Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowości na Vivie :)

 

Sigma - Stay:

 

Dua Lipa - Be The One:

 

FEDER - Blind (feat. Emmi):

 

TOP 10: ONE DIRECTION:

http://m.viva-tv.pl/newsy/89126-top-10-one-direction

 

Wczorajsza playlista na Vivie była bardzo dziwna. Widziałem dwa razy takie utwory, które nie są nowe jak: Paul Van Dyk - We Are Alive, Filur - It'S Alright, Bridgit Mendler - Ready Or Not, Taio Cruz - Troublemaker, David Guetta Feat. Kelly Rowland - Commander. Na dodatek, np. od 22:00 do 23:00 leciała ta sama playlista co od 7:00 do 8:00. Coś im komputer zaszalał.

 

TOP 10: NAJGORĘTSZE WOKALISTKI:

http://m.viva-tv.pl/newsy/89177-top-10-najgoretsze-wokalistki

 

Uwaga! 17 marca na Vivie od 22:00 do 23:00 będzie program "The Ride" (znane z MTV), a w nim Martin Garrix. Będą leciały powtórki. Więcej o tym znajdziecie tutaj → http://m.viva-tv.pl/newsy/89188-martin-garrix-w-the-ride-na-kanale-viva-polska-juz-17-kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tego programu nigdy nie oglądałem. Na MTV Polska to samo będzie, tylko, że o 21:00.

 

Opis programu według strony MTV POLSKA:

"Program podąża śladami obecnie największych artystów muzycznych. Gwiazdy przybliżają wydarzenia, za sprawą których stały się, tym, kim są i wyznaczają ten jeden, najważniejszy moment, który odmienił ich życie.".

 

Na Vivie Germany też ten program pojawiał się.

 

 

PS Zapomniałem napisać, że w marcu na profilu Vivy na FB w "posty gości" administrator Vivy odpowiedział na pytanie jednego z użytkowników, kiedy będzie 1500STO900. Odpowiedź była, że w Sylwestra, czyli już wiadomo, że nie rezygnują nadal z tego sylwestrowego pasma i będzie 31 grudnia.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza playlista na Vivie była bardzo dziwna. Widziałem dwa razy takie utwory, które nie są nowe jak: Paul Van Dyk - We Are Alive, Filur - It'S Alright, Bridgit Mendler - Ready Or Not, Taio Cruz - Troublemaker, David Guetta Feat. Kelly Rowland - Commander. Na dodatek, np. od 22:00 do 23:00 leciała ta sama playlista co od 7:00 do 8:00. Coś im komputer zaszalał.

Po prostu może ten komputer jest już stary i zepsuty? Albo się zaciął? Viacom powinien zainwestować w nowy. Dlaczego nad tym nie pomyślą ani razu? Dlaczego im się tego nie chce? Myślę, że zakup nowego komputera byłby dobrym rozwiązaniem. W playliście nie leciałyby te same piosenki 2 razy pod rząd lub na jedną godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do głosowania CLUB CHART zostały dodane nowości:

ALAN WALKER - FADED

ALVARO SOLER FEAT. JENNIFER LOPEZ - EL MISMO SOL(UNDER THE SUN)

DMITRI VEGAS & LIKE MIKE VS. W&W - ARCADE

DUA LIPA - BE THE ONE

FEDER - BLIND

INNA - RENDEZ VOUS

JONAS BLUE - FAST CAR

KLINGANDE - LOSING U

LAIDBACK LUKE - LET IT GO

MAJOR LAZER - LIGHT IT UP(REMIX)

MARGARET - COOL ME DOWN

MICHAEL CALFAN - NOBODY DOES IS BETTER

MIKE POSNER - I TOOK A PILL IN IBIZA

RICO BERNASCONI - MAKE A MIRACLE

RIHANNA - WORK

SIA FEAT. SEAN PAUL - CHEAP THRILLS

SIGMA - STAY

SYNAPSON - FIREBALL

TINIE TEMPAH FEAT. ZARA LARSSON - GIRLS LIKE

VIGILAND - PONG DANCE

YEARS & YEARS FEAT. TOVE LO - DESIRE

 

W głosowaniu zostały utwory:

CHARLOTTE DEVANEY FEAT. SNOOP DOGG - FLIP IT

DNCE - CAKE BY THE OCEAN

MATT SIMONS - CATCH & RELEASE(DEEPEND REMIX)

REMADY & MANU-L - ANOTHER DAY IN PARADISE

SIGALA - SWEET LOVIN'

THE CHAINSMOKERS - ROSES

TIESTO & OLIVER HELDENS - THE RIGHT SONG

ZARA LARSSON - LUSH LIFE

 

Dziwi mnie to, dlaczego nie usunęli piosenki ZARA LARSSON - LUSH LIFE. Przecież ten utwór już nie jest świeży, więc dlaczego jest nadal w głosowaniu CLUB CHART? Mogliby dać do TY WYBIERASZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michu, No i co z tego, że ją często puszczają w radiach? Mi chodziło o to, że ta piosenka jest nieaktualna, więc mogliby ją usunąć z głosowania CLUB CHART i dać chociaż do głosowania TY WYBIERASZ. Po prostu w VIACOMIE pracują osoby, które nie wiedzą jak lub nie mogą tego zrobić/nie chce im się...

 

A w ogóle jaką oglądalność ma TY WYBIERASZ, a jaką CLUB CHART?

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 nowości - dużo :)

 

Proszę się tak nie cieszyć. W najbliższą sobotę będą jeszcze leciały wyniki z piosenkami, które były do 6 kwietnia. A dlaczego? Bo jest tam jeszcze niegrany na Vivie utwór TINIE TEMPAH FT. ZARA LARSSON - GIRLS LIKE, który będzie prawdopodobnie od najbliższego poniedziałku na antenie.

 

Zara Larsson - Lush Life leci znowu częściej na Vivie i dlatego zostawiają.

 

Aha. @ad_am "Dimitri", a nie "Dmitri".

 

Top 10: Polskie piosenki XXI wieku:

http://m.viva-tv.pl/newsy/89257-top-10-polskie-piosenki-xxi-wieku

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działający na Facebooku profil Iconic poddał analizie obecną playlistę VIVY:

https://www.facebook.com/525752640770893/photos/a.525771860768971.124136.525752640770893/1153620741317410/?type=3&theater

Administrator dopiero co zauważył, że VIVA zrobiła się muzyczna i najprawdopodobniej nie odkrył jeszcze fatalnie dobieranej playlisty.


Czy faktycznie, według niego, jest lepiej niż na Esce? Tego nie umiem określić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu wam tak zależy na tym, żeby VIVA grała pop. Przecież nie są wtedy za grosz konkurencyjni, bo to pole już dawno zajęły inne stacje jak Eska czy 4fun. Grając EDM zajmują pewną niszę i konkurują na razie wyłącznie z 4fun Fit&Dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu wam tak zależy na tym, żeby VIVA grała pop. Przecież nie są wtedy za grosz konkurencyjni, bo to pole już dawno zajęły inne stacje jak Eska czy 4fun. Grając EDM zajmują pewną niszę i konkurują na razie wyłącznie z 4fun Fit&Dance.

Z Pop-em sobie lepiej radzili niż z EDM. Chociażby mogliby jakieś pasmo tematyczne dać. Trzy nowości EDM na Vivie w tym tygodniu? To za mało. Dlaczego nie mogą zagrać: YALL - HUNDRED MILES, ALUNAGEORGE - I'M IN CONTROL, GTA FT. SAM BRUNO - RED LIPS (SKRILLEX REMIX), OMI FEAT. ARONCHUPA - DROP IN THE OCEAN, ARONCHUPA - LITTLE SWING, R3HAB & BURNS - NEAR ME? Z klasyków mogliby też coś dodać. 4FUN FIT&DANCE już chyba nie prześcigną.

 

Jak na razie moim ulubionym pasmem jest TY WYBIERASZ. Ostatnio pojawił się utwór SHIFT K3Y - TOUCH. W pozostałych pasmach nie leci ten utwór. Czekam, kiedy ten STING - DESERT ROSE się pojawi w 50-tce.

 

Działający na Facebooku profil Iconic poddał analizie obecną playlistę VIVY:https://www.facebook.com/525752640770893/photos/a.525771860768971.124136.525752640770893/1153620741317410/?type=3&theaterAdministrator dopiero co zauważył, że VIVA zrobiła się muzyczna i najprawdopodobniej nie odkrył jeszcze fatalnie dobieranej playlisty.Czy faktycznie, według niego, jest lepiej niż na Esce? Tego nie umiem określić.

VIACOM POLSKA czytał to. Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to zależy od głosów widzów, którzy bardziej wolą na Arianę Grande, Bridgit Mendler i inne gwiazdki. Nikt nie głosuje na STING - DESERT ROSE, dlatego że może mało osób lubi Stinga, albo nie lubi wcale? W paśmie TY WYBIERASZ zawsze jest ten sam temat ELECTRO DANCE MUSIC i te same piosenki, nic się na to nie poradzi. Wolałem jednak inne tematy niż EDM.

 

Pamiętam, jak zanim nie było TY WYBIERASZ, to były tematyczne pasma typu Top 10, Top 20, Top 50 i Top 100. Dało się je oglądać.

 

Lubiłem jak grali muzykę pop, chociaż EDM nie jest wcale takie najgorsze, no nie? Niech dodadzą jakieś nowości, mogliby też klasyki... mało co słuchają próśb widzów na Facebooku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję na STING - DESERT ROSE :)

 

Jeden z użytkowników głosuje w CLUB CHART za pomocą dwóch lub więcej kont, bo ma ich więcej na FB. Oszustwo. Zgłosiłem te konto i już nie ma (takie z samochodem).

 

 

Top 10: Dzikie tańce: http://m.viva-tv.pl/newsy/89314-top-10-dzikie-tance

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość w głosowaniu TY WYBIERASZ: TIESTO & OLIVER HELDENS FEAT. NATALIE LA ROSE - THE RIGHT SONG.

 

STING - DESERT ROSE wyleciał z głosowania.

 

Lecą fałszywe wyniki notowania TY WYBIERASZ. Trafiają się utwory, które nie były ostatnio w głosowaniu.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecą fałszywe wyniki notowania TY WYBIERASZ. Trafiają się utwory, które nie były ostatnio w głosowaniu.

Oni są po prostu niepoważni! Okłamują, oszukują! Robią takie złe rzeczy. Wszystko im każą. Ja na ich miejscu nie popełniłbym aż tak wielkiego błędu! W TY WYBIERASZ to już dzisiaj udowodnili, tydzień temu w CLUB CHART też, bo miał być AXWELL /\ INGROSSO - THIS TIME WE CAN'T GO HOME, a nie było, a zamiast tego ARMIN VAN BUUREN FEAT. KENSINGTON - HEADING UP HIGH.

 

Będą dalej na wieczność się lenić i lenić w tym Viacomie... Oni nie rozumieją, że trzeba się wziąć ostro do roboty.

 

Jak się skończy TY WYBIERASZ, to napiszę do nich na FB w sprawie dzisiejszych tych nieprawidłowych wyników, o których wspomniałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz pisać o tej sprawie. Już napisałem o tym do VIACOM-u. Wyniki dzisiejszego notowania będą o 12:00.

===========================

TY WYBIERASZ: TOP 50: ELECTRO DANCE MUSIC - 09.04.16. (08:00 - 12:00)

#50. TIËSTO - RED LIGHTS (2014)

#49. BREAKBOT - BABY I'M YOURS (2010)

#48. ANETA - THE ONE (2014)

#47. KYLIE MINOGUE - CAN'T GET YOU OUT OF MY HEAD (2001)

#46. ELLA EYRE - GOOD TIMES (2015)

#45. BOMFUNK MC'S - FREESTYLER (1999)

#44. R.I.O. FEAT. NICCO - PARTY SHAKER (2012)

#43. GORGON CITY - HERE FOR YOU (2014)

#42. DEV - BASS DOWN LOW (2010)

#41. T.A.T.U. - ALL THE THINGS SHE SAID (2002)

#40. JUSTICE - D.A.N.C.E. (2007)

#39. ICONA POP - I LOVE IT (2012)

#38. CASCADA - WHAT HURTS THE MOST (2007)

#37. MR. PROBZ - WAVES (ROBIN SCHULZ REMIX) (2014)

#36. ROLL DEEP - GOOD TIMES (2010)

#35. CHEMICAL BROTHERS - GALVANIZE (2005)

#34. KATE RYAN - ELLA ELLE L'A (2008)

#33. JASON DERULO - THE OTHER SIDE (2013)

#32. AFROJACK FEAT. SPREE WILSON - THE SPARK (2013)

#31. CAPITAL CITIES - SAFE & SOUND (2012)

#30. FLO RIDA - GOOD FEELING (2011)

#29. LEONA LEWIS - COLLIDE (2011)

#28. MARTIN GARRIX & MOTI - VIRUS (HOW ABOUT NOW) (2014)

#27. BLACK EYED PEAS - I GOTTA FEELING (2009)

#26. ZHU - FADED (2014)

#25. GROOVE COVERAGE - POISON (2003)

#24. PITBULL FEAT. T-PAIN - HEY BABY - DROP IN TO THE FLOOR) (2010)

#23. CLEAN BANDIT FEAT. JESS GLYNNE - REAL LOVE (2014)

#22. KIESZA - HIDEAWAY (2014)

#21. CALVIN HARRIS FEAT. HAIM - PRAY TO GOD (2015)

#20. ENRIQUE IGLESIAS FEAT. PITBULL - I LIKE HOW IT FEELS (2011)

#19. LILLY WOOD & THE PRICK AND ROBIN SCHULZ - PRAYER IN C (2014)

#18. RUDIMENTAL - NEVER LET YOU GO (2015)

#17. FOLLOW YOUR INSTINCT FEAT. ALEXANDRA STAN - BABY IT'S OK (2013)

#16. INNA - HOT (2008)

#15. JENNIFER LOPEZ FEAT. FLO RIDA - GOIN' IN (2012)

#14. BRIDGIT MENDLER - READY OR NOT (2012)

#13. GOSSIP - MOVE IN THE RIGHT DIRECTION (2012)

#12. ZEDD FEAT. MATTHEW KOMA - SPECTRUM (2012)

#11. LMFAO - SEXY AND I KNOW IT (2011)

#10. ALEXIS JORDAN - HAPPINESS (2010)

#9. RIHANNA - SHUT UP AND DRIVE (2007)

#8. ASAF AVIDAN & THE MOJOS - ONE DAY / RECKONING SONG (WANKELMUT RMX) (2012)

#7. MIKE CANDYS & EVELYN FEAT. PATRICK MILLER - ONE NIGHT IN IBIZA (2011)

#6. KE$HA - BLOW (2011)

#5. HARDWELL FT. MATTHEW KOMA - DARE YOU (2014)

#4. MARTIN GARRIX - ANIMALS (2013)

#3. AVICII - WAITING FOR LOVE (2015)

#2. SIA FEAT. SEAN PAUL - CHEAP THRILLS (2016)

#1. DNCE - CAKE BY THE OCEAN (2015)

=============================

Firma VIACOM POLSKA napisała do do mnie, że sprawdzi to zgłoszenie o nieprawidłowych wynikach z dzisiejszego TY WYBIERASZ. Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...