Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem do Vivy do Paweł Kobryński - Koordynator ds. Marketingu

 

Dzień dobry mam pytanie czy w najbliższym czasie planujecie państwo zmianę oprawy graficznej stacji VIVA POLSKA ??? < Taka jak w Viva Niemiecka >

 

Odpowiedź

 

Witam,

Na dzień dzisiejszy nie zostały podjęte żadne decyzje. O ewentualnych decyzjach poinformujemy w oficjalnym komunikacie.

Pozdrawiam serdecznie,

Paweł Kobryński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest takie logo które w minimalnym stopniu przeszkadza w oglądaniu programu czyli półprzezroczyste. Wygląda estetycznie i jest bezpieczne dla sprzętu czyli np jak logo kanału Polo.tv, Puls, canal+, tvn, itv,polonia 1 ,tele5,,csb.tv

lub takie :D

http://ifotos.pl/img/hdtnetovi_sspphp.jpg

komfort oglądania programu czyli nie ma niepotrzebnych "śmieci" na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się podoba ten bajer na Vive de z logiem ... zresztą już kiedyś były takie belki do klipów

 

Ja się bardzo ciesze że na naszej Vivie ciągle kreci się woku muzyki - może komercyjna itp. Przykładem może być następna akcja Muzyczna z Telewizją n http://media2.pl/media/79839-dzien-muzy ... ska-(wideo).html

 

Patrząc Globalnie na politykę Viacomu to az jest sprzeczne - Viva De to MTV2.0 FTA TMF całkiem znikło w podziemie internetu ..... a u nas dalej głównym odnośnikiem jest muzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nasz rynek telewizyjny jest całkowicie inny niż w Niemczech na Wyspach - tam sporo ludzi ma same odbiorniki FTA i żeby jakoś zyskać widza tworzą takie stacje a jak by do naszej Vivy dali więcej programów z MTV to po co kodować w tedy kupować płatne MTV po co brać większy pakiet TV itp

 

Na nowych rynkach < Czechy stosunkowo długo nie miały MTV swojego> Viacom nic nie ma wspólnego z muzyką bo mają tam tylko badziewiaste MTV itp.

 

Jest kilka opcji - zakodować Vivę jak na Węgrzech < tam również nie funkcjonuje rynek FTA to tak jak u nas .... tzn nikt nie zakłada sobie telewizji satelitarnej bez karty abonenckiej bo co najwyżej odbierze Polonię 1 itp - w Niemczech czy na Wyspach to już całkiem inna sprawa> zlikwidować markę Viva w Polsce < w co nie wierze utrzymuje cały Polski oddział > ... albo pozostawić taka jaka jest z paroma "Polskimi produkcjami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlikwidować markę Viva w Polsce

Ten wniosek na bazie czego? Pragnę zauważyć, że MTV, VH-1, Comedy Central, Nick itp. są w ofertach płatnych większości sieci kablowych i platform satelitarnych, co oznacza, że generują zyski na bazie opłat od operatorów. VIVA takie zyski także generuje, ale bez niej świat by się nie zawalił. Reklamodawcy są też na MTV/VH-1. VIVA istnieje nie dlatego, że utrzymuje oddział (bo nie utrzymuje - bez jaj), tylko dlatego, że nie generuje strat. Jak zacznie, to zniknie, tak jak VIVA Plus, czy MTV 2 Pop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc Globalnie na politykę Viacomu to az jest sprzeczne - Viva De to MTV2.

To samo chciałem napisać...zakodowali MTV De, bo chcieli zrobić z niej "lepsze" MTV, bo kodowane/płatne, jak pozostałe na rynku, a tutaj coś im nie wypaliło, bo zakodowując MTV De, otwarli MTV 2 (VIVA De) z powtórkami z MTV :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...