Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słaby pierwszy odc. serialu pt. ,,Weekendowe historie". Wszystko kręci się wokół jednej osoby i jej "wielkiego" problemu. Ciekawszą produkcją był serial pt. ,,Pamiętniki z wakacji" w Polsacie. Tam przynajmniej wątek toczył się wokół kilku osób, w dodatku pojawiały się gorące (przy czym niemądre) dziewczyny. Było na czym zawiesić oko. Najbardziej żałosna wypowiedź padła z ust głównej bohaterki, po napisach końcowych. Serialowa Majka udowodniła jak bardzo ta pozycja jest sztuczna.

 

Dzisiaj w "VIVA DJ NIGHT" były problemy techniczne, gdyż w pewnym momencie obraz zaczął skakać. Konkretny hit w dzisiejszym wydaniu "VIVA DJ NIGHT" zobaczyłem na sam koniec magazynu: La Bauche - Be My Lover (

).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nagrywałem VIVA DJ NIGHT, a tu mi coś z obrazem się dzieje. ;/ Straciłem przez to parę dobrych klipów... ;/

 

Fajna nuta "Made in Poland" pojawiła się wczoraj w VIVA DJ NIGHT: "C-BOOL - DO YOU KNOW" :) , a byłem w szoku jak puścili "BE MY LOVER" :D Na Esce w ogóle nie znajdziecie żadnych klasyków.

 

Ja już się przyzwyczaiłem, że już nie da rady oglądać cały dzień VIVY, tak jak to było kiedyś... Wiadomo, że szkoda mi tego kanału, ale nic na to nie poradzimy, może się kiedyś opamiętają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Viva pokaże VMA (logo imprezy już leci na vivie jak zauważył @Skrillex195)?

Na pewno pokaże, bo po co byłaby dodatkowa belka pod logo?

 

VIVA PL pragnie całkowicie się upodobnić do VIVA DE, albowiem dodała taką samą belkę, o której wspominano wyżej. Jeszcze 2 miesiące temu obie stacje bardzo się różniły.

 

VIVA PL

scaled.php?server=708&filename=viva5.png&res=landing

 

VIVA GER

viva2.png&action=rotate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emarti i bardzo dobrze robisz ,bo ja robię to samo poczytaj niektóre komentarze to się domyślisz jadę po nich tak samo ,ale też jakoś mnie nie wyrzucili do tych ludzi kompeletnie nie dociera co tam ludzie piszą ,tylko pochwały lubią .

No ja nie mam możliwości pisania na profilu VIVY Polska. Mogę łazić, oglądać ale nie mogę nic napisać. Nie mogę nawet kliknąć "lajka" :x Założyłem nowe konto do takich celów, które jakoś się trzyma jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten licznik jest na MTV Dance itp, więc nie "zgapiamy jak zawsze od Niemców" jak ktoś napisał. Poza tym bawi mnie od kilku lat, że stacja nie muzyczna jeszcze organizuje taką imprezę, ale wiadomo...kasa. Kiedyś VMA i EMA to było coś! Nawet Comety były fajne, bo ogólnoeuropejskie, a u nas same polskie, po 3 nominacje w każdej kategorii - po prostu słabe to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A VIVA leeeeci w dół z taką prędkością, że spotkanie z dnem może być bolesne. Dziś rano w nadziei na odprężenie przy fajnych klipach włączyłem (jak dotąd) dobre pasmo "Top 5 Best of Viva" i co? G**no. Oprócz Benassi Brosa playlista fatalna. Już nawet tu dotarła Ewcia Farna i inne komercje.

 

To był ostatni program, który mnie trzymał przy tym kanale. Chyba czas przełączyć się na E4me TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z was znawcy.. VIVA jest kodowana od jakiegoś czasu a ma lepszą oglądalność niż darmowe 4fun i 10 razy większa oglądalność niż następny na liście kodowany kanał, rzeczywiście straszne złe wyniki :D..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się rozmyślili z tym VMA bo nie pokazują już licznika dni

Usterka bym powiedział. Nie zrezygnowaliby z emisji tej gali po wcześniejszych informacjach pod logo.

Chyba czas przełączyć się na E4me TV.

Każdy ma wolny wybór, ale jeśli chcesz zobaczyć coś więcej niż muzyczne "hity" w VIVA PL, to warto włączyć E4me TV.

VIVA jest kodowana od jakiegoś czasu a ma lepszą oglądalność niż darmowe 4fun

To jest akurat normalne, bo VIVA ma na tyle wyrobioną markę, że długo będzie topnieć oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...