Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest? Dziwnie się tłumaczą. Napisałem do MTV (ale to jest przecież jedno gów*o), właściwie to się spytałem o to, kiedy wróci Jackass (lubie ten program jako jedyny program MTV) Dodałem do mojej wypowiedzi, że to fajny program. A ich odpowiedź była dosyć dziwna i ewidentnie niedotycząca mojego pytania. Odpisali: Wiemy że to fajny program. Szkoda słów. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy na Facebooku napisali so VIVY o tym skrócaniu i powiększaniu klipów (rozciaganiu do 4:3) to napszali że dzialaja zgodnie z prawem .. -_-

 

Nie wpadli na to, że lepiej jest działać zgodnie z preferencjami widzów? :)

 

No nie! Ja myślę że najważniejszy jest widz , a nie to czy działają zgodnie z prawem czy nie.. Ale skracanie klipów jest po to , żeby weszło więcej reklam w ramówkę..

 

Zreszt6ą wyniki oglądalności mówią same za siebie.. Góra za 4 miesiące VIVA nie będzie już na pierwszym miejscu to więcej niż pewne. Tracą widzów z minuty na minute i za swoje dostaną ! ;p

Jednak jest sprawiedliwosc na świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie informacje kiedy viva polepszy jakość i kiedy przejdzie na format nadawania 16:9? Dużo kanałów już przeszło na ten format, a viva dalej jest w 4:3. Te belki też są niewygodne.

 

(Widać nie można mieć opinie o danym kanale. Twój post wylądował już w koszu. To forum staje się prywatnym folwarkiem moderatorów.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie z tym jest beka, bo ostatnio puszczali Britney uciętą od momentu jak ten koleś podjeżdża autem i ją zabiera i wtedy w belce była płyta "femme Fatale", w całej wersji nie ma płyty. Jak The BEP "Don't Stop The Party" puszczali cały klip to płyty też nie było, w uciętej wersji jest. Teraz jak puszczają N. Scherzinger "Right There" z 50 Centem to płyty też w belce nie ma, a jak była wersja bez 50 Cent to była płyta i przecież 50 Cent, którego nie widać i nie słychać w klipie. Viva - jeden wielki bałagan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko VIVA ma z tym problem :( Tak same błędy są również na MTV DANCE i MTV HITS na belce przy klipie "I wanna go" oraz "Right There"...

Również przy klipie "The edge of glory" nie ma na belce że pochodzi z pyty "Born this way", i najśmieszniejsze przy tym jest to że na ich stronie przy opisach video z tymi właśnie klipami jest napisane z jakiej płyty co pochodzi... Jeden wielki bałagan!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak w końcu jest z tym Nightriderem? Na stronie Vivy pisze, że jest Nightrider o 1:55, a na EPG, że jest Parot. Kiedyś o 2:45 włączyłem Vivę i był Parot Extreme i nie było napisu Nightrider w lewym górnym rogu... Czyli jak to jest w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko VIVA ma z tym problem :( Tak same błędy są również na MTV DANCE i MTV HITS na belce przy klipie "I wanna go" oraz "Right There"...

Również przy klipie "The edge of glory" nie ma na belce że pochodzi z pyty "Born this way", i najśmieszniejsze przy tym jest to że na ich stronie przy opisach video z tymi właśnie klipami jest napisane z jakiej płyty co pochodzi... Jeden wielki bałagan!!

 

Bo Kanały MTV Networks w każdym kraju korzystają z tych samych teledysków i tej samej bazy danych , więc w każdym kraju i na każdym kanale będzie wyświetlał się ten sam podpis :)

 

Co do Nightridera, napisu juz nie ma od X czasu w lewym górnym rogu. Ale skoro Nightrider to Nocna Jazda [PL] to może VIVA emitując teledyski i Paroty w nocy uznaje że to Nightrider jednak jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystają z tej samej bazy danych i klipów. Na forum gdzieś z tyłu dokładnie wyjaśnił to pablo. Jest to trochę skomplikowane, ale pablo wręcz uświadomił mi jak to wszystko dziwnie działa.

 

To rzeczywiście działa to jakoś dziwnie, bo zauważyłem że na wszystkich kanałach podpisy są identyczne. np. Jak jest FEAT bez kropki na VIVIE , tak samo jest i na reszcie kanałów. A jak jest wogóle napisane FT to również jest to wszedzie. Zauważyłem też że gdy jest podpis do utworu More USHERA wygląda to tak : "More ( Red One jimmy Joker Remix). Charakterystyczne jest to że literka R jest zrobiona z odstępem od nawiasu i tak też jest na reszcie kanałów należących do MTV. To ja nie wiem jak to juz jest.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...