Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nagranie Innej - "10 minutes" brzmi trochę inaczej, niż jej poprzednie nagrania, które brzmiały praktycznie tak samo. Co do Dana Balana - "Chica Bomb", to po prostu żenua, jak można taki [beep] w ogóle nagrać :roll: . No, ale co się spodziewać po byłych członkach zespołu O-Zone :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera "Telephone" na VIVA PL była 18 marca, czyli o jeden dzień wcześniej niż w Niemczech. Biebera widziałem w czwartek w In&Out (była to piosenka Baby). Do piosenki 10 minutes Inny nie powstał jeszcze teledysk, a w środę rano w Parocie widziałem nową piosenkę Cascady- Pyromania. Chciałbym się zapytac czy na VIVIE leci piosenka Mariny- Glam Pop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek nie było jeszcze ani Premiery Marina - Glam Pop ani Candy Girl & DJ Adamus - Lick It 2010 bo tasmy jeszcze nie dotarły do Londynu. Problemy z pyłem wulkanu! Te klipy mają być na playliście VIVY PL od przyszłego tygodnia. Dan Balan - Chica Bomb jest SUPER!

Okupuje pierwsze miejsca list przebojów w wielu krajach w Centralnej i Wschodniej Europie :-) No nie każdemu się może podobać ale jak widać ma dużo fanów skoro np. w Rosji okupuje tyle czasu miejsce NR.1.

Co do Inna - 10 Minutes to jeszcze nie ma do tego klipu.

Nowości w tym tygodniu na VIVA PL to:

Maclan - My Name (Ian Carey Remix),

Cascada - Pyromania,

Sandy Rivera - Dirty Sax,

B.O.B. Feat. Bruno Mars - Nothin' On You,

Prosto Mixtape 600V - I Żeby Było Normalnie,

 

Tego dzieciaka Bibera jeszcze nie widziałem na naszej VIVIE i Bogu dzięki. Nie chce go widzieć na pewno bo to SZAJS wg mnie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie widziałem tego dzieciaka i obym nie zobaczył na vivie: ) Czikabom to taka zdrowa komercja :) Nie przeszkadza mi. Bardzo fajnie, ze wrzucili Dirty Sax, Prosto Mixtape i My Name Ian Carey Remix . Szkoda pablo21 , ze nie masz informacji co WYRZUCILI z playlisty, bo jest sporo drażniących kawałków, których mogli by sie juz dawno pozbyc.

 

Zauważyłem, że viva uruchomiła jakieś fora internetowe.. strasznie sie ludzie na nich burzą.. widac ogromne niezadowolenie z muzyki, jaka puszcza stacja :( Widze, ze nie tylko ja chce powrotu bardziej roznorodnej muzyki. Takie forum z samymi narzekaniami zle swiadczy o stacji i chyba długo nie przetrwa, albo dyskusje beda zamykane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan Balan - Chica Bomb jest SUPER!

Okupuje pierwsze miejsca list przebojów w wielu krajach w Centralnej i Wschodniej Europie :-) No nie każdemu się może podobać ale jak widać ma dużo fanów skoro np. w Rosji okupuje tyle czasu miejsce NR.1.

 

 

Akurat Rosjanie nie mają dobrego gustu, więc to wszystko tłumaczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic tak nie drażni jak ta ich urodzinowa piosenka. Minimum raz na godzinę leci na antenie. Denerwuje mnie także Sugababes- About a girl, Melanie Fiona- Monday Morning i ta piosenka "Good Times". Leciała jako ostatnia piosenka w VIVAMOVIE i jako jedna z pierwszych w Planet Viva o 15. W zamian za to powinna wrzucic Akcent- Lovestoned czy Taio Cruz- No other one. Brawo też za to, że do swojej playlisty wrzucili kawałek Taio Cruz feat. Ke$ha- Dirty Picture.

 

W Club Chartsie powinni juz pozmieniac niektóre kawałki. Zamiast Tik Tok Ke$hy powinni dac Blah Blah Blah, zamiast Bad Romance Lady Gagi Telephone. Może dziś juz pozmieniają, bowiem Club Chartsa nie było już dwa tygodnie na Vivie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411 hmm? Rosjanie nie mają dobrego gustu? A Polacy, Holendrzy, Anglicy i inni tak? Każdy wybiera to co lubi bo nie każdemu się wszystko podoba.

Szymek Co do kawałka Semaus Haji - Good Times to cała sieć MTV Net. go puszcza na playliscie i chyba ma go na wyłączność bo na konkurencyjnych kanałach nie leci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy wypowiadający się tutaj nie mają zbytnich wymagań co do muzyki. Wystarczy im łatwo wpadająca w ucho nuta i banalny tekst zawierający kilka słów :| . W sumie to nie moja sprawa, ale jak widzę, co za g :censored: no się dzisiaj tworzy i czym dzisiejsi ludzie się zachwycają, to aż mnie skręca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczepić się od piosenki "Good times" - akurat ją lubię :D

Za to też muszę stwierdzić, że ten Dan Balan aka Crazy Loop to jakaś pomyłka-słabe to i jakieś takie sztuczne. Jedynie dziewczyna z klipu dość fajna. Sugababes też już nie mogę słuchać - mogliby już to wyrzucić z playlisty :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden kawałek, który jest puszczany za często to Rihanna- Rude Boy. Piosenka i teledysk nie jest taka zła, ale co za dużo, to nie zdrowo.

Wydaje mi się, że od czasu końca żałoby narodowej oferta muzyczna naszej VIVY trochę się polepszyła. Teraz już nie tak trudno jak wcześniej można zobaczyc jakiś starszy kawałek. Szczególnie widac to w programach 4 Girls Only i Power Lista oraz w grach sms-owych.

Ostatnio pod jednym względem stacja się zapuściła trochę. W ogóle nie emitują "premier" tzn. że nie informują kiedy będzie premiera danego klipu w tv. Może to się zmieni. A czy wiadomo o jakis premierach nowych klipów w przyszłym tygodniu coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Street Charts to porażka jakaś!!! Przecież w tym programie 90% klipów wybiera Justyna, więc powinien się nazywać Justa Charts. Przeważnie jest tak, że jak napotkany przechodzień chce coś zobaczyć, to Justyna, że może Rihanna, Doda, albo że nie mają tego. Trochę dziwne, skoro korzystają z tak bogatego archiwum jakie ma MTV. Wystarczy poszukać. Nie cierpię tego programu!!!!!! A 10 na 10 jest rzeczywiście świetne!!! Obecnie najlepszy program na Vivie!

Co do Sugababes to zawsze lubiłem - są od lat i mają rewelacyjną muzę. "About a girl" jest cool, ale już trochę za długo Viva puszcza, a ich nowy (trzeci z płyty) klip już dawno leci na MTV Hits i remix na MTV Dance. A Viva jak zwykle daje ciała, bo "Get sexy" nie puszczali (2x widziałem w Sexi Viva), "About a girl" dziewczyny wypuściły w październiku, a u nas leci od nowego roku, a najnowszy klip pewnie wcale nie będzie lecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...