Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z oficjalnego forum telewizji n wynika, że VIVA polska dołączy do kanałów darmowych w TNK SD, TNK HD oraz NNK:

 

"TAK przy okazji dodam, że właśnie otrzymaliśmy w tej sprawie potwierdzenie, że VIVA POLSKA po zakodowaniu z FTA, będzie dostępna z kanałami bez opłat i na warunkach dostępu do kanałów bez opłat w ofertach Cyfrowy Dom/ITI Neovision. Zatem nie tylko w Platformie n, ale również w TNK SD, NNK, TNK HD oraz SMART HD."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wiadomość dla tych, którzy życzą teraz Vivie wszystkiego nienajlepszego ;P

 

W grupie 4+ Eska TV jest dosłownie o krok od historycznego wyczynu jakim będzie zepchnięcie VIVA z pozycji lidera, na którym utrzymywała się od kilku lat.

Zaś w grupie docelowej 13-29 VIVA Polska była lepsza od drugiej 4fun.TV zaledwie o 230 widzów! Szczegóły:http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/eska-tv-o-215-proc-do-gory-a-viva-traci-najwiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrektor Generalna Viacom Net. PL Izabela Wiley po 12 latach pracy odchodzi z Viacomu:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/iz ... -z-viacomu

 

Czyżby powodem były nadane z góry nowe polecenia dla polskiego oddziału w tym zakodowanie i zmiana ramówki VIVY PL? :-)

Może Pani Dyrektor Generalna też się nie zgadza z obecną nową polityką koncernu Viacom który zniszczy kanał muzyczny VIVA Polska a także ma ujemne skutki w oglądalności dla anteny MTV PL? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Chyba żartujesz? Kobieta by zrezygnowała z pracy, gdzie pensja jest zapewne kwotą pięciocyfrową w ramach protestu, bo się nie zgadza z polityką Viacomu? :lol2: Prędzej już albo znalazła coś ciekawszego, albo odwrotnie: w USA kierownictwo zobaczyło słupki lecące w dół, ruszyło szukanie winnych i w efekcie: wymiana ramówki + wymiana ludzi i p. Izabela dostała propozycję nie do odrzucenia, że tak to delikatnie ujmę... Sama zainteresowana musiałaby zabrać głos, ale nie liczyłbym na szczerość, bo umowy korporacyjne zabraniają gadać o powodach zmian, zresztą przy okazji spaliłaby pozycję u innych ew. przyszłych pracodawców.

 

Takie idealistyczne podejście to tylko w książkach i filmach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ciekawi czy ,jak viva wprowadzi nową ramówkę to np: za pół roku oglądalność bedzie wyższa czy niższa ,wkońcu robią drugie MTV to po co oglądać to samo co na mtv ,w niemczech jest co innego tam MTV jest kodowane a viva FTA , a u nas viva kodowana ,mtv kodowane i takie same ramówki ,bo na jesieni muzyki będzie dużo mniej ,może do 14 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem jest jakiś gość w USA który na siłę chce przeprowadzić amerykanizację całego świata. Mowie Wam.

 

Raczej nie gość tylko pewna grupa. Ja jestem ciekawy jak będą wyglądały te belki w których jest podane co aktualnie jest emitowane. Czy np. 100% VIVA lub O co Kaman będą miały swoje charakterystyczne loga czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ludzie, MTV w najważniejszej dla siebie grupie ma już zaledwie 2000 widzów po dużym spadku co wyraźnie pokazuje, że stacja jest w stanie agonalnym, a oni mimo wszystko chcą ten sam eksperyment zrobić na VIVIE. Przecież scenariusz z MTV sam nasuwa się na myśl, zwłaszcza, że jakieś tam programy mają być dosłownie powtórzone z anteny MTV. Nie wiem jak wy, ale po mojemu no nie może się to udać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo jak naiwni ludzie z Viacomu myślą że dodawanie show do Vivy wyjdzie na plus to gratulacje. Zobaczymy za rok jak będą płakać że mają niską oglądalność. Dobrze rozumiem chcą się trochę zmienić, ale to by mogli sobie darować te durne programy z MTV, te nowości co będą wieczorami w zupełności by wystarczyły. I zobaczcie i to tylko dla tych głupkowatych programów z MTV kodują Vivę, nie dla Futuramy czy Webniętych. Jeszcze niech do VH1 dodadzą showy to już nie będzie normalnego kanału muzycznego z Viacomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawmy się w wróżbitę.

 

MTV notuje najgorsze wyniki oglądalności w swojej historii. Brak zmian, ramówka dla idiotów i brak szpanu wśród znajomych (kto się przyzna, że ogląda "Co na to tato" i inne badziewie?). Stali widzowie uciekają do Internetu (no bo muzyki to raczej na MTV nie słuchali :lol: ). Ogólnie beznadzieja.

 

Viacom zdaje sobie sprawę z tego, iż na zmiany w MTV jest o 10 lat za późno. No ale przecież jest Viva, która nadal jest najchętniej oglądaną stacją muzyczną! Tylko ona nie do końca potrafiła ściągnąć widzów z "Music Television" Zatem pewnego dnia pani Krysia (manager do spraw konserwacji mioteł i ścierek) rano na kacu oświadcza:

Musimy z Vivy zrobić drugie MTV! Zamiast dwóch osobnych kanałów, złączmy je w jeden!

O dziwo propozycja pani Krysi została zaakceptowana.

 

Historia mocno naciągana, no ale jak inaczej można argumentować tak radykalne nowości (przez 12 lat Viva Polska ani razu nie zmieniła tak zdecydowanie grupy docelowej)? Ktoś tu chce może odzyskać stałych widzów MTV - czy też w ogóle tych, którzy telewizję olali i korzystają głównie z Internetu (jacyś "Webnięci" z filmikami z Wrzuty, jedna z popularniejszych internetowych kreskówek - Futurama, starocie z MTV czy "Trudne sprawy"). Zresztą zmiany zachodzą głównie po godzinie 20, kiedy Viva raczej i tak nie ma dużej oglądalności.

 

Trochę silę się na argumentację zmian, ale z natury nie lubię krytykować od góry do dołu, tym bardziej, iż ramówka wchodzi dopiero za kilka dni :wink: Jak mam wydać jakiś osąd: hmm, wątpię w spektakularny sukces - no ale obecna Viva raczej nie ma czym przyciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy ostatni muzyczny weekend vivy ,będzie nosić nazwę ''najlepsi z najlepszych'' czyli nic fajnego nie zobaczymy będzie sama papa david guetta ,pitbull ,lady gaga ,jula itp.... obawiam się że TOP 50 ''najlepsze wakacyjne'' które było 3 tygodnie temu było ostatnim gdzie można było usłyszeć coś innego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówią ale w poniedziałek nie ma żadnej premieriowej emisji programu gdzie są prezenterzy. Ale szkoda że nie zobaczymy w tym roku Natalii w bikini :( . Do zmian coraz bliżej a mnie zastanawia o której godz. nastąpią te zmiany bo bym bardzo chciał zobaczyć te przejście ze starego logotypu na nowy i nie wiem czy w poniedziałek dłużej posiedzieć do 0:00 czy wcześnej iść spać aby we wtorek wcześniej wstać przed 6:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ale szkoda że nie zobaczymy w tym roku Natalii w bikini :( ...

 

Dlaczego? Nie ''wysłali'' jej na ''Akcję Lato''?

 

... Do zmian coraz bliżej a mnie zastanawia o której godz. nastąpią te zmiany bo bym bardzo chciał zobaczyć te przejście ze starego logotypu na nowy i nie wiem czy w poniedziałek dłużej posiedzieć do 0:00 czy wcześnej iść spać aby we wtorek wcześniej wstać przed 6:00

 

Coś czuję, że nową oprawę ''puszczą'' od 06:00 czyli od początku nowej ramówki, ale ja i tak posiedzę do 00:00, a wstanę o 5:00, by obejrzeć jeszcze 1h starej VIVY ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...