Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Disco Polo na Vivie ?????? Buhahahahah. Zgadzam się z pablo21 może to będzie lista muzyczna rodzimego Dance ...ale Kalwi remi Robert M itp ?? Pożyjemy zobaczymy :)

 

a jak to będzie DP żywcem z ITV..... to Disco Polo ....wraca do Łaski ! I młodzież zacznie ponownie słuchać Dp ??Viva zyska nowych widzów ?? Albo to będzie.....koniec vivy...

 

Osobiście twierdzę że niektóre zespoły DP są fajne. Np. zespół D-Boom ... czy dużo on się różni od Scoot-era ??

 

Ale jak to będzie ...np . żono moja........................................ ;/ ;/ ;/ delfiny i ivany ;/;/

 

http://media2.pl/telekomunikacja/67084- ... olska.html bo aż nie uwierzyłem ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, YES!!!! :brawo:

 

Nareszcie :) Czekałem na tą chwilę. Zawsze myślałem, że to Polsat reaktywuje DPL a tu proszę niespodzianka :)

Tylko mam nadzieję, że to będzie raz - góra 2 razy w tygodniu, a nie jak w Polsacie kiedyś non - stop :)

Jeżeli będą puszczać Mastersy, Akcenty, Boysy to długo nie pojadą, ale jeśli takie hity jak Seksoholik, Sąsiadka Toplesa czy Cover - 6 na 9 to tak :brawo:

 

A do krytykujących DP - wytrzymacie godzinę bez tej stacji. Zrozumcie wreszcie, że są gusta i guściki - i uszanujcie to :D

 

Jeszcze raz :brawo::brawo::brawo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj o 16:00 leciał 10 na 10 a w nazwie programu o lol Pl TOP 10 i miejsce . Znowu MTV Network się nie popisał ale pierwszy raz to widzę taką rażącą pomyłkę . Będzie to Disco Polo może być ale jestem ciekaw jak długo będzie ten program . Oby MTV Network szybko sie nie wycofał z pomysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disco polo na Vivie? Ja zawsze myślałem, że ta stacja daje tą popową kaszanę, a tu wyjeżdżają z DP? To wprost nie do uwierzenia. Wolałbym jednak jakiś blok z muzyką lat 80. W archiwach MTV znajdują się tacy polscy artyści jak Kapitan Nemo, zespół Papa Dance czy Lombard. Natomiast jeśli w tym całym paśmie będą starsze kawałki Disco Polo (i te bardziej kultowe) to czasem może i zerknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy. Ale najważniejszy jest 1 odcinek. VIVE ogląda młodzież czyli zespoły nie mogą być typu Boys czy Akcent bo to by była porażka.

D-Bomb jest dobry, Marcin Toples Siegięńczuk, Weekend ma najnowszy clip pod tytułem "złą opinię mam". Jakoś to będzie. Mam nadzieję, że się przyłożą i program będzie NIEZALEŻNY OD WYTWÓRNI. I ciekawe kto będzie go prowadził. Bym chciał, żeby Justynka, albo Kasieńka - one są najsłodsze :)

A co do innych gatunków to jestem ZA. Nie ukrywam, że DP to jeden z moich ulubionych gatunków, ale lubię też starsze - te polskie jak i zagraniczne gwiazdy. Budka Suflera, Papa Dance, i inne też są niezłe. Czekam jeszcze, niech zrobią program z rockiem, hip hopem i techno. Wtedy to większość znajdzie coś dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://media2.pl/telekomunikacja/67084- ... olska.html bo aż nie uwierzyłem ........

 

VIVA Polska 2000-2010 [*]

No, a szkoda bo gdy zaczęli puszczać 10 na 10 to liczyłem na powrót hip hopu czy większą ilość rocka, a nie DP.

Mam nadzieję że Vivę jeszcze słuchają ogarnięci ludzie i że nie będę musiał przechodząc ulicą martwić się że z jakiegoś samochodu będzie leciało DP.

Oby to było coś w stylu : Robert M, Monopol a nie Akcent i inne grupy które ośmieszają naszą muzykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to nie była prawda. Oby... Nie mogę w to uwierzyc!

 

Widzę, że VIVA dodała kolejne kawałki do listy Club Charts:

Alexandra Burke feat Pitbull-All Night Long

Beyonce- Why don't you love me (remix)

Dennis Ferrer- Hey, hey

Flo-Rida feat David Guetta- Club Can't Handle Me

Inna- 10 minutes

Lady Gaga- Lady Gaga Remix Video (?)

Skreatch feat John Green - Roxanne's Lullaby

TV Rock feat Rudy- In the air

Yollanda be Coll feat Dcup- We no speak americano

 

tylko żeby je jeszcze zaczęli emitowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D-Bomb to polski Dance a nie Disco Polo

A to ciekawe, że tak twierdzisz, bo parę stron wstecz pisałeś coś innego, ale niech Ci będzie :smile:

Ułożyłem taką swoją listę, która by mogła pojawić się na VIVIE - nie sugerujcie się miejscami :D

1. Tomasz Niecik - Cztery Osiemnastki

2. Weekend - Złą opinię mam

3. Effect - Ubranie na podłodze

4. Mateo - Brak mi Ciebie 2010

5. Cover - 6 na 9

6. Faster - Seniorita

7. Solar - Gwiazda

8. Skalar - Kochanek

9. Zibo - Zamknij oczy

10. D - Bomb - Do szaleństwa

Cały czas zastanawia mnie jedno... Z jakich wytwórni będą clipy? Mam nadzieję, że VIVA będzie niezależna... Czyli : Green Star, Folk, HitnHot, Sun Music. To powinno wystarczyć do sukcesu

A dla tych co wróżą upadek VIVIE przypomnę : Polsat - wakacje 2002 - Disco Polo Live - 8 mln widzów... Tyle w temacie. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko 1 godzinka tygodniowo - wytrzymacie... ludzie zrozumcie, że nie każdemu podoba się to co leci obecnie na VIVIE jak i nie każdemu podoba się DP - to normalne. Ja nie krytykuję gatunków których nie lubię, bo nie lubię się awanturować. :]

Może jeszcze puszcza Lady GaGe-Bad Romance w polskiej wersji językowej albo inne takie plagiaty ?

Mówisz o utworze "Będzie zabawa" Veegas? Mi się on akurat bardziej podoba niż oryginał. Jest lżejszy :jupi: A co do zespołu to już porażka. Byłem na ostatniej zabawie gdzie grali to kazali na siebie czekać jak na jakąś Madonnę :lol2: I w dodatku full playback, a potem tak się napili, że całkiem inne nutki puszczali i udawali, że śpiewają...

Płytę obiecują i klip już kilka miesięcy i do dziś nie widać... Ale bilet 10 zł :jupi:

Sorki za OT.

Co do programu to po ochłonięciu stwierdzam, że albo ktoś sobie jaja robi, albo i tak nie wypali bo zagraniczne koncerny płytowe nasmarują gdzie trzeba... tak jak to zrobili z Polsatem... kto jest w temacie to wie o co chodzi... Napisałem maila do VIVY z jakich wytwórni będą clipy. Dam znać jak odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej trwam w szoku z tym Disco Polo na vivie......Zobaczę ...to uwierzę ... .... 17 Sierpień godzina 20.00 Nigdy na żadnej stacji Viacom-u nie widziałem ani PÓŁ piosenki DP

 

Właśnie czytałem kiedyś artykuł że Polsat dzięki DP się tak wzbogacił ! Było napisane że nawet coś tam jakaś mafia sponsorowała itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałem kiedyś artykuł że Polsat dzięki DP się tak wzbogacił ! Było napisane że nawet coś tam jakaś mafia sponsorowała itp....

Do mnie wciąż to nie dociera..... nie uwierzę dopóki nie zobaczę. Tak, ja też wiem o tym, że Solorz zarobił miliardy na DP a teraz się do tego nie przyznaje. Zastanawia mnie to dlaczego VIVA teraz się w to pakuje. Oczywiście jest na to popyt. Ale przecież VIVIE smarują wytwórnie, które za wszelką cenę nie chcą DP w tej stacji - tak jak było w Polsacie. Mafia upadła, wytwórnie nasmarowały, to Solorzowi bardziej się opłacało zdjąć DP, a kasę i tak nadal ciągnął.... 8)

Na początku VIVY leciało na niej D - Bomb, Twins itp. - teraz te zespoły są uważane za Disco polowe... także nie wiem....

A co do upadku stacji to nie rozśmieszajcie mnie :lol2:TO TYLKO GODZINA, GÓRA 2 TYGODNIOWO!

A Ci wielcy krytycy to pewnie żyją jeszcze niedzielnym Disco Relaxem.... Jesteście w błędzie... Nowe DP to już nie to samo co kiedyś. Ta muzyka zmierza w stronę Dance. Zresztą zacytuję kogoś z media2.

Madrzy i osluchani ludzie wiedza bardzo dobrze ze teksty zagranicznych utworow pop ,dance czy club nie roznia sie od tekstow wykonawcow muzyki disco polo, sa jedynie w jezyku angielskim ale niewiele osob to dostrzega, aranzacje muzyczne sa rownie dobre i na wysokim poziomie oczywiscie moze nie wszystkie ale i w zagranicznej muzyce jest to samo, klipy no jak to klipy nasz rynek jest jaki jest ,wykonawcy disco polo zarabiaja ile zarabiaja i nie wszystkich stac na klip na poziomie ale chociaz staraja sie cos robic a nie liczyc tylko na to ze komercja ich poniesie w swiat showbiznesu wiec nie wiem o co tyle krzyku sadze ze ten gatunek muzyki ma rownie wielu odbiorcow jak i inne gatunki

ktosik z media2

neo_patryk - zgadzam się.

Edit: Wszystkie portale o DP już o tym piszą. Oj będzie gorąco. Jak to wypali to oglądalność na pewno będzie conajmniej PRZECIĘTNA

 

Cała prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale znając Vivę to nie będzie 1 godz. w tygodniu...bo powtórka jest od poniedziałku do piątku....tak jak jest np z 10 na 10.

 

Jak zobaczę.....to uwierzę..... albo to będzie upadek stacji....albo widownia mocno podskoczy do góry.

 

W końcu się doczekaliśmy! Muzyka disco polo wkracza na antenę jednej z największych stacji muzycznych - VIVA Polska.

Nowy program tej stacji zatytułowany będzie "Disco Polo Chart" i zobaczymy w nim najpopularniejsze teledyski nurtu disco polo. Nowy program zadebiutuje na antenie VIVA Polska we wtorek, 17 sierpnia 2010 r. o godz. 20.00.

 

Program będzie trwał godzinę.

 

http://www.discoportal.info/

 

Oj będzie gorąca jesień jak to stanie się prawdą ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak będą powtórki codziennie tego samego to przejadą się tak jak Polsat z Disco Relax, bo Disco Polo Live właśnie od przemiany w 2001 oglądalność mocno podskoczyła...

Teraz najważniejsze, jeżeli to oczywiście jest prawdą. JAKA WYTWÓRNIA?? OD TEGO ZALEŻY JAKOŚĆ PROGRAMU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym tak chciał. Mam nadzieję, że pomiędzy clipami będzie jakiś gość. :) I kto będzie prowadził ten program?

Zarówno w VIPO jak i W ITV są zespoły które nie powinny się pojawić na VIVIE... mowa tu m. in o Allegro Dance, Manil, Bayer Full, akcent, Boys, Okey. Wiem, że to legendy, ale z nich już nic nie będzie. A jeżeli będą ich puszczać to znaczy, że chcą ośmieszyć ten gatunek... i przy okazji też siebie. Popu słucha 50% Polaków, DP 30%. Czyli razem daje nam to 70% odbiorców. Zarząd Viacomu ma łeb na karku i na pewno wie co robi. Eska tv staje się coraz popularniejsza- niebawem być może przejdzie na DVB-S, tak więc VIVA boi się spadku oglądalności i chce skupić wokół siebie jak największe grono widzów. To jest proste jak drut. Kto miał choć jedną lekcję z ekonomi i marketingu wie o co chodzi. Biznes is biznes. A Ci co tak psioczą na Vivę t na pewno pierwszy odcinek tego obejrzą - nawet, aby tylko się pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...