Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tak, mogli już kupić dwa seriale i emitować te 2 godziny po sobie, trudno wziąć od Comedy Central np. dawno nieemitowany IT Crowd lub dać pół-godzinne pasmo z muzyka? Ewentualnie Futurama mogłaby lecieć po południu zamiast "Co na to Tato?" oraz o 21.30

 

(Wiem że za dużo gadam o "tym serialu na F ale jestem bardzo podjarany :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Futurama mogłaby lecieć po południu zamiast "Co na to Tato?" oraz o 21.30

Jak to się ma z czeskim prawem nadawania takich pozycji? Może seriali dla dorosłych nie można emitować w ciągu dnia?

 

Ciekawe jak będzie wyglądać oprawa "100% VIVA"? Twierdzę, iż napis "VIVA Sounds"? zastąpią napisem "100% VIVA", albo w ogóle nie dodadzą oprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość muzyki to jedna sprawa ale na pewno zmieni się play lista . Studenci i osoby do których będzie kierowane m.in pasmo muzyczne nie słuchają "łubudubu Inna itp" . Alternatywny POP + Myślę że sięgną po Polski Hip Hop ( Play lista powinna być raczej podobna do Rebel TV i Czwórki ) Na pewno będzie mniej teledysków dance i dobrze :) Bo już większość ludzi ma dosyć komercyjnego Dance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się. Dance jaki promuje VIVA PL, to zwykły komercyjny [beep] z Ameryki. Gdzie w playliście znajdę klipy: Andera Banica, Lasgo, Helena Paparizou, Dj Méndez, Marco Antonio Solís, Kaltrina, Tom Pulse, Sensato, Cee Lo Green, Rebecca Black, Dj Andi, Jess Mills, Kristina, Funda, Corina, Celia, Sore? Tylko w Mooz Dance i E4me TV, rzadziej w 4fun.TV.

 

@Marek1991

POP-u jest więcej w VIVA PL. Już teraz można to dostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentence, Widzę, że masz bardzo podobny gust muzyczny do mojego. :)

 

Co do tematu to na pewno nie zrezygnują z Mroza, Mariny, Afromentalu, Rihanny, Katy Perry, Gagi etc. na rzecz muzyki jaka leci na RebelTV, Czwórce... Więc się nie macie co jarać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dance napewno ograniczą a viva pl była z nim kojarzona ,zostawili pasmo ''viva dj night'' ciekawe co tam będą puszczać może też komercje z USA ,Flo Rida itp....

Ps: Też mnie ciekawi jak będzie wyglądać ta 100% viva pewnie dadzą do niej czołówkę ''Viva Sounds '' 100%Viva w nocy może mieć czołówkę ''Night Sounds''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By mogli podpisać jakąś umowę na klipy z Kontorem lub Armadą i odrazu wizerunek tej stacji by się zmienił. Gaga , Katy Perry itp w jakimś osobnym godzinnym programie i wystarczy po co to katować kilka razy w każdym programie? No ale pisać to ja sobie mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Dance to VIVA kiedyś puszczała,a teraz jesli to można nazwać Dancem to przeważnie jakieś [beep]y z Ameryki ;)Dobry Dance z Niemiec i nie tylko można słuchać dalej szczegolnie w stacjach netowych radiowych.

 

Niemiecki Dance na Vivie POLSKIEJ ??? Ciągle na forum mylicie dwie stacje - VIVA Polska i VIVA Niemiecka (przecież jest osobny watek na temat Vivy Niemieckiej )

 

Viva Polska do 2005 roku była kojarzona z :

http://aduziom.wrzuta.pl/film/aD5xnvsiU ... _godzinach

 

Niemiecka Viva do 2005

 

Po 2005 u nas zaczął królować Dance ... ale raczej ten masowy nie jak na Vivie De (sety itp) Zresztą po 2005r Viva to już nie Viva :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2005 roku to VIVA PL ogólnie wszystkie gatunki muzyczne ogarniała. Hip Hop oczywiście najbardziej był popularyzowany, ale leciało też dużo dance (Baracuda, Groove Coverage, ATB itp.), polskiego popu (Łzy, Ich Troje, Papa Dance), a w nocy się też rock zdarzał nie rzadko. Od 2005-2010 roku VIVA też jeszcze dawała radę, bo dużo dance europejskiego leciało i playlista ogólnie bogatsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do 2005 roku VIVA kojarzyła mi się z różnorodnością. Generalnie muzyka polska przeważała, ale leciało też dużo muzyki zagranicznej (w/w gatunki i nie tylko). A pod koniec 2005 roku wprowadzili "Kocha, nie kocha" itd. i playlista była gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja myślę, że po prostu zmieniają się trendy i tyle. Również tęsknię za rokiem np. 2008 kiedy to na VIVIE leciał dosłownie hit za hitem i niemal każdy mi się podobał. Od 2009 było coraz gorzej, coraz mnie fajnych kawałków... Takie jest moje zdanie,

W sumie też tak jest że dużo stacji tv i radiowych idzie na łatwizne i puszcza przeważnie to co,, dostają,,-komerche w najmocnieszym wydaniu. A ta komercha to już coraz większe kit tworzy co można uswiadczyć słuchając takich stacji jak RMF MAXXX czy ESKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany jakie teraz wejdą jeszcze ujdą ale teraz obawiam się bardzo jesieni że wtedy skrócą jeszcze bardziej ilość muzyki. Jeśli chcą już dodawać nowe programy to niech zastąpią nimi Hot or noty czy Viva mjuzik kłizz ale tylko nie programy muzyczne. Co prawda mamy jeszcze Eskę czy 4funTV tylko że do Vivy mocno się przywiązałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...