Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to mi się podoba nie ma śmieci na ekranie i podpisu programu czysty ekran same logo , szkoda że podczas dnia takiej muzy nie ma na vive tylko komercja. Ten kawałek ma szanse byc w viva dj night np.

Fajna nuta. Też podoba mi się ekran tylko z logo, bez żadnych podpisów. W VIVA PL nadal można napotkać się na klipy tylko z logo, ale bardzo rzadko.

viva geramny jakoś nigdy nie ma problemów z grafiiką czasami mają tylko problemy z get the clip .
VIVA DE też ma niekiedy problemy z podpisami audycji. Nie raz wyświetla się sama belka bez podpisu..., albo logo znika, kiedy pojawia się belka z tytułem wykonawcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu mamy chociaż trochę więcej muzyki, chociaż skutecznie starają się zapychać ramówkę powtórkami nowej serii Kolejno odlicz, ale narazie nie jest to uciążliwe.

 

Natomiast kompletnie nie rozumiem ponownego wałkowania powtórek Plotka w tygodniu o 19. -,-

Ja nigdy o tej godzinie nie widziałem na VIVE muzyki, może raz w tygodniu gdzie o tej godzinie jest powtórka Pl Top 10.., a tak zawsze pseudo szoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście wywalili z ramówki disco ponad wszystko i łowy króla disco i bardzo dobrze jedne i te same powtórki .

Fajnie, ze chociaz jeden denny program zniknal z anteny. Ale to "cos" notowalo wysoka ogladalnosc. Czasem moga latem nakrecic nowe odcinki i puscic je jesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że jest więcej muzyki a jakiej jednej i tej samej no czasami jakieś nowości które znikają a wałkują i tak jedne i te same klipy pamiętam latem 2011 przez chyba 5 ms. wałkowali Rihanna - Man Down , Alexis Jordan - Good Girl no masakra nie zapomne tego chyba nigdy 3 razy w ciągu 2 godzin :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale muszę to napisać - Viva to totalny muzyczne DNO przy takich stacjach z satelity jak E4me TV czy iM1 . Tam jest każda muzyka dobre muzyczne bloki tematyczne itd. Nawet nasze Eski itp są przy nich słabe ( To jest straszne ale niektórzy ludzie myślą że świat muzyczny to tylko muzyka z Vivy - a tak naprawdę jest to 0,01% światowych nowości ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu lansują na Vivie Freemasons Feat. Sophie Ellis-Bextor "Heartbreak (Make Me A Dancer)". Bardzo dobry kawałek, Sophie zawsze ładnie śpiewa, a Freemasons mają talent, świetne remixy zrobili dla nie jednej gwiazdy. Chodzi mi o to, że jest to kawałek z 2008 roku!!! Tak samo "Discopolis" LifeLike (2006).To właśnie wkurza mnie w Vivie, że nie tak jak kiedyś mnóstwo świeżynek puszczali, tylko wiele klipów z nie złym opóźnieniem i to dobrych hitów. Ok polepszyli się od pół roku (zwłaszcza DJ Night jest konkretne), ale i tak mnóstwo hiciorów przeoczyli. Dobrze, że teraz tych nowości mają sporo co tydz, nie tak jak w latach 2006-2011 po 2 tygodniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale muszę to napisać - Viva to totalny muzyczne DNO przy takich stacjach z satelity jak E4me TV czy iM1 . Tam jest każda muzyka dobre muzyczne bloki tematyczne itd. Nawet nasze Eski itp są przy nich słabe ( To jest straszne ale niektórzy ludzie myślą że świat muzyczny to tylko muzyka z Vivy - a tak naprawdę jest to 0,01% światowych nowości ).
Masz racje. Drugiej tak dobrej stacji jak e4ME TV nie ma FTA. Tam kazdy znajdzie cos dla siebie. Pasma muzyczne sa bardzo roznorodne. Wypada sie odzwyczaic do VIVA PL, bo na prawde duzo tracicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet fajnie to wyglada logo zdecydowanie lepsze niż lusterko vivy germany ( u nas za 20 lat też takie powinno byc) Tylko ciekawe jak tam wygląda spot na reklame pewnie tak jak na vive germany tylko bez ,,all eyes on" bo tam ściągneli to z mtv de kiedy było jeszcze FTA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze logo stare było o wiele lepsze niż obecne na vive de i hungary . Najlepiej się prezentowało logo kolorowe na vive de rzadziej zmieniało kolor a i szare było bardzo fajne , a nie to co viva pl co 16 sek. zmienia się kolor i widac czarne obramowania viva de tego nie miała , ale będą musieli wprowadzic nowe logo i z dwojga złego lepsze jest logo vivy hungary . Ale wydaje mi się że nie wprowadzą oprawy w najbliższym czasie świadczy o tym zmiana koloru tła strony po co by się bawili może nawet cały 2012 będziemy mieli ze starymi bumperami reklamowymi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogliby teraz postąpić w następujący sposób:

- przejść na format 16:9,

- pozostać przy tradycyjnym kształcie loga, które jest moim zdaniem jest lepsze niż te ostre trójkąty z VIVY DE, AUS I HU, ale usunąć z niego kontury, zmniejszyć częstotliwość zmiany koloru i ewentualnie przesunąć je na lewą stronę ekranu (nawiązanie do pozostałych siostrzanych stacji)

- identy zamiast bumperów

 

Małą próbkę mieliśmy w czasie VIVA Comet 2012, gdzie grafika ekranowa była już przystosowana do 16:9, mimo, że emisja była w letterboxie.

 

Skoro VIVA UK może się odróżniać od siostrzanych kanałów, to czemu VIVA PL nie mogłaby pozostać takim symbolem starej tradycyjnej VIVY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrian349 : O czym to mówisz człowieku , im się bumperów reklamowych aktualizowac nie chce a ty tutaj o formacie 16:9 i zmianie koloru loga nie raz pisałem do nich e-maile w sprawie loga oprawy , bumperów , ramówki zero odpowiedźi mają w d...e widza i widzowie ich już też o czym świadczy spadek widowni i udziału w rynku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...