Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Piotrek52090

A co w tym dziwnego? Przecież to nie instytucje charytatywne tylko firmy nastawione na zysk. I tak ładnie się zachowali przez czas żałoby.

Dziś rano przed pracą włączyłem vivę i muszę stwierdzić, że po tylu dniach smutów nawet przyjemnie mi się zrobiło jak zobaczyłem szybką piosenkę Lady Gaga - Telephone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 16.55 premiera pierwszego od dawien dawna hiphopowego klipu na vivie Prosto Mixtape 600V - I żeby było normalnie . Ciekawe, czy bedzie na głównej playliscie czy tylko w VivaHitsPolska ? Na Youtube w ciągu tygodnia miał juz ponad 200 000 wyswietleń, vive srednio jednoczesnie oglada jakos moze 20-30 tys osob ? Powinno im to troche dać do myślenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panjacek jeszcze z hip hopem nie jest tak źle ale rock już całkiem jest omijany przez media. pop-rock leci w radiu i music tv.

nie ma się co dziwić bo tv czy radio nie są instytucjami charytatywnymi i muszą na siebie zarobić a żeby do tego celu dojść muszą puszczać to co jest na czasie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo: sukces na vive jest taki że ja sam propnuje listę 10 utworów z okazji 10-lecia Vivy!!!

10.dezire - płonę

9.wilki - urke

8.hurt - załoga g

7.sistars - sutra

6.liber & doniu - skarby

5.peja - głucha noc

4.craig david - i'm walking away

3.mezotabb & liber - żeby nie było

2.ostr - kochana polsko

1.dj600v & tede - mercedes s600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę pochwalić wczorajsze 10na10.

Playlista była bardzo dobrze ułożona, przekładany hip hop, ze starszym dancem, była fragma-tocas miracle (ten stary), a także atb 9pm till i come (również ten stary) za co duży plus.

Oby tylko klipy się często nie powtarzały, i w każdym odcinku będzie trochę inna playlista, ale to już zależy do osoby odpowiedzialnej za playlistę, przegrzebanie w archiwum klipów nie jest jakimś trudnym zadaniem zapewne.

 

Z dance'u (i nie tylko) miło by było usłyszeć piosenki (starsze) takich formacji jak:

Alcazar

Armand Van Helden

Basic Element

Eric Prydz

Global Deejays

Lasgo

Master Blaster

Starsplash

Uniting Nations

 

Ale nadal będę się upierał:

NAJLEPIEJ ABY PROGRAM 10 NA 10 POZOSTAWIĆ DLA HIP-HOP'U I STWORZYĆ OSOBNY PROGRAM W KTÓRYM LECIAŁA BY MUZYKA DANCE I TROCHĘ KLUBOWEJ Z OSTATICH 10 LAT (coś na wzór DANCE CULTURE na iMusic1)

 

Jeśli ktoś z Vivy to czyta, miło by było przeczytać tu odpowiedź na moją (i myślę nie tylko moją) prośbę, lub zobaczenie po prostu postępów na ekranie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w paśmie VIVA Night Spot ku mojemu zdumieniu poleciał najnowszy klip Sandy Rivera - Dirty Sax. Ten klip w ten weekend MTV Dance UK ma exlusive na wyłączność i jak widać VIVA też się załapała :-) Na klipie ku mojemu zdziwieniu było polskie tłumaczenie Dirty Sax = Brudny Saxofon. Zbieg okoliczności? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:

Tak się składa, że od jakiegoś czasu rzadko oglądam VIVĘ PL (w czasie kiedy leci muzyka to patrzę na VIVĘ DE, albo MTV De, później IMusic1). Chciałbym dowiedzieć się, czy na polskiej VIVIE leci już Telephone (Lady Gaga Feat. Beyonce), jaki jest podpis i jak dużo obcieli na potrzeby skrócenia klipu. Pozatym czy leci już jakiś kawałek z poniżej wymienionych:

Justin Bieber "One Time"/ "Baby (Feat. Ludacris)", "Never Let You Go"

Emily Osment "All The Way Up"

Marina And The Diamonds "Hollywood"

Timbaland Feat. Justin Timberlake "Carry Out"

Inna "10 Minutes"

Kelis "Accapella"

Ke$ha Feat. 30H!3 "Blah Blah Blah"

PS Jeśli chodzi o Biebera, to czy moglibyście podać w jakim programie pokazali i jaki to był klip. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemyslaw-broc

Tak, piosenka Lady Gaga leci na polskiej vivie. Pierwszy raz widziałem ją pod koniec marca czyli prawie miesiąc temu. Wtedy to (bodajże w powerliście o 7 rano) leciała pełna 8 minutowa wersja bez jakiejkolwiek cenzury (poza cenzurą placement product, którego w klipie jest zatrzęsienie).

Podpis piosenki na belce był następujący:

 

Lady Gaga feat. Beyonce

Telephone

The Fame monster

 

Ostatnio chyba w czwartek widziałem "Telephone" w krótkiej wersji też rano w powerliście.

Poza tym z wymienionych przez ciebie klipów na viva PL widziałem jedynie Timbaland feat. Justin Timberlake "Carry Out" (jeszcze przed żałobą, na początku kwietnia). Być może puszczają i inne z twojej listy wymienionych ,ale ja akurat nie wiem bo oglądam Vivę już od dłuższego czasu tylko rano przy śniadaniu 15minut dziennie :D.

 

Edit: Nową piosenkę Ke$ha - Blah Blah Blah i Justin Bieber feat. Ludacris widziałem na 4fun w marcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kelis "Accapella"

Ke$ha Feat. 30H!3 "Blah Blah Blah"

 

Widziałem te klipy na Vivie Polskiej. Ale zastanawia mnie to że Viva za Odry otworzyła się poniekąd na....muzykę z Bałkanów typu inna itp. w Neu była "PREMIERA" Edward Maya & Vika Ligulina - Stereo Love wcześniej Dan Balan - Chica Bomb .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...