Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby Viva zaczęła puszczac Disco Polo, to strzeliłaby sobie samobója. Od początku stawiała głównie na pop, więc niech tak zostanie. Gdy Disco Polo Chart pojaiw się na antenie, zacznę omijac tę stację szerokim łukiem. Jak obok Michaela Jacksona, Madonny czy Lady Gagi można puścic jakiś Bayer Full czy Akcent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Viva zaczęła puszczac Disco Polo, to strzeliłaby sobie samobója. Od początku stawiała głównie na pop, więc niech tak zostanie. Gdy Disco Polo Chart pojaiw się na antenie, zacznę omijac tę stację szerokim łukiem. Jak obok Michaela Jacksona, Madonny czy Lady Gagi można puścic jakiś Bayer Full czy Akcent?

 

No właśnie nie można! Ale chyba oni tego nie rozumieją. Pewnie Green Star zgodził się udostępnić klipy ale jak to będzie tylko jego program. Ale co GS ma ? Boys, Akcent, Classic? Tego młodzież nie słucha. Jeżeli młodzież słucha DP to są to młode zespoły: Effect, Niecik, Cliver, Maxx Dance a ze starszych to tylko Siegieńczuk (Toples) - dużo młodzieży słuchało kiedyś Sąsiadki. Możecie mnie zjechać na maxa, ale takie jest moje zdanie i zamierzam je przekazać komu trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że kilkanaście osób będzie vivę omijało "szerokim łukiem" z tego forum , akurat nic to nie zmieni. Viva ma oglądalność na poziomie około 30-40 tys. na każde 5min programu (było gdzieś o oglądalności vivy, nie pamiętam już gdzie i kiedy dokładnie) i ogromna większość, nawet zaryzykuję, że 95% ludzi, którzy oglądają vivę, będą robić to nadal, mimo wprowadzenia Disco Polo. Po prostu oni mają gdzieś , takie problemy jakie my tu mamy na tym forum. A uwierzcie, że jak dowiedzą się potencjalni słuchacze disco polo, że na vivie jest taki program to nawet zobaczą go z ciekawości, i to może przyczynić się nawet do skokowego przyrostu oglądalności na poziomie 100tys +. Tak więc, to że wam coś nie pasuje, większość nawet w to nie wnika i dalej target docelowy stacji będzie ją oglądał a viva będzie kosiła ogromną kasę z reklam :)

Ja osoboście dalej uważam i mam ogromną nadzieję, że viva wprowadzi disco polo. Wtorek lub środa o godzinie 20 to byłaby idealna godzina na dotarcie do szerokiej publiczności.

Ps. Dziś na vivie bling bling weekend - czyli Snoop Dog, Eminem, 50 Cent itp. Według mnie dość ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie wiem czy wiecie, ale Polsat zdjął DP nie dlatego, że słaba oglądalność była - wręcz przeciwnie - od roku 2001 do 2002 oglądalność WZROSŁA 6 KROTNIE! Więc o żadnym spadku popularności tego gatunku nie było mowy. Inne media tak szydziły z DP bo chciały wepchnąć ten badziewny pop i zazdrościli Polsatowi, że on taką kasę trzepie. Polsat po prostu chciał zmienić swój wizerunek na wielkomiejski, ale co udało się Walterowi nie udało się Solorzowi. I sami widzicie jak wygląda dzisiaj ta stacja. Wtedy mogli sobie pozwolić zdjąć program co miał 8 MILIONÓW WIDZÓW. Dziś już to byłby strzał w stopę. Jeszcze zagraniczne koncerny płytowe przyłożyły się do szydzenia DP, ale wszyscy wiedzą o co w tym chodzi, bo już nie raz było na tym forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ostatnio Viva polska ... omija ostatnio szerokim łukiem polskich artystów a z pewnością jak już w nazwie "POLSKA"

 

Druga kwestia że wydaje mi się że nasza Viva jest odpowiednikiem dla polski ....MTV DANCE ....

 

Kolejną rzeczą jest to że nawet w ESKA TV jest program "poranny w-f" Gdzie naprawdę nie ujrzysz Dody czy Gagi.... plan z teledysku nergala i jego zespołu itp.

 

Według mnie wzorem dla "naszej vivy" mogła by stać się niestety nieistniejąca"Viva plus" czyli jakiś koncert co tydzień "overdrive" coś z "rockiem" "hiphop-em" no i dance pop w większości ale nie 100% !

 

Co do DP .. nie uwiężę jak nie zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większa różnorodność gatunków muzycznych na Vivie mogłaby być, pod warunkiem, że byłby stały podział tematyczny. Inaczej pojawiłby się bałagan, który zniechęcałby do dalszego oglądania. Dobrym przykładem jest Rebel:tv, który mimo kilku wad uważam za najlepszy kanał muzyczny w Polsce. Oglądając ten kanał oczekuję jak najwięcej rockowych kawałków, ale często trafiam na Dance lub Hip-Hop, co zniechęca mnie do dalszego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój post trafił do kosza :P Postanawiam napisać teraz nikogo nie obrażając. :D

 

Skoro masz tą muzykę na Rebelu to po co kopiować ją na VIVA Polska, tak właśnie są podzielone stacje:

 

VH1 - starsza muzyka

Rebel - ciężka muzyka

VIVA PL - komercja

4Fun.tv - mieszanka wszystkiego

MTV - ogólny brak muzyki :D - no może trochę przesadziłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta. Mnie zniszczyła malutka reklama Sony Ericssona ZYLO na dole ekranu w trakcie teledysku!

 

Nie wiem czy to nowość ale chyba tak bo oglądałem Club Charts ostatnio jak była parada gejów i les w Polsce i tego jeszcze nie było...

 

NOWY TITLEBAR Club Charts! Tak to wygląda (sorry za jakość ale telem robione i do tego dziadowsko wychodzą zdjęcia na ekranach nie LCD):

 

DSC00221_JPG_300x300_q85.jpg

 

Moim zdaniem super! tylko czekać aż każdy program będzie miał swój. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze dźwięk na tym "nowym" sprzęcie w cale nie jest lepszy... a raczej gorszy...

 

"JĘCZYMY" na nasza vivę ze trochę monotonna(bo taka jest) itp Przydało by się kilka zmian na co liczę w jesiennej ramówce....ale jak spojrzę na Vivę za Odry........... to od razu się ciesze ufff...jak dobrze że Viva to nie drugie MTV. I POD TYM WZGLĘDEM TRZYMAJ TAK VIV-O nie upychaj programików "szołów" z USA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadostwo się robi z tego kanału. Reklamy, non stop GaGa. Ile można? Ja tego szajsu nie mam zamiaru więcej oglądać.

 

Ja to w ogóle nie oglądam, ani VIVY, ani 4 Fun TV. Ta pseudo muzyka co tam leci to taki szajs, że szkoda marnować czas na oglądanie i słuchanie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Networks PL zmieniła swoją stronę w necie tzn odświeżyła i to ładnie wygląda. Dużo lepiej niż przedtem :-)

mtvnetworks.pl

 

Ciekawe info np. o VIVA PL:

"30 listopada do oferty MTV Networks Polska dołącza stacja Viva Polska, którą koncern Viacom przejął od spółki VIVA Media A.G. Viva Polska jest regionalną wersją międzynarodowej stacji Viva. Lokalne oddziały mają m.in. widzowie w Niemczech i na Węgrzech."

http://mtvnetworks.pl/o-nas/historia/rok/2005

 

"Viva Polska rozpoczęła nadawanie 10 czerwca 2000 roku. Kanał od lat jest najpopularniejszą stacją muzyczną w Polsce, skierowanym do widzów w wieku 13-29 lat. Od 2007 roku VIVA Polska przyznaje swoje nagrody muzyczne VIVA Comet.

 

Siłą kanału jest jego zasięg, lokalna oferta programowa i interaktywność z widzem.

 

W ofercie stacji znajdują się programy muzyczne i listy przebojów m.in. „Power Lista”, „Top 1 Lista”, „4 Girls Only”, programy muzyczne i rozrywkowe z udziałem gwiazd „Viva Spot”, „In&Out”, „Shibuya”, „Hot or Not” reality shows "Bustamove - zatańcz to!", "Antytalent show" czy muzyczne niedziele z gwiazdami, cykl „Viva kocha”.

 

Twarzami VIVA Polska są prezenterzy Kasia Kępka, Justyna Kozłowska, Daro Rusin oraz Natalia Jakuła.

 

Kanał Viva Polska wchodzi w skład grupy MTV Networks Polska i dociera do 7,4 mln gospodarstw domowych* w kraju i jest dostępny w większości sieci kablowych w Polsce oraz na platformach cyfrowych. Sygnał Viva Polska jest niekodowany."

 

http://mtvnetworks.pl/o-nas/marki/id/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...