Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaję mi się, że zmiana grafiki to kwestia kilku dni. Nie wiem jak jest teraz polityka, ale jak wcześniej były zmiany grafik, to mniej więcej w podobnych terminach. Czekamy zatem :)

Napisałem do nich wiadomość w tej sprawie, to odpisali, że "Coś się szykuje, ale na razie ciiii".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że zmiana grafiki to kwestia kilku dni. Nie wiem jak jest teraz polityka, ale jak wcześniej były zmiany grafik, to mniej więcej w podobnych terminach. Czekamy zatem :)

Napisałem do nich wiadomość w tej sprawie, to odpisali, że "Coś się szykuję, ale na razie ciiii".

To bardzo dobrze, że coś się szykuje. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być pesymistą ale znając naszą Vivę to nawet jak wprowadzą nową oprawę, nadal pozostaniemy przy formacie 4:3

Raczej NIE bo z centrum nadawczego MTV Net. w Londynie skąd są nadawane też polskie stacje MTV Net. już prawie znaczna cześć ich stacji TV przeszła na standard 16:9. Wydaje mi się że to kwestia już tylko dni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna grafika jest od 2004 roku, a w 2009 to tylko zmiany "kosmetyczne" wprowadzili.

Też uważam, że zmiana u nas i grafiki i formatu to kwestia dni, paru tyg, ponieważ 6 marca zmienili w MTV: Rocks, Classic i Dance, a 28 marca w MTV: Base, Hits i Music.

Obstawiam do końca tego miesiąca lub najpóźniej w maju:)

W Viva Hungary są np. listy przebojów typu Us Top 20, UK Top 20, u nas też by się przydało, to więcej klipów by leciało, bo obecne charts to codzienna playlista - sami sobie wymyślają te listy.

Tylko co z bumperami? Zlikwidują? Na węgierskiej są jeszcze? Bo szkoda by było:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Mam wielkie obawy! Coś czuje że zmienia grafikę a format pozostanie po staremu. Oni mają fetysz czarnych pasków.

TVP Info też miało ten fetysz, ale i na nich przyszła pora ;)

Co do grafiki, to uwielbiam logo VIVA DE. Widzę jednak, że belki z tytułami są o lepsze w VIVA HU. Możliwe, że na zmiany w Polsce jeszcze poczekamy, bo przecież muszą zmienić grafikę gier SMS :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teledysk Remady - the Way We Are był na Vivie puszczany w 4:3, ale mieniono go na 16:9 :)

Automatycznie zmianie uległa belka gdzie nie ma błędnego podpisu do płyty 'The Way We Are' jest tylko wykonawca i tytuł.

Trochę dziwne bo teledysk w 4:3 leciał z dobre pół roku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 słowa: ha, ha, ha.

Zmieniać oprawę, a zostawać przy 4:3, porażka...

VIVA DE kiedy wprowadziła nową oprawę w styczniu 2011, również nadawała prawie wszystkie pozycje w 4:3. Po bodajże 2-óch tyg. wprowadzili całkowite nadawanie w 16:9.

Obecna grafika została wprowadzona własnie przed wakacjami 22 czerwca 2009 .

Pamiętam bardzo dokładnie ten dzień. Jak by to było dzisiaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam maj do wprowadzenia nowej oprawy, ponieważ w kwietniu w ramówce nie ma nic nowego a w maju CC zmienia format na 16:9 to i może coś z Vivą ruszy. W kwietniu Viacom uruchamia VH1 Polska, więc teraz mają co robić. ;)

Edit: A co do zmiany grafiki gier SMS to Parot, Kocha nie kocha i LoveTest dostały teraz jakąś nową grafikę. LoveTest na pewno bardziej pod Vivę De, a pozostałe gry dostały jeszcze gorszą niż miały - bardziej zasłania ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy bo reklamówka do Beavisa i Butt-Heada na MTV i Vivie w TV jest już w sztywnym 16/9 oczywiście Letterbox .

 

Już większość gier sms jest pod nową oprawę . Mam nadzieję że to nie będzie transformacja Vivy w MTV FTA jak w Niemczech . Co najmniej taki poziom muzyczny jak obecnie - nawet niech dodadzą pasma tematyczne Rap/Rock / Listy ( takie prawdziwe ) itp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos oglądam sobie 3 odcinek Viva Mjuzik Kłiiiz SuperStar (2 sezon) i Kępka pyta tam "Iwana" o DJ'a Antoine'a. I ja się pytam kto im układa pytania? Przecież ja jeden raz widziałem na Vivie jego klip, w pierwszym odcinku "Viva Clubbing" jak jakiś facet powiedzial, że to według niego największy hit klubowy lata 2011. Klip był jeszcze na dodatek w wersji UK. Nie rozumiem tego - teleturniej jest o muzyce puszczanej na Vivie, to czemu pytanie jest o artystę, którego jedyny raz puścili z przymusu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klip Welcome To St. Tropez pojawiał się ostatnio kilkakrotnie w piątkowym Top 20 Najlepsze na domówkę, ale oczywiście w tej skróconej wersji UK. Puścili tam też Sak Noel - Loc People. ale chyba zrozumieli błąd wcześniejszy bo jego nowy hicior Paso leci też bardzo często w normalnej, dziennej playliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klip Welcome To St. Tropez pojawiał się ostatnio kilkakrotnie w piątkowym Top 20 Najlepsze na domówkę, ale oczywiście w tej skróconej wersji UK. Puścili tam też Sak Noel - Loc People. ale chyba zrozumieli błąd wcześniejszy bo jego nowy hicior Paso leci też bardzo często w normalnej, dziennej playliście.
No ale czy ktoś z tego forum mógłby mi odpowiedzieć czemu oni puszczają te wersje UK wszystkich klipów, jak jesteśmy w Polsce i tu powinno się puszczać normalne wersje. Fajnie tylko, że puszczają Welcome To St. Tropez jak teraz jest nowy kawałek "Ma Cherie" a wcześniej był "Sunlight". :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mogą do tej bazy dodać też klipy z oryginalną wersją ? Na MTV Dance UK leciałyby te ich wersje, a u nas na Vivie czy MTV leciałyby normalne. A po drugie te brytyjskie wersje wychodzą później od oryginalnych i nasza Viva jest 'zacofana' względem Eski czy 4fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...