Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam "VIVA Celebrations" i całkiem fajny to program. Przede wszystkim zrealizowany w polskich realiach a nie żywcem wzięty ze Stanów. Fajny oddech od teledysków. Tak właśnie powinno być w telewizji muzycznej: programy jako dodatek do teledysków a nie jak w MTV gdzie teledyski są dodatkiem do programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację jarek999! Kiedyś na MTV dodatkiem do teledysków były programy 30 minutowe o 21:30: Daria, The Real World, Beavis & Butthead, The Big Picture, albo programy o twórczości albo życiorysie gwiazd. To była rewelka. Teraz dno kompletne. Chociaż Viva zaczyna się poprawiać i chyba w końcu będzie lepiej. Bo ostatnio widać poprawę coraz częściej.

A nowa grafika 4fun.tv daje ciała. Jak lecą klipy typu "Feat." to jako wykonawca wyświetla się tylko ten drugi. To już prawie miesiąc! Czy oni tam nie widzą tych błędów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie na VIVIE leci 10na10 !!! czyzby jakies kolejne zmiany w ramówce i 3 godzina emisji tego programu? Zauwazyłem tez o 16.00 PL TOP 10 zamiast VIVASpotu i pare fajnych utworów np. rockowych zepsołu IRA . A w 10na10 utwory super , dużo starego dobrego hiphopu i muzyki klubowej ! Powinni bardziej rozreklamowac ten program. Moze hh wróci na główną playliste ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie piosenki leciały dziś w 10na10? :D Wiadomo coś o nowościach w ramówce? Moim zdaniem powinni zlikwidować vivaspot, bo jakoś słabo się stacja przykłada do tego programu. A jak już robią to niech wywiad trwa dłużej i niech będą puszczane piosenki tych gości, którzy są w danym odcinku a nie losowo z playlisty vivy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że zobaczyli w 4fun.tv Sugarbabes i od razu je zaprosili a one tak na pstryknięcie palcem się zgodziły?

 

Zauważyliście, że w VIVA Spot, ale i innych programach realizowanych w studiu, po lewej stronie ekranu wyskakuje co jakiś czas taka pozioma kreska? Tak już się dzieje od wielu miesięcy jak nie lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie było czasem tak, że jak jakiś zespół przyjeżdża na koncert albo wywiad to później pojawia się w wielu stacjach. Wiadomo, że dla jednego wywiadu nikt nie przyjeźdża tylko w poczekalni czekają też inne redakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva rozpoczyna cykl dni i weekendów tematycznych. Mam nadzieję, że zrobią to w końcu jak należy. :smile:

Zapraszamy na cykl specjalnych dni i weekendów, podczas których zobaczycie najlepsze teledyski, wyselekcjonowane pod kątem danej okazji!

 

Nie zabraknie nowości, ale również najciekawszych przebojów ostatnich lat.

Na pierwszy ogień idzie-

1 kwietnia: „DZIEŃ ZGRYWU”

 

My w Vivie wiemy co to Prima Aprilis;))

Dzień żartów i dowcipów w stylu Viva Polska zaserwuje sporą dawkę muzyki na wesoło. Pasmo poświęcone najlepszym teledyskom zaprezentuje 10 najśmieszniejszych wideoklipów znanych artystów.

W rankingu „Teledysków z jajem” znajdą się zarówno słynne nagrania sprzed lat, jak i najnowsze propozycje ostatnich miesięcy.

 

Zobacz już w czwartek- 1 kwietnia o g. 16:00

 

http://www.viva-tv.pl/shows/dzien-zgrywu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znowu leciało 10 na 10. Uwielbiam ten program, ale nazwa jest bez sensu. Po prostu puszczają classic hits, tak jak kiedyś na MTV było Greatest Hits, a na Vivie Niemieckiej jest Retro Charts. Ale klipy fajne, bo dawno nie słyszane i od lat nie puszczane na Vivie. Poza tym w każdym programie inny klip leci - co jest szokiem:)

Dziś leciały m.in: Gigi D'Agostino "Bla Bla Bla", Him "Join Me", Hardcorowa Komercja "Platynowy Sombrero", Camey Squad ft. Tede "Król Parkietu", Faithless "We Come 1", Hoobastank "Reason", Brathanki "Czerwone korale", Łzy "Gdybyś był", Fu/Kwas/Pablo/Mercedesu/O.S.T.R. "Raptowne realia".

Dla mnie ten program może lecieć codziennie:) i na pewno ma dużą oglądalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELCE SZANOWNA REDAKCJO VIVY... jesli przygladasz sie naszej dyskusji spraw, aby ten program był częściej o jakichś bardziej regularnych godzinach : ) Klipy sa dobre, niektóre mogłyby na główną playliste wskoczyć : ) VivaHitsPolska mogłoby też być o bardziej regularnych godzinach, ciezko trafic na ten program... w ogóle jakies straszne zamieszania w ramówce widze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za tym, aby ten program emitowany był częściej, najlepiej codziennie :) Stare czasy mi się przypomniały. VIVE oglądam od prawie samego początku nadawania :) Co do ramówki, to rzeczywiście pozmieniano ją od tak, z dnia na dzień. W necie niestety jest jeszcze stary układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELCE SZANOWNA REDAKCJO VIVY... jesli przygladasz sie naszej dyskusji spraw, aby ten program był częściej o jakichś bardziej regularnych godzinach : ) Klipy sa dobre, niektóre mogłyby na główną playliste wskoczyć : ) VivaHitsPolska mogłoby też być o bardziej regularnych godzinach, ciezko trafic na ten program... w ogóle jakies straszne zamieszania w ramówce widze..

10 na 10 4 razy w tygodniu narazie wystarczy, oprócz emisji poniedziałkowej o 21:00 dodalismy jeszcze sobotę o 24:00. zapraszam! sami lubimy to pasmo wiec zagęścilismy troche ramówkę. pierwsze emisje oglądaly sie genialnie, archiwa z teledyskami przepastne, więc i emisji jest więcej. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polską VIVĘ oglądam sporadycznie. Nie podoba mi się to, co serwuje na codzień. Poza tym playlista jest bardzo uboga, a teledyski bardzo często się powtrzają. Denerwuje mnie to, że VIVA stawia na obecne trendy w muzyce, t.j. muzykę dance. Kiedyś można było usłyszeć różne kawałki na VIVIE, począwszy od popu po rocka. A dziś... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do "viva" dziękuje za pozdrowienia :-) Dużo ludzi chce powrotu pasma Club Rotation na VIVE PL chociaż by w postaci 2-3 godzinnego pasma z samymi klipami Dance i Club. Najlepiej w Piatki i Soboty :-)

Mam nadzieję że wkrótce takie pasmo zagości na VIVIE PL?

Zamiast tych głupich sms-ów powinniście dać różne pasma muzyczne i popatrzcie na kanał TMF NL z paczki MTV Net. NL bo tam są różne pasma np. TMF Dance, TMF Pure ( z hip hopem), TMF NL (odpowiednik VIVA Hits Polska), TMF Classic (z klipami klasykami), TMF Fresh (z nowymi klipami coś w stylu dawnego Nowe na VIVIE), TMF Hits (największe hity).

Pasma Sexi VIVA i VIVA Night Spot. Te pasma powinny mieć większą rotację klipów bo archiwa macie duże i nie chce wam się tylko poszukać w nich klipów sexi. Sexi VIVA jeszcze by się przydała drugi raz we Czwartki o 24 :-)

Co do 10 na 10 to na TMF NL też jest podobny program "10x".

10 na 10 wg mnie też jest SUPER tylko że ten opis roku z którego klip jest wkurzajacy jak się pokazuje od dołu i to takie gigantyczne w grafice. Czy nie można tego dać jako opis na ekranie pod napisem "10 na 10"? tzn. np. "10 na 10" i pod spodem 2005 rok np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@viva

Świetna wiadomośc z tym pasmem 10na10. Co do tego pasma to naprawdę brakuje w nim perełek w stylu Brooklyn Bounce, Dj Quicksilver, Cosmic Gate, które pamiętam z początków polskiej vivy- pozatym jest super. Dołączam się do prośby pablo21 o przywrócenie pasma Club Rotation :). Co do top 50 które ma niebawem ruszyć - czy mógłbyś przynajmniej przybliżyć jaka będzie formuła tego programu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również (tak jak pisałem kilka stron wczesniej) jestem za przywróceniem CR lub chociaż pasma z muzyką klubową (ale nie popu w stylu agnes, crazy loop, Black Eyed Peas czy kesha, tylko pasma z prawdziwymi utworami z MinistryOfSound, Kontor itp).

 

Ciekawią mnie również dalsze losy polskiego hiphopu na VIVIe.. planujecie w najbliższym czasie jakieś klipy z tego gatunku wrzucic na playliste? Wiadomo, że nie undergrandowe, ale chociaż jakieś perełki z PROSTO, WielkieJoł, Asfalt Records ? 21 ALLSTARS, w którym udziela sie Ten Typ Mes całkiem nieźle sobie radzi, myśle, że widzowie pozytywnie przyjeli by podobne klipy z pozytywnym przekazem. Pozdrawiam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę szacun dla programu 10 na 10.Pokazuje swoje korzenie tym programem. Odkuża z kurzu starsze ale bardzo fajne kawałki(na przykład hip hop polski z lat 2001tak do 2005) Mógł by on się pojawiać częściej a właściwie takie pasma tematyczne częściej. :)

 

Ale widać że są jakieś zmiany na PLUS na vivi-e....Daleko odbiega od reszty polskich stacji Viacom-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie "10 najlepszych z jajem!". Sporo starszych klipów, nawet z drugiej połowy lat 90 :) jak na przykład piosenka Bloodhound Gang - Fire Water Burn z 1996 roku :D. Ogólnie pomysł na klipy fajny, mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości bedą kolejne tematyczne "10 naj...". Miło na vivie obejrzeć coś innego w dobrej jakości. Jedynym jak dla mnie minusem (to tylko jest moje odczucie), że w dzisiejszej liście trochę za dużo nieznanych utworów.

 

Edit:

 

O kurczę, od razu po tym programie zaczęła sie lista top1. Pierwsza zapowiedź Natalii była następująca: "Na początek klip Gosi Andrzejewicz i piosenka Otwórz Oczy, która jest top1 w Japonii...."

:o:shock::?:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Dlaczego po takim fajnym programie Viva znowu wciska taki [beep]?:D

Co za cyrk, nie wiedziałem, że Andrzejewicz jest numerem 1 w Japonii, bo chyba założenie programu to pokazywanie numerów 1 w danym kraju? No chyba, że się mylę i ktoś mi wyjaśni o co naprawdę chodzi w top1 lista. Chyba, że viva sobie robi jaja na prima aprilis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...