Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Viva Hits Polska o 20.15 to jest zerżnięte oczywiście z vivy de tak samo jak viva music hour ,u nas pewnie teraz będzie muzyka o 6.00 do 13.00 potem programy o 20.15 ''viva hits polska'' lub ''viva sounds'' i dopiero o 2.00 muzyka do rana ,nie będzie dance. Ojj będziecie jeszcze tęsknić za starą vivą z motylami . Ale tego należało się spodziewać ale mnie wkurzyli z ''lusterkiem'' i oczywiście belki po środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą. Już lepiej nie będzie. ;)

Ale w sumie teraz szoły są od 19:00 do 22:00 i czasami od 16 do 17.

A jak teraz będą od 19 do 20 i od 21:30 do 23:30, to wyjdzie nawet na to samo.

Jedyna produkcja, która mnie zainteresowała z tych nowych to "Chyba ich pogięło".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie do jesieni trochę czasu więc może wszystko się zmienić. Zobaczą przez wakacje jak im widownia spadnie to może zmienią jeszcze zdanie. Ale jak na razie zobaczcie programy nie muzyczne będą tylko wieczorami jak dobrze zrozumiałem. Najbardziej źle jest z tymi programami z MTV bo Furtrama to jest fajna kreskówka i Webnięci to też chyba będzie coś fajnego zwłaszcza że będzie Piotr Kędzierski. A swoją drogą co to są za godziny Prime Time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczny dotychczas kanał 17 lipca wprowadza nową ramówkę, w której więcej niż dotychczas będzie programów rozrywkowych, a mniej muzyki

 

Zmieni się też logo kanału i jego oprawa antenowa. Zasadniczą zmianą będzie jednak spadek czasu, przez jaki dotychczas były pokazywane w kanale teledyski. – Do tej pory nadawane były przez 75-85 proc. czasu antenowego, teraz ten czas zmniejszy się do 60 proc. I będzie to widać, bo te zmiany zajmą w prime-time (czas najlepszej oglądalności telewizyjnej – red.) - mówi Magdalena Adamska, dyrektor programowa Vivy Polska.

 

- Zmiana wynika z kilku rzeczy. Po pierwsze patrzymy na wyniki oglądalności i dłuższe formy lepiej się dziś oglądają niż teledyski. Po drugi – patrzymy, co dzieje się na innych rynkach, a tam także zachodzą takie zmiany. Po trzecie: zagęściło się na rynku stacji muzycznych. Kiedyś były na nim tylko Viva i MTV, które potem zaczęły należeć do jednej firmy. Obecnie mamy też Eskę TV, rebel.tv, 4fun.tv,TV Disco, Polo TV i wciąż słychać o możliwych nowych projektach tego typu, a liczba widzów na rynku pozostaje taka sama – mówi Adamska.

 

Moda na paradokumentalne telenowele

 

W lipcu w Viva Polska zadebiutują programy: „Webnieci" (polska produkcja, w której prowadzący – raper Tede i telewizyjny i radiowy prezenter Kędzior - Piotr Kędzierski – będą oceniać najciekawsze klipy z Internetu), amerykańska kreskówka „Futurama" oraz program „Chyba ich pogięło!", w którym prezentowane będą najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące wyczyny osób nagranych przez kamery bezpieczeństwa czy policyjne oraz monitorujące ulice.

 

Na lato wprowadzone zostaną także do ramówki wakacyjne programy „Viva Lato" i show „Viva Pudelek" , a na jesień nadawca planuje wysokobudżetową produkcje z gatunku scripted reality. – Okazuje się, że programy w rodzaju „Pamiętników z wakacji" cieszą się dużym powodzeniem, bo to taki „kontrolowany kicz" – ludzie oglądają je z przymrużeniem oka – mówi Magdalena Adamska. Nowa ramówkę kanał kieruje do starszych widzów niż do tej pory. – Dotychczas myśleliśmy raczej o widzu w wieku 16-19 lat, teraz kierujemy się do 20-35-latków. Nasz standardowy widz do dwudziestokilkulatek na studiach lub tuz po –mówi Adamska.

 

W przeciwieństwie do największych stacji ogólnotematycznych wąsko sprofilowane kanały tematyczne w wakacje wprowadzają nowości, bo wtedy ich oglądalność nie spada, tak jak to jest w przypadku największych stacji.

 

Stacje tematyczne więcej inwestują w programy

 

Producenci programów rozrywkowych przyznają, że kanały tematyczne, które jeszcze do niedawna nie zamawiały w Polsce własnych produkcji, zaczynają się powoli na to decydować. Wynika to z ich rosnących udziałów w rynku oglądalności i – co za tym idzie - rosnących wpływów reklamowych.

 

Jak wynika z prognoz AtMedia- domu sprzedaży reklam stacji tematycznych. - W ostrożnym scenariuszu zakładamy w tym roku 12 proc. wzrost wpływów reklamowych stacji tematycznych i powyżej 10 proc. spadek anten ogólnopolskich telewizji naziemnych – mówi Marcin Boroszko, prezes AtMediów. Jak dodaje, w przypadku stacji tematycznych będzie to oznaczało wzrost rynku z ok. 750 mln zł netto w ub.r. do ok. 840 mln zł w tym. - Przy założeniu ok. 10 proc. spadku telewizji naziemnych, udział segmentu kanałów tematycznych wyniesie 23-25 proc. w 2012 roku – dodaje Boroszko.

Źródło: http://www.ekonomia24.pl/artykul/706258 ... rofil.html

 

Nie panikujcie. Muzyka będzie, tylko ciut mniej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie pisali, że muzyka będzie ograniczona w prime time, czyli są to godziny wieczorne, zwyczajowo po 16-tej. Tak więc przypuszczam, że na razie do 16-tej muzyka będzie, potem o 20 codziennie jakiś Chart (więc w pn PL Top 10, Chartsurfer, Top 10 widzów, Club Charts też pewnie zostawią, może na pt przełożą, albo na późniejszą godz w sobotę) i miejmy nadzieję, że muzyka od 24-tej zostanie, bo to już nie jest dla nich prime time. Może nie będzie tak źle!? Na początku haha. Tak samo było z MTV od marca 2004 roku i jeszcze do 2006 można było muzykę na MTV obejrzeć. Co do oprawy to trzeba przyznać jest dopracowana, bardzo nowoczesna i bez kitu - po 8 latach czas najwyższy ją zmienić. Jedynie MTV przez 10 lat miało tą samą grafikę (ale wtedy tak zaawansowana technologia nie była - wiadomo). Martwi mnie jeszcze duże ograniczenie muzyki w weekendy - przede wszystkim szkoda ndz. Top 50 i błagam niech zostawią DJ Night - najlepszy ich program.

A podsumowanie tego wszystkiego - to koniec Vivy PL, początek kolejnego klonu MTV.

To jak obstawiamy przejście na nowe?:) wtorek godz. 6,8 czy 12?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet o 5... xD

i potem będe lipił cały dzień... o.O :D

 

Mam takie pytanie do wszystkich:

CZY MÓGŁBY KTOŚ Z WAS NAGRAĆ KLIPY MUZYKI KLBUOWEJ CZY DANCE (np. Avicii - Silhouettes, Tiesto & Wolfgang Gartner - We Own The Night, Calvin Harris feat. Ne-Yo - Let's Go, Afrojack feat. Shermanology - Can't Stop Me itp.) ZE STAREJ OPRAWY ABY POTEM MOŻNA BYŁO WSPOMINAĆ OSTATNIE CHWILE ERY DANCE'U NA VIVIE? :)

 

Edit: Fajnie byłoby jeszcze jakby ktoś nagrał te klipy z magazynów normalnych (100% VIVA, Mega Top 10, In & Out czy Chartsurfer) . :) Nawet z SMSami może być. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie, że pani dyrektor sama wspomniała o tym, że programy niemuzyczne są bardziej popularne na antenie i przyciągają więcej widzów niż bloki muzyczne. Jest tak dlatego że osoby szukające na VIVIE muzyki uciekają , bo szczerze w tej kwestii nie ma tam czego szukać już od dawna ;) a osób lubiących programy rozrywkowe jest więcej i wcale nie byłbym taki pewien że oglądalność VIVIE spadnie, ponieważ nową ofertą programową przyciągnął nowych odbiorców , których być może będzie więcej niż fanów muzyki, która na tym kanale nie ma już racji bytu :) Ale czekajmy cierpliwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym prosił żeby ktoś może nagrał viva dj night cały odcinek parę razy, ja niestety nie ma takiej możliwości.

PS: A niektórzy tu się cieszą a ,z czego wy się tak cieszycie ? Że nową oprawę wprowadzą ja ją znam z vivy de i fajna dla mnie nie jest jeszcze jak se pomyślę że te ''lusterko'' u nas będzie i te podpisy w trójkątach . :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja skomentuje te zmiany jako jakiś ŻART! No cóż już od dawna ja tej stacji mało co oglądam bo przerzuciłem się na tematyczne stacje muzyczne co dają mi to co chcę bez łaski! Wg mnie przejadą się na tych zmianach zerżniętych rodem z niemieckiej VIVY. Stacje muzyczne jeszcze bardziej im odbiorą widzów i będą wracać do starego formatu :-) Najzabawniejsze jest to że oni na tej konferencji nie jako przyznali że składają broń jeśli chodzi o konkurencją ze stacjami innymi muzyczni i będą eskperymentować z ramówką VIVY PL. Ale po co nam drugie MTV PL w Polsce to ja nie wiem naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem wam tak że życiową prawdą jest to że kanały muzyczne to są dodatki dla każdego widza. Jak ktoś siada wieczorami wygodnie na fotelu to nie ogląda kanałów muzycznych. One służą nam na granie podczas pracy w domu, wizyty gości. Nie to że teraz ich bronię ale spójrzcie taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na MTV leci muyka głównie gdzieś od 2:00 czy 3:00 do 7:00 czy 8:00 a na Vivie muzyka będzie jeszce leciała do po południa. Najbardziej mają ucierpieć jak wiadomo wieczory i weekendy. A tak przy okazji czyżby już nie było obecnego lektora Vivy. Bo zmiany zapowiada już ktoś inny i chyba tak już zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...