Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie dobrze że smsy są tylko podczas 100% vivy i najlepiej żeby tylko tak zostało. Co prawda rano jeszce było podczas Mega Top 10, ale teraz już nie ma. Szkoda tylko że tak z reklamami szaleją co 3 klipy lecą, zresztą nie tylko na Vivie. MTV, Vh1 czy Comedy Central też tak szaleją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zawsze będzie przy reklamach brodka- varsavie, czy to zmienią?

Co kilka tygodni powinni koniecznie zmieniać artystę. W VIVA DE tak właśnie jest.

http://www.viva-tv.pl/prezenterzy a jednak, zakończono współpracę z Natalią. Szkoda.

Krok w tył. Była jedyną w miarę ładną prezenterką w gronie VIVY PL. Teraz zostanie Kasia\Justyna\Daro, ale nie wystarczy mieć "gadane" na antenie. Trza też mieć troszku urody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak usunąć FTA z nazwy tego działu,bo VIVA jest już zakodowana,albo utworzyć nowy pod nazwą:,,Nowa VIVA Polska' ( od 17.03.12 ) ''

Co do zmian w vivie,logo jest całkiem ok,ale z nowościami w ramówce gorzej.Czekam na ,,futuramę'' dziś wieczorem,bo to wygląda fajnie,ale po co taki syf jak ,,co na to tato''?

Poza tym nic nie widziałem jeszcze.Pokażą też przecież ,,NEXT'' ,,Webnięci'' i coś jeszcze,ale tytułu nie pamiętam.Wiem,że emitują jeszcze ,,Szał Ciał PL'',bo dzisiaj włączyłem VIVĘ i akurat na to trafiłem,ale czy ja wiem....czy to jest dobra pozycja do ramówki....

 

A kto na satce ma EPG VIVY? Bo ja na Cyfrze nie mam.

w N-ce jest ale nie wiem jak w CP.Pewnie też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...