Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szare jest lepsze a lusterkowe prawie wogule nie widac logo powinno byc widoczne na ekranie ,lepiej od polskiej vivy prezentowało się logo vivy de z poprzedniej oprawy co była do 31.12.2010 (nie gryzło się z obrazem) a jeśli chodzi o 16:9 to viva mogłaby nadawac z dynamicznie zmienną sygnalizacją WSS 16:9 włączanie WSS ,a jak 4:3 to normalny obraz a nie pasy po bokach to mnie tak denerwuje . VIVA DE nadawała w formacie zmiennym (podajże od początku 2009 do 29 .03.2011 kiedy przeszła na całkowite nadawanie w 16:9 nie wiem jak inni ale mi sie to nie podoba nie lubie pasów po bokach 16:9 z WSS i 4:3 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś w ogóle zauważył ile nowości na VIVIE się pojawiło?

 

Walczą ze spadkiem oglądalności tyle, że trochę za późno..

 

Tak na marginesie w ten weekend na VIVIE szykują 'IMPREZOWY WEEKEND' . Mam nadzieję ze utwory z Viva Clubbing i Viva dj Night tam się pojawią. Jesli tak to milo bedzie pooglądać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bedzie tam DAVID GUETTA , CHRIS BROWN ,LADY GAGA i inne pupilki z USA zauważyliście napewno że VIVA pokazuje przez cały czas tylko jedne i te same klipy(przeważnie z USA) dlaczego w 100%VIVA nie można zobaczyc np. Dev-in the dark, Vinylshakerz - One night in bangkok ,Armin van Buuren Feat. Jennifer Rene - Fine Without You ATB - 9PM(til i come) Global Deejays - what a feeling mogę tak pisac i pisac dlaczego nawet nie pokazują podczas dnia hitów z przed 2 ,3,4 lat tylko jedno i to samo masakra !!! Nie chce się już ogladac VIVY nie mają pomysłu na ramówkę dla vivy nie ma już ratunku (Na Vivie germany jest jeszcze gorzej w tej chwili oni nie znają takich kawałków jakie wymieniłem wyżej nie wiem dlaczego muzyke dance można zobaczyc na vivie de tylko w club rotation o hause i trance nie wspomnę ) A jeśli chodzi o oprawę to chyba będzie zmiana bo ze strony znikneły BUMPERY reklamowe chociaż one i tak były wymieniane co pół roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś w ogóle zauważył ile nowości na VIVIE się pojawiło?

 

Walczą ze spadkiem oglądalności tyle, że trochę za późno..

 

Tzn. jakie :?: Ja widzę tam ciągle te same teledyski. Sam nie sprawdzałem ale ich powtarzalność w ciągu dnia musi być przytłaczająca.

 

Co do bumperów to faktycznie, wcześniej na stronie ta pozycja była chyba na menu głównym stronki, teraz tego nie ma choć po wyszukaniu strona bumperowa dalej działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva jak i cały nurt Pop/dance osiągnął jak dla mnie dno dna . Ileż można robić Featuring ów z Pitbull i David Guetta ??? ;/ To się musi skończyć !!!! ( już sporo ludzi słuchających popu ma tego serdecznie dosyć).

 

Osobiście wyróżniam dwa złote okresy w Polskiej Vive ( kiedy " odpalało" się na Vivę z przyjemnością ) :D

 

1) http://www.youtube.com/watch?v=9h1hIE6CKeY tak do 2005 ( WWO , Pezet , Peja Kaliber 44 , Grammatik , O.S.T.R. ) itd

 

2) http://www.youtube.com/watch?v=WjRor-RY ... re=related Po 2005 kiedy Polska muzyka DANCE Królowała na Vivie ( Dj Magic , MBrother , Groovebusterz ) itd

 

Teraz niestety cała ta muzyka Popularna osiągnęła dno dna :( . Czekam na jakiś kolejny muzyczny przełom ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzające jest to, że playlista jest strasznie okrojona do max. 50 klipów zagranicznych i z max. 20 polskich. Jakiś przestaje się klip podobać, to wymieniają na jakąś nowość i tak w kółko. Nie mówię tu tylko o VIVIE. Na innych stacjach jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva jak i cały nurt Pop/dance osiągnął jak dla mnie dno dna . Ileż można robić Featuring ów z Pitbull i David Guetta ??? ;/ To się musi skończyć !!!! ( już sporo ludzi słuchających popu ma tego serdecznie

Akurat David Guetta od kilku lat robi najlepszą muzykę spośród tej całej komercyjnej papki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jezu też mi się podobaja niektóre piosenki Guetty ale on leci non stop człowiek chciałby posłuchac czegoś innego ,tego co viva nadawała kiedyś !! np.

(stare czasy )a nie jedno i to samo każdego dnia 24H na dobę przecież viva puszcza np. 40 klipów i one lecą na zmiane po kolei nawet w nocy nie ma czegoś innego .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ! Widzę że nie tylko mi wychodzi ta cała komercyjna muzyka bokiem uszami itd :) Słupki oglądalności będą spadać ( i niech spadają) bo prawdziwej muzyki w tv ze " świeczką " trzeba szukać np. Rebel , Czwórka , Deluxe z Astry . Mam nadzieję że w najbliższym czasie Viva eska 4fun.się. Ogarna i dostrzega inną muzykę niz bardzo ostatnio słaby pop i Dance ( chociaż w postaci pasm muzycznych ) i play lista była by tym sposobem o wiele bogatsza.

 

PS. Potwierdzeniem tego że tak naprawdę mało kto słucha tej muzyki jest program z Eski co się słucha ( albo bardzo podobny tytuł) i żaden jeszcze człowiek w tym programie nie podał ze słucha muzyki wałkowanej przez owe stacje.

 

Przepraszam za ewentualne literówki w, poście ale piszę z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA już od jakiegoś czasu nie wprowadza zegara porannego pewnie i z tym mają problemy techniczne .

 

VIVA miala problemy z tym logiem odkąd pamiętam. Pisałem już o tym wielokrotnie dawno temu. Polegało to na tym, że po pojawieniu się loga ma ekranie logo animowało się raz! Mianowicie przeleciały wszystkie kolory loga wymienne z zegarem (chyba każdy jeszcze pamięta jak to logo wygląda ;d) a później stawało na kolorze niebieskim i tak już stało aż do momentu rekllam. Po reklamach pojawiało się znowu , znów animacja raz i stało. Podejrzewam że poprostu nie potrafili tego naprawić i zrezygnowali z niego wcale. Cóż.

Tu macie filmik z tym logiem. Niestety nie widać wcześniejszej animacji ale dokładnie widać że stoi tylko na kolorze niebieskim :

 

Jeżeli chodzi o post wyżej. Masz racje. Jak się ogląda Co się słucha to ludzie podają głównie tytuły jakieś rockowe, hip-hopowe i klubowe, co rzadziej się zdarza ale jest :) Pop i dance jak się pojawi 2 razy w odcinku to już jest rekord. ale skoro stacja robi taki program to powinna wyciągać z niego chyba jakieś wnioski i mimo to że jest stacja o tematyce pop i dance to jakieś pasmo z taką muzyką by się przydało. A jeżeli chodzi o Eskę to już jest w ogóle masakra. W każdym paśmie to samo. Bardzo sprytnie sobie wykombinowali w programach Miejska Lista i School Lista z narzucaniem ludziom piosenek z tabletów. Pamiętam jak sie tutaj kiedyś ktoś martwił jak to będzie jak ktoś sobie zażyczy piosenkę np. Marilyna Mansona a tu takie suprise. Także VIVA przynajmniej w Street Charts trzymała poziom i dawała widzom pełna swobodę. I kto wie. Skoro Justyna wróciła na antenę może wróci i Street Charts bo myślę, że pojawianie się jej tylko w In&OUT nie wystarczy ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzające jest to, że playlista jest strasznie okrojona do max. 50 klipów zagranicznych i z max. 20 polskich. Jakiś przestaje się klip podobać, to wymieniają na jakąś nowość i tak w kółko. Nie mówię tu tylko o VIVIE. Na innych stacjach jest podobnie.
To jest właśnie komercja. Serwują tylko sprawdzone klipy, na których najwięcej zarobią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Street Charts już napewno nie wróci na antenę tak samo planet viva , 4 girls only , viva spot . Jak nawet In&Out leci raz w tygodniu a reszte dni to powtórki tego samego odcinka na co oni liczą robią co raz gorszy [beep] i licza że pozyskają widzów . (Nie wiem dlaczego przez 2,5 roku od kiedy jest animowane logo , ani razu go nie zmienili np. na takie co miała VIVA GERMANY tam logo zmieniało kolor ok.5 min i miało 3 kolory i lepsze odcienie a nasze za szybko zmienia kolor , ma czarne kontury i gryzie się z obrazem po prostu źle wygląda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do teledysków wypowiadać się nie będę bo nie ma sensu powtarzać tego samego.

 

Co do oprawy.

1. Jest jakaś SwiiiiiTaśSśna :lol2:

2. Przestarzała

3. Logo w dobie TV Cyfrowej powinno pełnić rolę znaku wodnego a nie informacyjnego.

 

PS Marzenie to powrót do oprawy żółto niebieskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Nie wiem dlaczego przez 2,5 roku od kiedy jest animowane logo , ani razu go nie zmienili np. na takie co miała VIVA GERMANY tam logo zmieniało kolor ok.5 min i miało 3 kolory i lepsze odcienie a nasze za szybko zmienia kolor , ma czarne kontury i gryzie się z obrazem po prostu źle wygląda .

Ja to zauważyłem od razu, po wprowadzeniu nowej oprawy VIVY PL. Na samym początku schrzanili logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa lata temu kiedy viva polska i germany miały takie same oprawy i loga to przełączając z vivy polskiej na niemiecką logo vivy de o wiele wiele lepiej wyglądało (najlepiej ten lodowy odcień) VIVA POLSKA miała w tym roku ciekawe logo (od 24.12 do 2.01.2012) logo świąteczne było ciut większe takie jak na vive germany ale oczywiście też szybko zmieniało kolor )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na VIVIE właśnie leci Top50 Imprezowy Weekend i jestem pod wrażeniem bo widzę dużo klipów Dance i Club których dawno nie widziałem ale playlista już dobrana widzę pod format 16:9 bo klipów w 4:3 nie widzę. Obraz na VIVIE jak żyleta po podniesieniu roz. do 720x576. Bitrate spr. i średni wychodzi mi 3,5 MB/s :-) Niestety grafika im się sypie cała czas i coraz coś znika. nie panują już nad nią. :-(

Jeden szczegół - tylko VIVA PL na HotBirdzie ma podniesioną roz. na razie do 720x576 inne nadal mają 544x576. VH1 PL już nadaje 16:9 i nadal 544x576. Dziwne. Co to na pokaz tylko dla kanału FTA? Kanały MTV Germany i MTV France wszystkie po przejściu na 16:9 roz. podniesioną mają na 720x576. Niestety stacje tematyczne MTV UK z Astry nadal 544x576 i obraz się czasami robi jak mydło przy emisji 16:9 :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...