Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie wydaje, ze ci z W-wy tylko klipy do puszczania wybieraja i daja info tym w MTV UK i ci puszczaja i robia belki. Bo wystarczy popatrzec na MTV Dance i na naszej Vivie sa zawsze te same bledy lub te same zmiany w belkach. Na pewno ci angole daja ciala z belkami, bo jak Viva PL nadawala z Niemiec to zawsze byl ten ich "perfekcjonizm", ktory zreszta do dzis widac na Vivie DE, ktora nadaje chyba wciaz z Niemiec tylko teraz razem z MTV DE. Moze sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej całej dyskusji.Mamy sporo kanałów muzycznych i wszędzie nie musi być to samo.Jak nie ma klipu na Vivie to napewno jest na Esce.A wy oglądacie Vive bo akurat teraz będzie konkretny program? Przecież cały dzień leci to samo.Ja oglądam jak nie ma nic innego to skakam po stacjach muzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było by tej całej dyskusji jakby klipy na VIVIE nie były wałkowane codziennie po 8 razy. Przecież 'Happines' Alexis Jordan - ma już rok, a nadal jest często na VIVIE.

Albo na wiosnę ' Bad Girlsik ' Dody - 10 razy w ciągu dnia!

W takich programach:

 

6:00 Tip-Top Lista

7:00 Power lista

8:20 VIVA Top 5

9:00 PL Top 10

10:00 Tip-Top Lista (znowu -,-)

11:00 Paroty

14:00 VIVA Top 5

18:00 Tip-Top Lista

20:45 100% VIVA

23:00 Viva Night Spot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wejdzie ' kolejno odlicz, czyli viva10naj ' czy ' viva naj ' (dla niektórych ' viva najlepsze... ' ) ?

edit: spojrzałem na program i ramówka jest OKROPNA!

 

10:00 VIVA FAN NUMBER 1

10:30 STAR CHART

11:30 ZRYWACZ

12:00 KOLEJNO, ODLICZ CZYLI VIVA10NAJ

12:40 100% VIVA (nieuwzględnione w programie)

13:00 Kolejno odlciz / Disco ponad wszystko / Viva Hits Polska / Star Chart / O co Kaman?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj źle się dzieje ostatnio w VIVIE ......

 

Już wolałem "muzykę" z smsami niż 1826437 powtórkę szołu ... ramówka bardzo podobna do Viva DE

 

Jak dla mnie problemem Vivy jest .... Brak pomysłu na SIEBIE tzn. Muzycznie leżą < 4fun Eska 100% lepsza > Szoły to jakieś badziewiaste Polskie produkcje < Jak by dali z MTV oryginalne z USA na Vivie programy MTV straciło by sens >

 

Rozwiązań według mnie jest kilka ...

1. Zakodować Vivę < rozwiązanie rodem z Węgier > -ale gwałtownie spadnie oglądalność

2. z MTV zrobić Kanał typowy premium , bez przerywania reklam same najnowsze produkcje - a na Vivie dać szoły , bajki z USA z tona reklam < Rodem VIVA DE >

3. Viva powinna inwestować w nowe pasma muzyczne z muzyka na TOPIE < czy to takie trudne dodać klip do playlisty ? >

4. Wersja Holenderska - Upadek niczym TMF

 

Myślę ze Viva będzie musiała zdecydować się w końcu na jakiś krok ... od Grudnia rusza MUX I z Eską na Czele .... myślę że rok 2012 dla Naszej Vivy będzie rokiem przełomowym niczym 2006 < po przejęciu Vivy przez Viacom - skoncentrowanie się na masówce - wyrzuceniu Hip Hopu. >

 

PS. I zmiana w końcu formatu na 16/9 i zmiana przestarzałej oprawy graficznej . Bo inaczej Viva stanie się stacją na miarę ITV oraz POLONI 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja ale na Węgrzech sie sprawdza . Jestem przeciwny temu oczywiście wolałbym aby Viva pozostała muzyczna ... ale nie taka jak teraz tylko z muzyka naprawdę " na Topie"

 

PS. Znalazłem na Grudzień taką ramówkę http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/viva-polska/ i wszystko jest po staremu z smsami ... :) < dobrze że bez szołów>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę ze Viva będzie musiała zdecydować się w końcu na jakiś krok ... od Grudnia rusza MUX I z Eską na Czele .... myślę że rok 2012 dla Naszej Vivy będzie rokiem przełomowym niczym 2006 < po przejęciu Vivy przez Viacom - skoncentrowanie się na masówce - wyrzuceniu Hip Hopu. >

/quote]

Tylko że viacom przejął ja w roku 2004, zmiany wprowadzono dopiero w roku 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? Ja tylko przypomnę że VIVA ma tendencję do zamieniania playlist. Jeżeli po VIVA Night Spot w ramówce było 100% VIVA, to możliwe że w VIVA Night była playlista 100% a w 100% playlista VIVA Night. Ale nie wiem. Może faktycznie już im się nie chce tworzyć tych playlist, skoro program od grudnia chyba znika : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...