Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No takie rzeczy jak ta cieszą. Szkoda, że pl tak mało daje swoich zespołów/piosenkarzy na export. Patrzcie na rumunię, niby taka tam bieda a co rusz jakieś śmieszne hity wypuszczają na europejski rynek. Można długo wymieniać. Fajnie, że w polsce robert m zaczął i mam nadzieę, że przetrze szlaki dla innych a viva polska pomoże w promocji naszych rodzimych artystów. Inni, którzy mogliby na obecną chwilę zawojować zagraniczne rynki muzyczne to kalwi & remi, candy girl, dj adamus. Szkoda, że u niemców już nie jets taki rodzaj muzyki popularny, 5-6 lat temu ich niemiecka viva na bank by grała zespoły pl dzięki czemu cała europa by ich zauważyła.

ps. jeżeli piszę bez sensu i składni to znaczy, że już jestem bardzo zmęczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na TV Puls od 1-5 w nocy leci muzyka i wygląda to identycznie jak 4fun.tv (oprócz belek). Na dodatek lecą te [beep]ne smsy. W lewym rogu jest żółty trójkąt od lat 12 i wyskakuje jak na 4fun info,że zagłosuj na ten klip do top hits, sms kosztuje 4zł i dostanie się dzwonek. Do tego te same klipy co na 4fun, belka z napisami pojawia się w tym samym momencie co na 4fun, tak samo napisane i te same wersje klipów. Czy to ma związek z tym,że w tych godzinach 4fun musi puszczać tylko polską muzę i przerzucił się w nocy na puls? Chyba słabo przędą 4fun i puls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodik Kalwi & Remi mają teraz fajny nowy kawałek i jest już do niego klip. Chodzi mi o kawałek Kalwi & Remi - Kiss :-)

Już na dniach VIVA powinna go puszczać u siebie na playliście.

Właśnie na VIVIE zaczęli emisję ze specjalnym urodzinowym logiem stacji tzn w logu podczas zmiany koloru pojawiają się trzy elementy na zmianę: tort urodzinowy, balony i napis "10 LAT". Ładnie to wygląda i dopracowane widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne logo było w Boże Narodzenie. Logo rzeczywiście dopracowane, a to dlatego, że nie ma tego czarnego obramowania. Niestety po urodzinach wróci poprzednie. Powinni zrobić coś czasem zmian loga na inny kolor, bo dzieje się to za szybko. Można dostać oczopląsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek1991 tak u nas na VIVIE szybciej sie zmienia kolor w logu i wg mnie to czyni ten efekt ciekawszy :-)

Co do VIVY z Węgier to ma tragiczną jakosć przekazu w każdej platformie czy to UPC Direct czy Digi TV czy też każdej innej.

Masakra! roz. niby w jednej z platform 704x576 czy też 720x576 lub 640x576 ale bitrate obrazu ledwo co 2 MB/s a o dźwięku to już szkoda gadać albo 128 kb/s albo 96 kb/s o 192 kb/s czy też 256 kb/s można sobie tam pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to logo już nie przeszkadza. Już zaraz będzie rok jak wprowadzili zmiany i jest ok - lepsze takie logo niż poprzednie za duże, w końcu nazwa wykonawcy mieści się zawsze w belce, wprowadzili kilka nowych kolorów belek - jest ok. Niech tylko już się skończy ta belka urodzinowa, bo już tęsknie za tamtymi motylkami, rogami, trawką, pelikanem, łańcuchem i innymi. Na dodatek teraz nie ma kilku kolorów, jest ich za mało i to już wkurza. Co do logo, to kolorystyka mogłaby się zmieniać przy każdym kolejnym teledysku. Ale i tak jest gites :D jest muzyka, nowych klipów więcej niż jeszcze pół roku temu, ujednolicili grafikę do wszystkich programów, 10 na 10 strzał w 10!!!, hot or not bardzo dobra edycja. Wiadomo jest jeszcze sporo rzeczy do poprawki (np. Club Charts), ale może kiedyś... (w co wątpię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 Czerwca dokładnie mija 10 lat :) Nie miałem dostępu do Polskiej edycji Vivy bo coś mieli na pieńku z UPC i chyba aż do 2006 roku w UPC była Niemiecka Viva (razem z Viv-ą Plus)Dziwna sprawa była w tedy że nie było jej u jednego z największych operatora TV w ówczesnych czasach (Prawie milion osóB). Przez to nawet VIVA PLUS była w sondażach telewizyjnych i to nawet 0,25% jak na nie polską stację to dobrze było.

 

Vivę Polska jest dobrą stacją muzyczną :) Fajne nowe świeże klipy , muzyka w ramówce to chyba przeszło 95% ramówki więc ok :). Patrząc na Vive de .....MAMY SIĘ Z CZEGO CIESZYĆ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek1991 UPC Polska nie wprowadziło VIVY PL wtedy bo VIVA była konkurencją dla MTV PL w którym to UPC miało 50% i 50% miało MTV Net. Europe. W 2006 roku MTV Net. PL przejęło zarządzanie VIVA PL wiec i trafiła do UPC :-) UPC zbyło swoje 50% udział w MTV Net. PL w 2008 roku chyba jak się nie mylę na rzecz MTV Net. Europe. To stało się zaraz po tym jak MTV Net. Europe zbyło swoje 50% udział w MTV Russia oddając nad rosyjskim oddziałem MTV kontrolę lokalnemu nadawcy w Rosji (nadawca ten płaci MTV net. za używanie marki MTV). Zrezygnowali z udziałów w rosyjskim oddziale MTV na rzecz przejęcia kontroli całkowitej nad polski oddziałem MTV Net. (chyba też z uwagi na przejęcie VIVY PL i rozbudowę oferty kanałów ich na polski rynek?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivę Polska jest dobrą stacją muzyczną :) Fajne nowe świeże klipy , muzyka w ramówce to chyba przeszło 95% ramówki więc ok :). Patrząc na Vive de .....MAMY SIĘ Z CZEGO CIESZYĆ :)

 

Co z tego, że puszcza muzykę jak tą muzyką jest [beep] komercyjny. Brak jakiejkolwiek różnorodności. Moim zdaniem wcale nie ma się z czego cieszyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend z blondynkami - standardowa nuda. Nowe hity poprzeplatane z tymi samymi co zawsze w Specjaliście. Ile razy można puszczać te same klipy Sarah Connor, Paris Hilton, czy Anastacia? Są inne klipy tych artystów, a zawsze te same, jakby nie mieli nic innego w archiwum. Tak samo z Viva Night Spot, Sexi Viva i Club charts - non toper to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Bloo411 chcesz inny gatunek muzyki, to oglądaj to co masz na awatarze lub Rebel Tv.

Viva puszcza to co większość słucha 8)

Mów za siebie. Ja [beep]a typu ten cały bimber nie mam zamiaru słuchać. Niektóre piosenki mogę, ale nawalanie 30 w kółko jest śmieszne. Są kanały 1000 razy lepsze - Yavido Clips(jest różnorodność) czy ClubLand. Viva Pl przy nich jest g :censored: em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaneiro masz zupełną rację! Wszystko przez wałkowanie 30 klipów all day i do tego ten Bieber :evil: (już nawet 3 razy w ciągu dnia go widać). Problemem jest brak różnorodności. A gdzie można YavidoClips i Clubland złapać? Dodam, że Trace TV jest lepsze od Vivy, do tego Deejay TV jest świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Yavido masz na Astrze 1 (19,2E). Polecam ten kanał. ;) ClubLand na 28,5E (chyba fonii nie kodują). Trace też jest ciekawym kanałem. No i nie nawalają tymi konkursami i reklamami non stop. Jasne, że na Yavido są reklamy, ale raczej w przerwach, a nie zasłaniają nimi pół ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W ramach projektu VIP, kilku polskich wykonawców otrzyma w tym roku silne wsparcie promocyjne ze strony Viva Polska i Muzodajnia.pl. Pierwszym artystą, który otrzyma status VIP, jest Robert M!

 

Dzięki promocji VIP, w tym tygodniu w Viva Polska swoją premierę telewizyjną będzie miał teledysk Roberta M – „Superbomb”. Utwór... będzie jednym z najczęściej emitowanych wideoklipów na antenie stacji.

 

Decyzję o tym, którzy z artystów zostaną objęci programem VIP, podejmują wspólnie Viva Polska oraz Muzodajnia.pl, dokonując wyboru spośród zgłoszeń, nadesłanych przez wytwórnie fonograficzne, managerów i ambasadorów Muzodajnia.pl. Kolejnego artystę VIP poznamy w lipcu."

 

źródło: MTV Net. PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...