Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy Vivie coś się pokręciło:) mnóstwo różnych klipów, nic nie powtarzali, trochę nowości, nawet Madonny "Erotica" puścili.

Leciał bez cenzury klip Swedish House Mafia vs. Knife Party "Antidote".

Leciał też nowy klip Jasona Derulo "Breathing", Zgaga "Marry The Night (Remix)", "Sweat" i "We Found Love" bez cenzury. Po prostu mix wszystkiego, nic nie powtarzane, 3 klipy AfroJacka zamiast jednego co godz.

Poza tym puszczają: LAIDBACK LUKE FEAT. EXAMPLE "Natural Disaster", Roll Deep "Picture Perfect".

Zamiast Alexis Jordan męczą Honey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości :

Jessie J - Domino

Gotye feat. Kimbra - Somebedy That I Used Know

 

Na 7 miejscu Power Listy też jakaś nowość, ale nie znam ani utworu ani wykonawcy.. Nigdy przynajmniej nie rzuciły (bo to dziewczyny) mi się w oczy , ale gościnnie był Travis McCoy z Gym Class Heroes. Klip oczywiście nie miał belki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też widziałem Gotye, ktoś pisał ostatnio, że mogliby to puszczać i jest. Nawet dobre, coś innego niż wiecznie muza typu GaGa.

Te laski to też nie wiem co to jest? Napisu nie było. Szału też nie robi, marny klip i piosenka.

Ja się doliczyłem 10 nowych klipów w tym tyg na Vivie. Fajnie, tylko niech je puszczają, niech mixują playlistę, a nie ciągle to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale w końcu widać jakieś działania ze strony VIVY..

 

Ja natomiast obczaiłem nominacje VIVY do VIVa Comet i no komment!

Natomiast paradoksalne jest to , że jeszcze nie dawno (przypominał słynna sytuację w Street Charts) Viva, a przynajmniej prowadząca program Kasia Kępka nie wiedziała co to za wokalistka "Ellie". Kiedy dziewczyna poprosiła o jej piosenkę Kępka odpowiedziała : "Ja nie wiem co to jest, nie znam i nie wiem czy to mamy , dlatego nie będę ryzykować" a piosenka hulała już z pół roku na Eska Tv. A teraz piosenka "Co mi w duszy gra" zajmuje 3 miejsce w PL Top 10 , Kasia Kępka zapowiada ja jakby znała od zawsze i Ellie i piosenkę, a sama artystka nominowana jest jako DEBIUT ROKU w Viva Comet :lol2::lol2: tego też nie skomentuje :brawo:

 

Edit : VIVA kończy emisję programu In & Out..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit : VIVA kończy emisję programu In & Out..
Podasz źródło ? ;)

Jasne :) Cytat z Facebooka :

 

Post : Czemu nie ma nowych odcinków In & Out ?? Lecą jakieś powtórki Topów, a jak leci sam In & Out to w kółko odcinek z podsumowaniem 2011, albo relacja z planu teledysku "Sabotaż" . Przecież kiedy to było emitowane?? Sprawdźcie to!

 

Odpowiedź VIVY : Nie emitujemy już nowych odcinków programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Justyna się pojawiła w 1500sto900, więc nie rozumiem tego dlaczego ona nie może wrócić....Teraz prawie wszystko prowadzi Kępka, której nie trawie... W PL TOP 10 widziałem jak co około 5 sekund patrzy w dół gdzie ma napisane co ma mówić... Co ona tekstu się nie może nauczyć? Porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kępka do tego ma wytrzeszcz, ubiera się tragicznie i sposób w jaki prowadzi programy - jak jakaś walnięta (delikatnie mówiąc).

Justyny nie ma bo pewnie jest na macierzyńskim, przecież urodziła dzidziusia. Najlepsza jest Natalia. Kiedyś był taki koleś w okularach - chyba Marcin - on świetnie prowadził.

Oj gdzie Ci prezenterzy (zwłaszcza z MTV), którzy prowadzili programy na żywo i robili to rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna Kozłowska zajmuję się najprawdopodobniej Viacom Blink ! http://www.facebook.com/profile.php?id=590573496

 

Zauważyłem że Viva zaczyna podążać śladami polityki medialnej Eska Tv tzn - Kreuje swoje własne "Hity"

 

Widać to na przykładzie KLAAS & BODYBANGERS - I Like . Piosenka jest tylko Grana na Vivie w polskich Muzycznych Stacjach FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala "VIVA Comet 2012" odbędzie się w czw. 23 02 2012 w Hali Expo XXI.

 

Wykonawcy nominowani do nagród (Comety). W necie można głosować na swojego faworyta\kę.

Dream Team, czyli zespół roku:

Afromental

Feel

Video

Kalwi & Remi

 

Król Strzelców, czyli artysta roku:

Mezo

Pezet

Mrozu

Wojtek Łuszczykiewicz (Video)

 

Królowa Boiska, czyli artystka roku:

Sylwia Grzeszczak

Edyta Górniak

Ewa Farna

Marina

 

Skuteczny Atak, czyli debiut roku:

Patricia Kazadi

Honey

Ellie

 

Super Gol, czyli przebój roku:

Sylwia Grzeszczak - "Małe rzeczy"

Video - "Papieros"

Edyta Górniak - Teraz tu"

Natalia Kukulska - "Wierność jest nudna"

 

Tradycyjna wymiana koszulek, czyli image roku:

Marina

Edyta Górniak

Afromental

Ewa Farna

 

Mistrzowski Drybing, czyli teledysk roku:

Afromental - "Rollin` With You:

Doda - "XXX"

Marina - "Electric Bass"

Edyta Górniak - "Teraz Tu"

 

Świeża Murawa, czyli płyta roku:

Afromental - "The B.O.M.B"

Video - "Nie obchodzi nas rock"

Marina - "Hard Beat"

Sylwia Grzeszczak - "Sen o przyszłości"

 

Transfer Roku, czyli najlepsze na viva-tv.pl:

Honey - "Runaway"

Ewa Farna - "Bez łez"

Kalwi & Remi - "You & I"

Mezo - "Kryzys"

 

Gwizdek Sędziego, czyli dzwonki roku:

Sylwia Grzeszczak - "Małe rzeczy"

Natalia Kukulska - "Wierność jest nudna"

Ewa Farna - "Bez łez"

Video - "Papieros"

media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy totalną żenadę! Co to za nominacje? Prawie w każdej kategorii ta sama osoba czy zespół. Teraz to już poracha!!!!

Gdzie np. Zakopower, Blue Cafe, Volver, Brodka, Pezet. Prawdziwe Comety to te ogólnoeuropejskie, nie ten [beep]. Dobrze, że nie będę oglądać i nie będę głosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...