV już dostepna od 1 wrzesnia z TP w modulacji DVB-S tak jak VIVA PL więc czekamy na odp. VIVY na oferte Eski TV.
VIVA od dawna ma wysoką oglądalność, która tak szybko nie spadnie, więc nie ma co liczyć na poważniejsze zmiany. Sytuacja może się zmienić, gdy Eska TV lub inny kanał muzyczny stanie się wystarczająco poważnym konkurentem dla VIVY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kończy się 10 na 10 i znowu te same klipy: Krycha Aguilera "Fighter", WWO, ATC itp. Ok, fajnie, że np. stara Krycha leci, ale ma ona mnóstwo klipów i nie trzeba co drugi program powtarzać tych samych klipów. Playlista 100 klipów i teraz będą ją w kółko przez ten i następny rok wałkować. Viva ŻAL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize zgadzam się z Tobą, viva ciągle puszcza w 10 na 10 to samo. A program ma potencjał - niestety niewykorzystany.

Ps. Dziś rano pooglądałem trochę eska tv i muszę stwierdzić, że viva muzycznie do eski (mimo, że puszczają niby takie same gatunki muzyczne) się nie umywa. Na esce leci naprawdę dużo różnej muzyki na której na vivie nie uświadczysz. Poza tym jeżeli chodzi o nowości i szybkość puszczania klipów to eska jest numer 1, no i nadaje w 16/9. Tak więc od kiedy eska jest fta, to wydaje mi się, że viva będzie powoli traciła widownię a eska będzie umacniać swoją pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że ESKA TV ma swój własny "topic"...

 

Widzicie VIVA Polska dała nowy program VivaSpot Extra więc to już są jakieś zmiany, których miejmy nadzieję będzie więcej. :brawo: zobaczymy co będzie po likwidacji VH1 . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z którymś z przedmówców, że co nie włączysz Vivy to Hot or Not, albo inne badziewie. Eskę mam od 3 miesięcy i co nie włączę to jakieś nowe klipy. I jakość dźwięku też lepsza, bo na Vivie znowu coś szwankuje. Słychać wyraźnie. Wolę Eskę choćby za brak smsowych szitów zasłaniających pół ekranu. Jak zlikwidują VH-1 to pewnie więcej klipów będzie na Vivie, bo już Viva nie będzie musiała się dzielić z VH-1. Zresztą ja już nie wierzę w jakiś cud na Vivie, dno coraz większe będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek Hot or Not drugiej edycji powtórzyli chyba 6 raz, a w programie tv na cyfrowypolsat.pl dalej pisze, że Hot or Not w niedzielę o 18:30 i w poniedziałek o 20:00 - ile oni mają zamiar to badziewie puszczać?? Niech nowe pasma dadzą ! niby dali nowy program VivaSpot Extra który dziś o 15 ale zapewne będzie to samo to zwykły VivaSpot - po co robić 2 ten sam program? lepiej by się wysili i dali z powrotem Get The Clip - niby problemy mieli... ale i tak zrobili Hit Maker, który jest tym samym programem tyle, że grafikę ma inną, a cała "formuła" ta sama jest... i pasmo Club Rotation... pokazać jakieś imprezy w klubach itp. i klubowa muzyka... chociaż CR nie wróci bo jest Club Charts - a to program podobny...

VIVA Polska jest jeszcze nr 1 jeśli chodzi o oglądalność.... ale zmiana muzyki 4Fun.TV i ESKA TV na DVB-S - przez co te stację zwiększają grono widzów i mam nadzieję, że to sprawi, że VIVA Polska zacznie tą bitwę o widza wprowadzając nowe pasma, jakieś zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hit Maker był strasznym niewypałem i niczym nie podobnym do GTC. W GTC przecież można było oddając głos na klip napisać wiadomość, pozdrowienia dla znajomych, które były wyświetlane podczas programu i przede wszystkim mieli 100 klipów, na które można było głosować. A w Hit Makerze może 50 ich było i w tym z 5 Lady Zgagi, 5 Beyonce, więc beznadzieja totalna. A Club Charts? Co to jest - jeszcze gorsze badziewie. Porównywanie HM do GTC, albo CCh do CR nie pasuje:) JESTEM TAK JAK WIĘKSZOŚĆ NAS TUTAJ ZA PRZYWRÓCENIEM CLUB ROTATION I GTC!!!!!!!!!! Common!!!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyli coś nowego i innego to od razu narzekają na starą poczciwą Vive... :? Nie raz się jeszcze przekonacie, że nie ma ideałów i każdy kanał ma jakieś dobre i złe strony. Widzicie czego nie ma, to może najpierw przyjrzyjcie się temu, co jest i dopiero porównujcie... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...