Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MTV Dance powymieniała prawie całą swoją bazę klipów na nagrania w 16:9 i dlatego przeszła na ten format. Wyjątkiem są nagrania bardzo stare klipów EuroDance 90's bo te idą w 4:3 w sztywnym 16:9 :-( VIVA PL zdecydowanie w większości bazuje na archiwum MTV Dance UK więc być może od 1 kwietnia przejdzie na 16:9? :-)

A co do Sak Noel to na MTV Dance już leci drugi klip tego hiszpańskiego DJ "SAK NOEL - PASO (THE NINI ANTHEM)" - bardzo okrojony z 4.46 min do 2.39 min :-( czyli tzw wersja UK/ Pewnie VIVA PL lada dzień też ją doda na playlistę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie będą tego puszczać, może pojawi się też okrojony klip w Clubbingu. Co do formatu to też liczę na to, że skoro w MTV Dance przeszli na 16:9 to u nas też tak będzie prędzej czy później. Szkoda, że nasza Viva nie bazuje na archiwum Vivy DE, mogliby już korzystać np z MTV Europe. A właściwie to z jakiej bazy klipów korzystało MTV Polska od początku istnienia? I z jakiego korzysta dziś? Bo na pewno nie z MTV Dance.

 

Jestem zaskoczony, bo już trzy nowości na liście Viva Clubbing: Chris Brown, Rio, trzeciego nie zapamiętałem, bo długa belka:)

Kolejna nowość to Radio Killer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ich największa wada oprócz tych, że nie emitują nie których klipów z niewiadomych powodów (np. DJ Antoine) albo jak już emitują to te wersje brytyjskie. :/

Mam pomysł, nie wiem czy to odpowiedni temat ale zróbmy tutaj takie listy... :D

Pierwsza to taka jakie klipy Viva emituje na zwykłej playliście, a druga - jakich klipów brakuje. Co wy na to? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

O, to niezle, bo remolek calkiem niezly. :D

Troche mnie dziwi, ze teledysk polecial w remixie Dj Kuby i Neitana, bo jak wiadomo, producenci wspolpracuja z My Music. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...