Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie starsze klipy nie są niezbędne, no chyba że zrobią Retro Charts, w co nawet ja sam nie wierzę.

 

I koniec tego dobrego. MTV Plotek. Zmiana na ESKA TV. Reklama. Zmiana na 4fun.TV. Conor Maynard - Vegas Girl. Niech będzie. Wracamy na Kolejno odlicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również w Power Liście zauważyłem starsze klipy. Wczoraj przykładowo na m-cu 3 była Rihanna Feat Eminem-love the way you lie czy dzisiaj był nowy teledysk ale utwór 3 lata temu często puszczany w RMF MAXXX czyli Arno Cost-Cyan na m-cu 2. I nie wiem czy to coś dotrze zresztą wątpię ale w czasie gdy zaczeły się po 12:00 showy które trwały aż do 16:00 zaczeły się same narzekania. I słusznie tych całych ludzi z Viacomu powinno się walnąć patelnią. Nie powinni w ogóle tego wprowadzać do naszej najlepszej Vivy. Od razu mówiłem że przez to nie będą mieć większej oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, przełączyłem na początek Top 20 i myslałem, że to będzie przedłużone Mega Top 10 i szok. Dla mnie to było Neu Bei Viva czy jak kto woli Nowe na Vivie.

Z tych 20 klipów z 15 to były same nowości. Musiałem obejrzeć do końca, bo normalnie czułem się jakbym oglądał Vivę sprzed 10 lat.

Playlista Top 20 była rewelacyjna, klipy na prawdę dobre :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, przełączyłem na początek Top 20 i myslałem, że to będzie przedłużone Mega Top 10 i szok. Dla mnie to było Neu Bei Viva czy jak kto woli Nowe na Vivie.

Z tych 20 klipów z 15 to były same nowości. Musiałem obejrzeć do końca, bo normalnie czułem się jakbym oglądał Vivę sprzed 10 lat.

Playlista Top 20 była rewelacyjna, klipy na prawdę dobre :brawo:

Masz może tracklistę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruising :). Nie Crushing.

 

Tak jest! Mój błąd, na szybko tytuł przepisywałem. ;)

 

Muzycznie to się nasza VIVA poprawiła. :) Tylko szkoda, że te showy dodali... Te programy z MTV są żałosne.

 

Masz może tracklistę?

 

Na 393 stronie wątku wypisałem wszystkie nowości jakie były w trackliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie największe wrażenie zrobił ident ''VIVA Poleca''. Kurde, co za technika!

Tylko w VIVA DE spoty "All Eyes On" lepiej się prezentują. W jednym spocie Niemieckiej VIVY można zobaczyć krótki wywiad z artystą i frag. klipu, a VIVA PL stworzyła tylko skróty klipów.

 

Ja też obejrzałem kilka klipów pasma "TOP 20", ale nie zrobiły one na mnie większego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszmy do nich ,niech wiedzą że ludzie to chwalą co dziś było w ''Top 20'' walczmy o naszą vive ,żeby nie emitowała tego [beep]u (rihanny,pitbulla,katy perry) taka muzyka co dziś była w ''Top 20'' najbardziej pasuje do vivy ,przez chwilę czułem się jak bym oglądał dawne ''mtv 2 pop'' .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli zaczną zapychać ramówkę badziewiami to się ludzie odwrócą. Szczerze powiem że większość z nas tu lubi Futuramę, ale tak się składa że do niektórych on nie dotarł, wolą poprostu muzykę. A teraz dzięki poprawieniu playlisty napewno wzrośnie oglądalność. A Viva pewnie będzie sądzić że to dzięki ich zapchajdziurami i będą dodawać tego więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 0:15 zaczął się VIVA DJ Night... oczywiście z logo Viva Hits Polska i na początku poleciał C-BooL i myślałem, że to tylko kolejna wtopa ale teraz jest Example :)

Edit: Po reklamach włączyło się logo 100% VIVA...

Nowość w DJ Night:

Ferry Corsten vs. Armin Van Buuren - Brute

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...