Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mateo.poznan być może masz rację ale opłata za możliwość emisji danego klipu w TV lub utworu w radiu to właśnie licencja czy zgoda na emisje i po opłaceniu się ją otrzymuje. Mam znajomych w jeszcze bliższych kręgach tego rynku niż ty :-)

Prawda jest taka że 4 Fun.TV odwala takie j.ja że jej jakość klipów jest do bani. Mogą sobie oszukiwać widzów i wyprzedzać MTV net. czy Eskę TV w emisji nowości ale już ja wolę poczekać na profesjonalną jakość klipu z bety niż taką kiepską jakość z neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, jasne w radiu z wrzuty??? Zastanówcie się co piszecie!!!

Jeśli nie wiesz to nie każ się nikomu zastanawiać bo tak się zdarza. Pewnie w wielkich stacjach radiowych nie jest to praktykowane ale w mniejszych jak najbardziej tak.

 

Co do jakości teledysków to wolę go oglądać wcześniej w słabszej jakości na 4fun.tv niż czekać aż pojawi się w dobrej jakości na VIVIE. Skoro po otrzymaniu odpowiedniej kopii jakość w 4fun.tv i tak się poprawia bo emitują już teledysk z oficjalnego źródła to nie widzę w tym nic złego i popieram takie działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym , ze sie nie poprawia.. cascada evacuate the dancefloor <- ten klip mimo, ze stary lata na 4fun cały czas zamglony, rozmyty.. jakby był z youtube sciagany.. widze, ze nawet im sie nie chce kopiowac tych 'oficjalnych zrodeł'.

a z tym telefonem z wytworni to troszke smieszne :) rude boy widziałem na 4fun kilkakrotnie przed wczoraj, przeciez playlisty sa układane w porozumieniu z wytworniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od weekendu co nie włączę na VIVĘ to widzę Dodę i jej hit Szansa, który mi już bokiem wychodzi. Za dużo tych pseudo gwiazd kometowych.

Co do Rude boy Rihanny to dziś go widziałem na 4fun więc nie wiem skąd ta informacja, że tylko viva ma do niego prawa w tej chwili. Na eska tv też leci Rude boy i jest w bardzo dobrej jakości więc nic z tego już nie rozumiem.(w zeszłym tygodniu też widziałem ten klip Rihanny na 4fun i 2 tygodnie temu też - to do pablo21;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przed 13:00 klipy Rihanny i Bushuntera zostały ucięte i nie wyemitowane do końca.

Będzie nakręcony lub już jest kręcony klip do utworu "Muzyki Moc". Ten lip dub to był taki pokaz ludzi pracujących na co dzień nad programem VIVY PL z okazji jej 10 lat istnienia.

Jak na razie lib dub został zastąpiony koncertową wersją z VIVA Comet. Nie sądzę by powstał teledysk ale jak będzie to się okaże. Poza tym zauważyłem, że niektóre teledyski zostały zastąpione przez koncertowe wykonania z VIVA Comet, np. Ewa Farna - Cicho.

Miley Cyrus (...) ładna i prawie pełnoletnia, w grudniu będę mógł śmiało powiedzieć, że chętnie bym się z nią przespał.

Już dawno prokurator Ci by nie groził więc nie wiem na co czekasz. Chyba aż Ci ją ktoś sprzątnie sprzed nosa. Mimo, że jesteś administratorem nie będę miał skrupułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva tak robiła zawsze a najczęściej robiło MTV jak jeszcze puszczało muzykę oczywiście:) MTV przez ok 2 tyg puszczali wersję z EMA czy VMA i często puszczało tzw. klipy artystów PERFORMED LIVE ON MTV EUROPE itp. Nie zaszkodzi przecież jak kilka razy puszczą wersję na żywo niż jak w kółko oglądać przez rok te same klipy. A czasami występy na żywo są przerobione, zremiksowane więc jakaś nowość jest. Mi nie przeszkadza, że Viva puszcza Ewę Sarnę :lol: z comet - i tak ta gala to totalna porażka, więc zupełnie mi to jest obojętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize mi się w tym roku gala VIVA Comet 2010 bardzo podobała i scena i wogóle ale szkoda że tylko polskie gwiazdy muzyki dostały nagrody a nie było kategorii zagranicznych tak jak na ESKA Music Awards :-( Wogóle w tym roku nie było gwiazdy specjalnej a szkoda. Chyba przez KRYZYS i w ramach oszczędności? :-( U nas już po Cometach 2010 a w Niemczech dopiero rozdanie będzie teraz w Marcu bo już reklamują na VIVA Niemcy. Niemieckie Comety są bardziej dopracowane i dużo gości z zagranicy jest zapraszanych. Ale na jedno trzeba zwrócić uwagę a raczej na dwie rzeczy tzn po pierwsze Comety niemieckie są wręczane przez 3 oddziały VIVY niemieckie tzn. VIVA Niemcy, Austria i Szwajcarjia a galę relacjonują wszystkie 3 mutacje VIVY dla krajów niemieckich a po drugie galę Comet współorganizuje od wielu lat z VIVĄ kanał RTL a u nas początkowo pierwsze rozdanie Comet miał współorganizować Polsat z VIVĄ ale się wycofali z tego i sama VIVA a raczej MTV Net. PL robi całość. To jest duże przedsięwzięcie taka gala.

Polsat przystał do ESKI i z nimi robi ESKA Music Awards. Wg mnie MTV Net. PL powinno się skrzyknąć z TVN-em jeśli chodzi o rozdanie, organizacje i transmisję gali VIVA Comet Awards.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ogólnie też ta cała gala comet 2010 nie za bardzo mi się podobała i fakt zabrakło zagranicznych gwiazd. Ta prawda, że trochę za często powtarzają tą galę, mogliby już przystopować trochę z tym. Co do współpracy vivy z tvn - to by chyba im za dobrze nie wyszło bo akurat tvn nie nadaje się do takiego typu programów. Już prędzej widziałbym polsat w tej roli, bo co jak co ale gale to oni potrafią zrobić dobrze.

Dziś zauważyłem, że o 16 już nie ma viva hits polska a leci viva celebrations, który według mnie jest totalnym niewypałem - ten program jeżeli już to powinien być emitowany na mtv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA już kiedyś współpracowała z TVN-em, przez dłuższy okres, bodajże w soboty, nadawano na TVN blok VIVA Polska do południa (chyba od 10, ale mogę się mylić ;) pamięć bywa zawodna ;) ). Ciekawe w jakich klimatach się "rozstali", bo jeśli w przyjacielskich relacjach, to może szansa na współpracę jest (aczkolwiek to było, jeśli dobrze pamiętam, jeszcze w czasach przed przejęciem przez MTV Networks).

 

W tym roku i tak VIVA mocniej rozpromowała temat Comet - na RMF Maxxx kilkakrotnie o tym wspominano, a po przecież poniekąd reklama konkurencyjnej grupy medialnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Orbita VIVA i TVN właśnie rozstali się ze współpracą przez to że VIVĘ przejął Viacom i jego sieć MTV Networks. MTV Networks nie chciało dalej ciągnąć tej współpracy bo nie mogło się dogadać z TVN-em. Cóż zmienia się właściciel i zmieniają się zasady! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku i tak VIVA mocniej rozpromowała temat Comet - na RMF Maxxx kilkakrotnie o tym wspominano, a po przecież poniekąd reklama konkurencyjnej grupy medialnej ;)

 

Viacom nie ma w Polsce żadnych gazet, a Bauer żadnych telewizjii muzycznych :) Blok "VIVA polska" rozpoczynał się wpół do jedenastej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...