Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z początków VIVY to znaczy jaki rok masz na myśli? Jeśli polska wersja VIVY istnieje od 1999 roku a najstarsze teledyski jakie widziałem były z 2000 roku to uważasz, że nie jest to początek VIVY? Retro Charts to zupełnie coś innego bo tam pokazują teledyski z czasów gdy nawet MTV nie istniało. 10/10 ma przypomnieć historię polskiej VIVY i teledysków tam emitowanych. Tę rolę według mnie spełnia znakomicie. Akurat ja bardzo lubię hip hop sprzed lat to się cieszę ale obiektywnie mówiąc jest go bardzo dużo co może trochę irytować mniejszych fanów tego gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, moim zdaniem na Vivie brakuje pasma z prawdziwym Dancem sprzed lat. Fajnie jakby takie pasmo wprowadzono.

Coś na wzór DanceCulture lecącego wieczorami na iMusic1,

 

Dużo takiego danceu leci też we fresh.fm, polecam wszystkim słuchanie tego radia, u mnie na nboxie leci ono od rana do wieczora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami. Też chciałbym,żeby na vivie zagościł program tego typu z muzyką dance z tamtych lat, tzn. wtedy kiedy jeszcze nawet nie było polskiej vivy z lat 1995-1999. To były wspaniałe lata z tą muzyką taneczną i eurodance. Tego jest naprawdę dużo. Viva mogłaby nawet zrobić tylko godzinkę w tygodniu nawet o 22. To by mnie bardzo ucieszyło, albo chociażby niech dadzą więcej dance w pasmie 10na10. Scooter był mega popularny w Polsce 10 lat temu, na polskiej vivie też pamiętam, że były puszczane ich wszystkie klipy z "Maria(I like it loud)" na czele - prośiłbym o przypomnienie również tego rodzaju muzyki w tym programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko my jako odbiorcy możemy mieć różny obraz viv-y Pl .Ja sam nie miałem do niej dostepu chyba az do......2006 r! Bo w UPC była VIVA Niemiecka I VIVA PLUS. Więc z tamtych lat bliższe są mi kawałki finalistów niemieckiej edycji Idola,PopStars czy tez właśnie scooter-a itp.

 

Chyba nawet Viva de miała w tedy wyższa oglądalność w latach kiedy była w UPC niż Viva PL ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że ten program 10 na 10 to strzał w 10.

 

Akurat ja bardzo lubię hip hop sprzed lat to się cieszę ale obiektywnie mówiąc jest go bardzo dużo co może trochę irytować mniejszych fanów tego gatunku.

 

Ta, tylko Hip Hop możesz tam spotkać tylko w tym programie, a ten cały Dance itp to leci cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Viva Hits Polska powinni dać trochę więcej starszej muzyki, bo puszczają wielkie gó**o z Gosią Andrzejewicz na czele. Leciał dzisiać jako teledysk making of muzyki moc. Fajnie to wyglądało.

 

POPIERAM! Ta lalka nawet nie potrafi spiewac na żywo, na gali VIVA COMET nikt sie przy jej tandetnej piosence nie bawił.. kiepskie sie to pasmo vivahitspolska jesdnak zrobiło.. coraz czesciej hiphopolo zamiast hip hopu i pseudo gwiazdeczki typu gosia andrzejewicz.. VIVO dajcie tam prawdziwy hiphop przemieszany z innymi gatunkami. Co do pasma z muzyką dance również jestem ZA, na codzien viva nie gra prawdziwego dance ani muzyki klubowej tylko tandetny rytmiczny pop, ktory jest przez niektórych uzytkowników tego forum mylony z dance... http://www.mtv.co.uk/channels/mtv-dance/playlist < - tu na playliscie MTV Dance jest sporo dobrej muzyki klubowej, niestety mam Cyfre + i nie mam dostepu do tego kanału :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W Cyfrze+ jest przynamniej MTV Rocks, co daje w przyszłości nadzieje na resztę. Natomiast co mają powiedzieć abonenci CP.

Jak to co? Zez na Astrę1 i na Astrę2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Polska powstała w 2000 roku i niestety też mam ją od 2006 roku, bo przedtem była tylko w osiedlówkach. Oglądałem ją np u znajomych, albo fajnie jak byłem na weekend u babci to było co oglądać. Zawsze wolałem Vivę Polska bo tak była zgrana ( jak pamiętam), że w 2002 roku leciała od 11 do 22 czy 23 a potem znowu łączyła się Viva Niemiecka. Dlatego nikt nie tracił niemieckiej. Polska viva stworzyła program Nowe na Vivie, który był odpowiednikiem Neu bei Viva. i np. na niemieckiej zawsze było 8 nowości w niedz. a na naszej Vivie w sob. o 19 nawet 15 (te 8 z niemieckiego Neu bei Viva + reszta tego co nie leciało na niemieckiej tylko u nas). Dlatego i tak nasza była lepsza. MTV Polska odbiegało daleko od Vivy Polska. Co z tego, że na MTV było Partyzone, Superock, Alternative Nation. Na Viva Polska leciało więcej klipów z przeróżnych gatunków. HH polski był rewelacyjny i to Viva Polska go odkryła i lansowała. MTV puszczało tylko garstkę hip hopu do tego który leciał na Viva PL.

Co do klipów, które lecą w 10 na 10 i mają przypomnieć klipy z Vivy z ostatnich 10 lat, to będzie ciężko. Przecież to co leci na Viva Polska od paru lat to klipy puszczane z UK z biblioteki MTV. A Viva Polska zanim nie przeszła do Viacomu to nadawała z Berlina własne klipy. A MTV w UK nie ma wszystkiego co puszczała Viva. Przykładem tego jest np program Street Charts, gdzie nie raz przechodnie prosili o jakieś stare klipy, a Justyna, że ich nie mają i nie polecą, a kiedyś Viva je puszczała.

Co do muzyki dance, to WSZYSCY MACIE RACJĘ!!!! Co to za dance???? Brakuje prawdziwego dance'u i konkretnego programu jak np. Club Rotation!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaneiro dobrze gadasz - po co płacić Viacomowi, zresztą żadna rewelacja te ich nie fta kanały. Niech włączą do sieci u nas imusic, mają bardzo różnorodną playlistę, podobno parę ludzi z dawnej Vivy DE tam pracuje, a jako VJ prowadzi programy sam Mola Adebisi :) współczuję "twórcy" Vivy - pewnie łapie się za głowę jak widzi, co Viacom zrobił z jego dzieckiem Vivą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...