Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już się skończyło ,ale moim zdaniem oni powinni to wykorzystać że nie nadają na polskiej koncesji i nie muszą stosować oznaczeń wiekowych . Samo Lusterko jest Ok naprawdę chce się oglądać ,ale to pewnie było z powodu awarii.

Nadawanie na czeskiej koncesji jest VIVIE PL na rękę. Jeżeli byłaby to polska koncesja, to ciekawe w którym miejscu umieściliby swoje wielkie trójkąty? Nie wnikam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, w starej oprawie denerwowało logo, które za często zmieniało kolor i za bardzo rzucało się w oczy. Teraz logo jest praktycznie niewidoczne, za to nadrabiają big trójkątami z nazwą programu. Co najlepsze BIG trójkąty są tylko podczas muzyki :) ale VIVA od dłuższego już czasu ma sentyment do śmietnika na ekranie i nie może się go pozbyć.. Co do klipu PINK zauważcie że poleciał w nieocenzurowanej wersji słowo "[beep]" normalnie da się usłyszeć. To dziwne bo nawet na 4fun.tv leci ocenzurowana wersja, gdzie oni nie mają takiego chopla na punkcie cenzury co VIVA. Ale dobrze , bo nieocenzurowana brzmi lepiej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już takiej mocnej cenzury na VIVIE, bo klipy pochodzą z innej bazy i to wyszło VIVIE na dobre. Za czasów nadawania z Londynu, wszystko było cenzurowane, bo klipy pochodziły z MTV DANCE UK. Swoją wyobraźcie sobie jakby to było gdybyśmy żyli sobie w UK i słuchali słów: "[beep]", "[beep]" etc. w klipach w biały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, takie tam wygrzebane w necie, dobra nuta kiedyś na VIVIE chyba 2007 ;) A na dole Parot + SpotCzat , ale pod koniec chyba chcieli naprawić bo gierki zniknęły za wcześnie i nie pojawiła się tytułowa belka.. :lol2:

 

P.S Ma ktoś może nagrany chociaż jeden ten ident reklamowy, którego kawałek widać na końcu, był fajny a w necie nigdzie nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=teu148rbFgs, takie tam wygrzebane w necie, dobra nuta kiedyś na VIVIE chyba 2007 ;) A na dole Parot + SpotCzat , ale pod koniec chyba chcieli naprawić bo gierki zniknęły za wcześnie i nie pojawiła się tytułowa belka.. :lol2:

Ten klip był akurat nagrany w czasie dużych problemów technicznych. Rzućcie okiem na [2], wielkie logo wraz z aplikacjami SMS-owymi znika, pojawia się normalne, tylko jakby zacięte (spójrzcie na żółty trójkącik). "SPOTCZAT" często był nakładany na inne aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki: VIVA Pudelek będzie nadawany zamiast powtórek Hot or Not-u, czyli dali nowe show, kosztem starego show. Dobrze, że nie kosztem muzyki. ;) Miejmy nadzieję, że przez te "Weekendowe historie", też nie zabiorą nam godziny lub pół godziny muzyki w dniu.

Nie wiem, gdzie to sprawdzałeś, ale Ja widzę, że "Hot or Not" nadal jest w ramówce. Już mam dosyć tych powtórek :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, klip z 2007 roku... Pamiętam, że często go puszczali. Mi też się te bumpery reklamowe podobały. Gdzieś miałem chyba nagrane ich kilka na dysku.

 

To Może byś jakoś wysłał może na you tuba albo prywatnie ,mi też się te bumpery podobały a szczególnie ta muzyczka z tego ''wysokie napięcie'' pamiętam jeszcze były ''zapraszam pod pokład'' ''marsjanie atakują'' i nigdzie też ich nie mogę znaleźć bo chyba ich nigdzie nie ma :(

 

PS: http://manuburghart.com/clients/viva-clip-creator.html znalazłem tylko te ale z niemieckiej vivy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji leżakowania w łóżku (Angina w środku lata :/) w końcu spojrzałem pożądanie na tą nową "Vivę" i pozwolę sobie napisać coś :

 

-Nie rozumiem polityki Viacomu ponieważ jest ona czysto nie biznesowa .A dlaczego ??? Które przedsiębiorstwo trzyma dwa podobne(wręcz takie same) produkty ??? Tzn.W Niemczech to jeszcze jakoś można wytłumaczyć zakodowali MTV zostawili Vivę FTA jako reklamówkę dla produktów MTV a u nas ??? Obie stacje kodowane , na obu są reklamy ... Wyniki pokazują że Viva idzie na dno ... będzie jak z TMF w Holandii po prostu Viva w Polsce zniknie (Węgry poszły w muzykę i to ma rację bytu przy obu stacjach kodowanych , dwa odrębne produkty jeden do Show jeden do muzyki

-Grafika znana z Vivy de ale brakuje mi osobiście belki " za chwilę " . Reklam jest jak by więcej ...

-W muzycznych blokach żadna rewelacja choć play lista bogatsza niż ta z centrum nadawczego w Londynie . Ciekawe ile będą wałkować "Brodkę " ??? hahaha

 

PS.Mi z Vivą zaraz po 2005 roku kojarzy się ten kawałek http://karolinka15m.wrzuta.pl/film/aoQ7 ... _-_destiny oraz http://w496.wrzuta.pl/film/9wZFPpWQlPV/ ... -_get_down

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w kanałach Viacomu ( MTV i VIVA ) mogłaby przynieść zmiana kierownictwa,albo petycja...to trochę dziwny pomysł,ale gdyby zrobić taką petycję online i zebrać ileś tam podpisów,to może dotarłoby do ludzi z Viacomu,że nie chcemy oglądać tego co nam serwują na MTV Polska i VIVIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petycja online? Zapomnij.

 

Viva i MTV nie są tymi samymi produktami. O pierwszą stację ktoś dba, ktoś (co prawda czasami nieudolnie) stara się powalczyć o nowe sektory rynku. Czym się Viva wyróżniała na tle konkurencji przed lipcowymi zmianami? Co takiego sprawiało, że widzowie włączali tę stację? Przecież dosyć podobna muzyka panuje np. na 4Funie czy Esce TV (wiem, że nie taka sama, ale dla przeciętnego widza to nie ma znaczenia).

 

Discovery już niczego nowego nie odrywa, Animal Planet poważne programy przyrodnicze miesza z "Najzabawniejszymi zwierzętami świata", a TVN24 nie tylko informuje, ale także komentuje, omawia i kreuje nowe newsy. Taki już trend, że w tym samym targecie szuka się czegoś nowego. Tym bardziej nowa ramówka Vivy (mimo PR-owego bełkotu o celowaniu w starszego widza) to próba zbadania telewidzów - czy osoba oglądająca teledyski zawiesi oko na niemuzycznych programach. Wyniki już są - o ile Futurama przejdzie, to Webnięci już mniej.

 

To może na koniec pytanie: jaka powinna być Viva, żeby zyskała widzów, nie spadła z poziomem niżej (hehe... :lol: ) i przynosiła większy zysk (bo może brak reklam zwiększy liczbę widzów, ale znacząco pomniejszy dochód)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ama18 wszystko fajnie, ale przeanalizujmy:

Animal Planet poważne programy przyrodnicze miesza z "Najzabawniejszymi zwierzętami świata"
- mimo wszystko pozostają w tematyce przyrodniczej, w myśl której kanał powstał.
a TVN24 nie tylko informuje, ale także komentuje, omawia i kreuje nowe newsy.
- oni również pozostają blisko w tematyce newsowej, tylko oprócz podawania sztywnych informacji omawiają dane zagadnienie czy komentują wydarzenia.

 

 

"Muzyczna" VIVA z programami kompletnie niezwiązanymi z tematyką muzyczną - wybacz, ale tutaj nie możemy już mówić o tym, że

że w tym samym targecie szuka się czegoś nowego.

Jaki widzisz związek programów "Next", "Co na to tato?" czy "Chyba ich pogięło" z tematyką kanału VIVA :?: Ja żadnego. Dlatego ogólnie rzecz biorąc można by się z tobą zgodzić, lecz twoje argumenty kompletnie nie są trafne w przypadku VIVY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś VIVA DJ Night był bardzo ciekawy, oprócz tych kawałków, które cały czas powtarzane w normalnej playliście puścili:

 

Chicane Feat. Bryan Adams - Don't Give Up

Jack Holiday & Mike Candys - Children

Booty Luv - Say It

DB Boulevard - Point Of View

Gusttavo Lima - Balada Boa (Tche Tcherere Tche) (Regi Remix)

Uniting Nations - Out Of Touch

Dirty Vegas - Days Go By

 

Jeśli chodzi o te bumpery to nie mogę ich znaleźć... ;/ Nagrywałem je gdzieś w wakacje 2007 i teraz nie mam pojęcia gdzie są zapisane... może je kiedyś znajdę.

 

Pamiętam, że do bumperu z dwoma, mokrymi dziewczynami i podpisem "Kotki nie lubią wody"w 2007 roku była podłożona piosenka MODJO - Chillin', często ją wtedy puszczali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych bumperów VIVA DE nie wykorzystała, a szkoda:

http://manuburghart.com/uploads/tx_flvp ... _m1_01.flv

http://manuburghart.com/uploads/tx_flvp ... lit_m1.flv

Jeżeli chodzi o reklamowe, to był jeszcze taki z laską śpiewającą, coś tam "sleep away, uuuu" czy jakoś tak :wink:

 

Ma ktoś jakieś nagrania z okresu, gdy była taka grafika? chart_surfer.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że wersja VIVA Pudelka , która trafiła na stronę internetową jest 100 razy inna niż ta, która jest w emisji w tv. O ile ta wersja w tv jakoś mnie nie powaliła montażem, wydaje mi się że te z MTV były lepiej zmontowane, tak wersja ze strony internetowej pod tym względem jest kompletnie do bani. Porównajcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100%Viva jest już żałosne niewiem jak dziś bo nie oglądałem vivy ale wczoraj leciały te same oklepane klipy co puszczają zawsze ,już skończyli puszczanie klasyków i innych klipów w ''100%viva'' w zasadzie już mnie ta stacja nie obchodzi oglądam tylko ''Dj Night'' za dnia nie ma co tam oglądać ,taka prawda .

 

http://www.youtube.com/watch?v=LpWJ2c85 ... re=related pamiętacie ten program ''Freshlista'' ja coś kojarzę ale uciekł mi z pamięci ,pewnie po nim była ''Power Lista'' ta viva była jeszcze ok . A jeśli chodzi o belki to moim zdaniem te pierwsze bez tych wzorków w tle były lepsze od ostatnich.

A jeśli chodzi o tego ''Pudelka'' to daruje sobie komentarz ,jedynie oprawa tego programu też jest wzięta z niemieckiej vivy ,widziałem ją w jakimś spocie vivy de ,ale myślałem że użyja oprawy ''feat.'' która by bardziej pasowała ,jednak nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...