Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ani ja;w poniedziałek po 13:00 tylko Viva hits polska a tak to sam CHŁAM.

we wtorek to....muzyki w późniejszych ( 13:40 i później) porach zero.

Naprawdę jestem w 100% przekonany,że Viacom chce wszystko zniszczyć.Po to przejmuje stacje,żeby je rozwalić.Destrukcyjny koncern;nie ma co ukrywać.A z widzów zrobić chcą idiotów

 

SZAŁ CIAŁ....szału to można dostać przez tą ramówkę ze strony VIVY.

 

Nic tylko oczekiwać na badania oglądalności na koniec września i zobaczyć jak wielki będzie spadek ( bo będzie na pewno )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby poziom muzyczny starej VIVY dorównywał chociaż trochę poziomowi aktualnemu, oglądalność by nie spadała. Do tej pory pamiętam jak to było, jak wałkowali cały dzień 20 klipów (w tym 2 Alexis Jordan) i każdy zachwycał się chociaż najmniejszą nowością, która pojawiała się i tak z miesiąc po premierze, jak nie więcej. Teraz nowe klipy pojawiają się szybko, puszczają też klipy z wytwórni My Music np. Kasię Gomołę, widać że o ten dział Music ktoś dba, nie tak jak wtedy. I gdy wyszli już z tego muzycznego doła na tyle, że gdy włączy się VIVĘ da się tego słuchać , zawalają ramówkę powtórkami Kolejno odlicz, które każdy widział 100 razy i Szałem Ciał, Nextem i Co na to tato, które każdy widział już na MTV, wywałkowane tam tak samo.. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak po królewsku śpiewała swoje "Happiness".

Pamiętacie jak kiedyś Viacom mówił, że muzycznym kanałem od nich w Polsce będzie VIVA natomiast MTV i VH1 będą kanałami muzyczno-rozrywkowymi... Teraz jest na odwrót, czyli VH1 jest 100% music, a VIVA muzyczno-rozrywkowa.

Ciekawe skąd ta zmiana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszmacili Vive i tyle , zamiast dać jakiś nowy program ze starszą muzyką albo wydanie 100%Viva to dają powtórki ''Viva mjuzik kłizz i 100 klipów które wstrząsneło vivą '' żenada ,nie ma co tam szukać ,rok temu viva germany i polska bardzo się różniły a teraz tu dno i tam od dawna , 2 lata temu na vivie był jeszcze luksus jak tak można powiedzieć a viva germany już od dawna kwiczała , w ostatnim czasie strasznie zgnojli naszą vivę ,żeby tak im oglądalnośc poleciała to bym się cieszył .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG ! Rzeczywiście muzyka do 13:00 Potem to "Coś" bo o ile na Vivie Niemieckiej tych programów w ramówce jest pełno to u nas są trzy i w kółko powtórki . Te kłizy odlicz itd :/

Mogli by już z dwojga złego nadać za Vivą Niemiecką - Naruto , SpongeBoba .

 

Ah ... Nie rozumiem całkowicie polityki Viacom . Dwie stacje o takiej samej zawartości . Po co ??? Oglądalność będzie 0,01% hahahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zrobienie z Vivy 'Takie coś" z powtórkami powtórek jest samoistnym dążeniem do zamknięcia owej stacji . Rozumiem stacja ma nadawać Show ale te programy nie przyciagną już na pewno żadnego widza gdyż w 90% są powtarzane"1500Sto900" razy :P

W Holandii mogli zamknąć TMF u nas śmiało zwiną Vivę ( Oby moje proroctwa jednak się nie sprawdziły - bo to ja wywróżyłem że taka będzie nasza Viva ba nikt mi nie wierzył w rozwiazanie kodowanej Vivy - zapraszam do poprzednich postów )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, jednak z Naruto może być problem jeśli licencję blokuje AXN (chociaż może niepełną - odcinków 1-52 nie emitowali od czasów wersji z napisami na AXN Sci-Fi, a 53-104 z lektorem też pominą przy najbliższej powtórce); podobnie Detektyw Conan, a i co do One Piece były doniesienia, że mają licencję. Na razie jednak Viva w tej kwestii, niestety, milczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem, o co tyle hałasu z tą VIVĄ. Widocznie nadawanie teledysków non stop się już dzisiaj nie sprzedaje tak dobrze jak kiedyś. Kanał był adresowany do młodzieży, a ta jak wiadomo - dziś woli słuchać muzyki na urządzeniach przenośnych i mobilnych, niż w telewizji. VIVA osłabła gwałtownie po pojawieniu się Eska TV i po wzmocnieniu oferty 4fun.tv - to było do przewidzenia, bo obie stacje są lepsze, a niedawno doszła jeszcze vh1 Polska. Większość pozycji w nowej VIVIE też nie przypadła mi do gustu, ale chętnie oglądam "Weekendowe historie" - bardzo ciekawy format programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...