Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co pokazywać 100 klipw które.... 4 razy dziennie paranoja ..... A tak mi sie cos przypomniało miesiąc przed viva comet wiedziałem że będą mieć problemy techniczne z wejściem na antene i oczywiście tak było (stopklatka i biały obraz) viva pl ze strony technicznej to porażka!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu smsy wróciły w trakcie pasm muzycznych i list przebojów. ŻAL mi jest tej stacji! :-( Ja już nie oglądam tej stacji i na znak protestu zmieniłem w moim tunerze FTA kolejność na liscie kanałów: VIVA PL z pozycji nr 1 na nr 2 a Eska TV z pozycji nr 2 na nr 1. Dziadostwa u mnie nie będzie na kanale nr 1!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smsy były są i będą oni z tego maja kasę 4 fun tv też ma bez przerwy jakieś parowanie itp.... zrywacza , parota itd. np. nie ma na MTVNHD tam leci tylko muza i koncerty i nie ma reklam ale jest kodowane a viva jest FTA po to żeby zarabiać kasę z reklam viacom chce wykończyć vivę i niedługo nasza viva będzie taka jak viva germany trójkątna i z programikami , bajkami itp....

AHA czy ktoś mi może jeszcze to wytłumaczyć dlaczego u nas nie ma warunków żeby było Get the clip bo dla mnie to jest śmieszne !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitbula da się jeszcze przeżyć. Ale to że w każdym programie widzę nową lady gagę to też jest nienormalne. Rozumiem że jest ona lepsza niż madonna ale bez przesady co tylko włączem vivę to lady gaga. Niech lepiej stworzą program gdzie były by tylko n premierowe klipy i wtedy mieli by szanse pokonać eskę. A obecnie ich playlista jest bardzo słaba już o wiele lepsze klipy pokazuje MTV oczywiście jak jest pasmo muzyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta viva ma jakiś system z kosmosu piosenka ewy farny ewakuacja jakoś weszła na początku grudnia i od tego czasu do początku tego tygodnia nie było belki z podpisem EWA FARNA EWAKUACJA .....po 3 miechach się skapneli . Takich numerów nie widziałem jeszcze na żadnym kanale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belka do Ewy Farny w końcu jest??? :shock: po prostu szok. A płyta jest w niej czy nie? Co do belek to pamiętam czasy MTV Europe jak w 98 roku usunęli te co były 10 lat wgrane w klip. Jak wprowadzili komputerowe to potrafiło przez tydz nie być wogóle. Do 2000 roku się wyrobili i rzadko się ten gigantyczny błąd pojawiał. Niestety nie cierpię tych smsów też, niestety 4fun muzycznie EKSTRA ale też smsy są i wkurza mnie strasznie ten trójkącik żółty od 12 lat i czerwona kropka od 22. Po co to? Wiem, że te głupie KRRiT każe, ale Eska nie musi mieć a jest też na pl licencji (tak?). Zgadzam się, że muzycznie to nawet MTV jak ma pasma z muzyką to jest lepsze od Vivy. Nowości jest tam dużo. Tak jak ktoś napisał - Armin & Sophie będzie lecieć do czerwca hahahhaha, a kolejne klipy artysty jakby nie istniały. I TEŻ VIVY prawie nie oglądam i mam już gdzieś ją - ramówka zmieniana codziennie. [beep]izm jednym słowem ta stacja!!!!

Eska no 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na antenie wreszcie zagościły takie klipy jak:

 

Ke$ha - Blow

Dr Dre Feat. Eminem & Skylar Grey - I Need a Doctor

Natalia Kills - Mirrors

Cee-Lo Green - Bright Lights Bigger City

Usher - More (RedOne & Jimmy Joker Remix)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak viva jest do tyłu nowy teledysk chylińskiej widziałem na eska tv w styczniu a na vivie ani razu dużo jest takich . Jedna i ta sama reklama : ,, W tej edycji hot or not naprawdę daliśmy do pieca uczestnicy uwijali sie jak w okropie " ja już to znam na pamięć bez kitu . Viva germany jak miała jeszcze taką oprawę jak my to oni reklamowali zawsze co jakiś inny program .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza viva ma tylko logo półprzeźroczyste na reklamach a viva germany miała np. w get the clip (nie zmieniało koloru) nie rozumiem niemców jak mogli zrezygnować z tamtego loga i oprawy na rzecz tego badziewia co jest teraz, tamto logo było 100 razy lepsze i się lepiej prezentowało od naszego co jest teraz . Ale te u niemców co zmieniało kolor było chyba od 2007/2008 i ta oprawa z bumperami reklamowymi jakoś mi sie wydaje że to te lata nie ? bo te półprzeźroczyste mieli już od 2004 i to była troche inna oprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna 2011 na antenie VIVA Polska to nie jedynie nowe pasma muzyczne. Stacja w kwietniu wprowadzi do ramówki nowy program rozrywkowy z udziałem gwiazd. Nie zabraknie także gwiazdorskiej odliczani

 

W czwartek - 7 kwietnia o godz. 20 - na antenie VIVA Polska zadebiutuje największa premiera wiosny - "Viva Mjuzik Kliiiz Superstar", czyli quiz, w którym 27 gwiazd polskiej sceny muzycznej będzie rywalizować ze sobą o tytuł mistrza wiedzy muzycznej. Wśród gwiazd pojawią się m.in. Ewa Farna, Łozo, Mrozu, Michał Wiśniewski, Doniu, Natalia Lesz i inni.

 

Na antenę powróci również cykl muzycznych odliczanek, w których gwiazdy ocenią najlepsze teledyski emitowane przez Vivę. "Kolejno odlicz, czyli Viva 10 naj" zadebiutuje w ramówkach 24 kwietnia. Wśród gwiazd - komentatorów pojawią się znane nazwiska polskiego show biznesu. W pierwszej edycji byli to m.in. Mrozu, Marina Łuczenko, Tede, Natalia Lesz oraz Doda. Wśród tematów przewodnich odcinków znajdą się najlepsze polskie teledyski, najlepsze choreografie, najbardziej kontrowersyjne klipy i inne.

 

z konkrecyjnego portalu z cyfrą 2 w nazwie :P

 

PS. Sumie mogą to być dobre POLSKIE formaty < zawsze mogli by dać szoły z Archiwum - Patrzeć Viva de> :) Fajnie że wraca nowe odliczanie klipów i że są nowe pasma muzyczne. Wiadomo to nie Viva z 2003/04 roku ... ale porównają Vivy ... nasza ma "jako taki poziom" ( może dlatego że ma prężną konkurencje Eske i 4 Fan ? >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie VIVA Media AG sprzedała swoje udziały Viacom/MTV Net. tylko udziałowcy VIVA Media AG pozbyli się po kolei swoich udziałów w VIVA Media AG. VIVA Media AG była włascicielem dwóch spółek TV w Niemczech VIVA TV i VIVA Plus (ta druga była spółką joint-venture z Turnerem!) oraz trzech spółek córek VIVA TV w Polsce, Szwajcarii i na Węgrzech (warto dodać że tylko Polski oddział VIVY został od podstaw zbudowany przez VIVA Germany bo pozostałe oddziały zostały utworzone przez przejęcia stacji TV muzycznych nadajacych w Szwajcarii i na Węgrzech!). Z tego co pamietam udziałowcami VIVA Media AG były: Turner, Universal i Vivendi więc duże koncerny medialne. VIVA Media AG była też notowana na giełdzie niemieckiej (po skupieniu udziałów od udziałowców VIVA Media AG Viacom wezwał wszystkich akcjonarjuszy spółki do sprzedaży pozostałych udziałów gdyż ogłosił jej wycofanie z giełdy w celu rozpoczęcia konsolidacji i wchłaniania aktywów VIVA Media AG i jej oddziałow zagranicznych w struktury MTV Net. Europe! - u nas VIVA TV sp. z o.o. wchłonęło a raczej połączyło się z MTV Net. Polska po uprzednim odkupieniu od UPC Polska 50% udziałów w MTV Net. Polska by taką strukturę mozna było utworzyć z obu spółek). Co do udziałowców VIVA Media AG czyli Turnera, Universal i Vivendi to z tego co wiem pozbyli sie swoich udziałów gdyż rynek reklamy w Niemczech zaczął przeżywać gwałtownie osłabienie. Kanały VIVY nie miały juz tak wielu reklamodawców a jako że były to kanały bezpłatne, niekodowane to wiadomo iż reklamy stanowiły ich źródło główne utrzymania. Kasa z reklam sie ucieła to udziałowcy postanowili już więcej nie ryzykować i sprzedali swoje udziały. Było kilku chętnych na kupno w tym RTL Group niemieckie ale wszyscy udziałowcy zdecydowali się sprzedać udziały Viacom Group i to był gwóźdź do trumny sieci VIVA TV. Wg mnie gdyby udziały kupiło RTL Group to nadal stacje były by w dobrej kondycji i FTA. Sprzedaż Viacom-owi jego najgroźniejszego konkurenta zniczyło tylko rynek konkurencji kanałów muzycznych i rozrywkowych w Niemczech. Jak widzicie w Niemczech już nie ma obecnie poważnego gracza by zagrozić kanałom Viacom/MTV Net. coś tam jest ale MTV Net. tego się w ogóle nie boi czego przykładem jest zakodowanie MTV Germany głównego (mamy VIVĘ to po co nadal nadawać za friko główne MTV. Zostawmy w FTA VIVę a za MTV bierzmy teraz kasę!). VIVA była bardzo groźnym konkurentem dla MTV z tego względu iż miała bardzo dobre zaplecze bazy klipów które bardzo szybko dostawała. A było tak dlatego iż jej udziałowcy mieli swoje wytwórnie muzyczne czyli Universal, Sony Music. Te koncerny medialne wolały dać wcześniej do emisji klipy artystów do emisji na swój kanał czyli VIVę i to na wyłącznosć niż wzmacniać MTV Net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ......dobrze.... jesli chodzi o naszą vivie to właśnie leci top 50 normalnie bez błędu tak jak wczoraj .

Ps. jedyne co mi sie podoba w naszej vivie z grafiki to belki z podpisami klipów bo są różnorodne , pamiętam vive germany z przed 31.12 to oni potrafili puszczać ta sama belkę w kółko ale oni mieli jeszcze po wykonawcą : http://www.viva.tv/stars a u nas mogli by zrobić http://www.viva-tv.pl np .

 

PS. Kupimy my wszyscy Vivę od Viacomu i wrócą jej lata świetności :P:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :jupi: DOBRE :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...