Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że na Vivie pojawia się coraz więcej tandetmych programów z MTV . Widać jak traktują polskiego widza.Z flagowego kanału muzycznego uczynili śmietnik z programami reality show itp. Z kanału z starą dobrą muzyką zrobili kanał powtórkowy z serialami komediowymi. Najgorsze jest to że Polacy to akceptują. MTV nadaje takie programy bo widzowie są mało wymagający . Okrutnie ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sorek21" dokładnie też mnie nie pokoi 123 raz powtarzany mjuzik kłuiz itp itd. TYLKO zastanawia mnie JEDNO - dlaczego nadają tylko Polskie wersje ??? Może kryją się tym ze nie mają koncesji FTA na tamte szoły ??w co wątpię - MTV w Niemczech sporo lat nadawał FTA.

 

Jestem bardzo ciekaw ramówki na Wiosnę ... wiadomo nowe Hot or Not ale co dalej ??? W która stronę pójdzie ?? Zmiana grafiki = Viva z Niemiec czy będzie jeszcze "jakiś"poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet Comet nie oglądałem, bo nie lubię tej imprezy - jest bez sensu i nudna. Co roku polscy artyści nominowani i przeważnie Ci sami. Kiedyś to Comety były w Niemczech, nominacje dla zagranicznych wykonawców i troszkę wzorowały się na MTV EMA, polscy artyści byli nominowani w oddzielnej kategorii jako Najlepszy Polski Artysta i tak samo było dla innych oddziałów Vivy - węgierskiej czy włoskiej (która przecież istniała na początku, chyba 2 lata? - dlaczego zlikwidowali Viva Italy, ktoś wie?).

 

Jedyne co widziałem i z ogromnym zainteresowaniem oglądałem z Comet to występ INNA. Ona jest HOT HOT HOT, boskie nogi, głos też, jej muzyka. :shock: Dziewczyny z Rumunii są suuuuperrrr, jak ich muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Jedyne co widziałem i z ogromnym zainteresowaniem oglądałem z Comet to występ INNA. Ona jest HOT HOT HOT, boskie nogi, głos też, jej muzyka. :shock: Dziewczyny z Rumunii są suuuuperrrr, jak ich muzyka.

 

Ja tylko czekałem na jej występ! Zgadzam się w 100% INNA jest boska, nie fałszuje jak te inne pseudo-gwizadki szoł-bizu... Ogólnie to laseczki z Rumunii są śliczne ;D Muzykę mają też za.je.bis.tą ;)

 

Inna może i ładna laska, ale ten repertuar muzyczny, to po prostu porażka. Tego się nie da słuchać. Od tego można dostać niestrawności.

 

Każdy ma inny gust... jeśli jesteś "starego pokolenia" do tej muzyki nie docenisz :D

 

No ma głos a marnuje się w bum bum bum ta cała "INNA" ale pieniądz ... nie śmierdzi :P

(...)

 

To co ona ma śpiewać arie operowe? :lol2:

 

========================================

 

Poza tym to widzieliście jak na Cometach fałszowała ta laska z "PEWEX-u"? Porażka, słuchać się tego nie dało...

Prawda jest taka, że każdy chce podrobić "SOKÓŁ & PONO Feat. FRANEK KIMONO - W Aucie... i stąd się biorą te nic nie warte zespoły takie jak: MONOPOL i PEWEX...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To co ona ma śpiewać arie operowe?" Nie nie to by była na MEZZO :P

 

Niepokoi mnie jedna rzecz a właściwie jedna reklama że Hot or Not będzie "CODZIENNIE" tzn. od poniedziałku do piątku o 19.00 powtórki 2 edycji a weekend Nowa 3 edycja . Paranoja po co powtarzać drugą edycję ??? Cały Via-com .... eh ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Viva już jest coraz bardziej mniej muzyczna. Wczoraj nie było Club Charts, Melanż Startera, chartsurfera, ciągle te seriale, Hot or Noty i inne [beep]oły. Bez kitu ale przeważnie mam przełączone na Eskę i 4Fun. A 4Fun jest świetny! :brawo: Eska codziennie o północy przełącza się na polską muzykę (bo jak dobrze pamiętam to KRRiT tak każe tzn 30% ramówki ma wypełniać polska muzyka). 4Fun chociaż od 1 w nocy puszcza tylko polską muzę ale np. w piątek i sobotę dopiero od 2 w nocy było. Viva ma tak mało nowości, że naprawdę jest z tym kanałem źle. Szkoda:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja ja też ostatni 4 fan bardzo często słucham naprawdę ma bardzo dużo nowości ... różne klimaty itp itd SUPER :) Eska też :)

 

Viva - aż żal mi tej stacji Po co ten weekend z cometami 150 raz ta sama gala ?? Po co 149 raz densflory??? po co powtarzać hot or not 2 jak w niedzielę jest już h or n 3 ??? Straszna się robi ta stacja :( ZERO nowości ... :( już by mogli puścić Amerykańskie szoły zamiast 150 raz Polskie ....

 

Oczywiście najlepiej aby była muzyka ... Szkoda mi naszej Vivy niestety już chyba jest stracona :( ah .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, VIVA jak widać schodzi na dno. W sumie nie jest to bez uzasadnienia - w końcu żałosne programy dla "słitaśnych" nastolatek sprzedają się lepiej niż muzyka.

A wniosek z tego jest jeden: VIVA Polska < VH1 Europe.

Tyle na ten temat, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Hot or Not 3 - Studio wręcz kosmiczne , oceniający też są spoko :) Tylko czy za miejscami Jury nie jest wyświetlane logo Vivy de ?? ???

 

Viva robi dobre programy ale jest na bakier z nowościami dzisiaj do południa same starocie . Gdzie Nowa Lady gaga i tak lubiana gwiazdeczka MTV B. Spears ???? Muzycznie zaczyna mi coraz bardziej przypominać VIvę DE. Wolę już Eska TV i 4 fan tam jest sporo nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA juz kompletnie zeszla na psy. Cale te badziewia Hot or Not, jakieś "słit quizy" czy inne [beep]oły sa tak zalosne, że szkoda gadac. Z muzyka tez lepiej nie jest. ostatnio w ciagu 1 godziny widziałem 4 razy tą sama piosenke Lady Gagi - bad Romance. Nosz ileż mozna! Gdzie ta stara dorba VIVA? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...