Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że na vive króluje teraz dużo komercji ,ja też tej stacji nie oglądam zbyt często tak jak parę lat wstecz (viva dj night ,viva hits polska , Top 50 , viva clubbing) tylko te pozycje mnie interesują ,poprostu mam do vivy sentyment ,np: ''mega top 10'' tego wogóle nie da się oglądać . A to co jest obecnie i się sprzedaje to świadczy o tym że vive ogląda dużo ludzi z przyzwyczajenia ,sentymentu do tej marki a prawdziwy widz tej stacji i tak swoje wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również praktycznie w ogóle nie oglądam tego kanału od dobrych 2-óch lat. Komercyjny pop\dance - to nie dla mnie. Dlatego mam nadzieję, że po zmianach, które nastąpią już niebawem, VIVA PL znów mnie czymś nowym zaskoczy i przyciągnie znów do regularnego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji nowego formatu Vivy życzę "e4me.tv" jak najlepszej oglądalności :)

Ja również. Szkoda tylko, że pewnie tak naprawdę nigdy nie poznamy jego oglądalności w Polsce na tle innych naszych kanałów.

 

A wracając Do Vivy to zapewne pierwszy miesiąc, góra dwa może być ze wzrostem oglądalności, wynikającym z ciekawości zmian, przyjrzenia się nowej oprawie oraz przeglądaniu się w lusterkowym logo :mrgreen:

 

Potem - czego im życzę - oglądalność może już spadać, co z kolei może dać niektórym do myślenia i co może być ostatnią szansą na uratowanie kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo dużego spadku w pierwszych dniach nie będzie jak widać bo kanał pozostaje w CP. Bo jakby kanał wyleciał z tej platformy to spadek bez wątpienia byłby już odrazu po zmianach.

Oglądalność spadłaby nawet gdyby nie wprowadzali zmian, same zmiany są krokiem w tył, wy[beep]e z CP/N/C+/OTV byloby krokiem w przepaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla formalności:

Viva Polska w Cyfrowym Polsacie od najniższego abonamentowego pakietu MINI HD. Także Cyfra oraz n zapewniają dostęp do kanału dla wszystkich abonentów.

 

Jeśli chodzi o kablówki to bez większych zmian, także bez problemów w ofertach analogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie logo będą stosować w czasie reklam? "Lusterko", czy może półprzeźroczyste? Obstawiam na to drugie, ponieważ teraz w czasie reklam też używają nieruchome.

Właśnie dobrze by było jakby logo było ''połprzeźroczyste'' ,ale ciekawi mnie czy będzie zegar reklamowy i zegar poranny . Jackie ten klip : Radio Killer - Don't Let The Music End leci już na vive od marca ,wtedy był nowością .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu , a co to za różnica jaki będzie lektor w zapowiedziach mogą być oba , na viva de jest kilka lektorów.

PS: Dziś wiele razy nawet teraz leci teledysk z samym logo vivy czyż to nie wygląda najlepiej(brak śmieci) ,jeszcze w dodatku stare logo ,za tydzień już tego nie będzie.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę czy tych wróżb nie może być więcej. Dzisiaj co włączę Vivę cały czas jest ten wysyp gierków sms. Już 4funTV się trochę ograniczył a na Vivie po tej chwilowej awarii gdzie te gierki były tylko nocą teraz są praktycznie cały czas. Ciekawe jak z nimi będzie po tych zmianach. No napewno nie będzie ich podczas programów show ale podczas muzycznych obawiam się że będą cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...