Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@pablo21: jak będziesz coś wiedzieć odnośnie nowej ramówki, a zwłaszcza Club Rotation to pisz tu od razu, bo to byłby dobry news, ponieważ bez Partyzone to jest masakra - przed tym szitowatym Partyzone co jest teraz na MTV to leciała idealna muza dla mnie i nieważne gdzie, ważne żeby taki podobny program leciał najlepiej na Vivie.

Czy VH-1 coś kombinuje z nową grafiką? Ponieważ w zeszłym tyg nazwa programu, która jest wyświetlana w prawym górnym rogu (np. Vh1 music, Vh1 hits) była pisana wielką literą jak na VH-1 Europe (np. Vh1 Music, Vh1 Hits). I tak lukam aż będzie napis do klipu, czy może tak samo piszą, albo w końcu zmienili grafikę, a tu lipa. Czy coś się szykuje, bo już dawno miały być zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize obserwuj ramówkę i jej zmiany w lutym bo będą zmiany jak widać. Zawsze pierwsze zmiany są pokazane w EPG VIVY a potem na stronie w ramówce stacji. Narazie zmiany są we Wtorek tzn zamiast reality shows dali pasmo VIVA Hits Polska, Sroda - zamiast reality shows dali Club Charts a potem w miejsce Street Charts dali Tip-Top Listę. Od dziś zaraz po VIVA Night Spot w Piątki o 24 rozpoczną nadawanie nowego pasma "Sexi VIVA" z klipami bez cenzury czyli "pikantne klipy" :-)

Nowa edycja VIVA Celebrations startuje w tą Niedzielę o 14 zamiast Hit Makera a powtórki w Poniedziałki o 19 i we Środy o 16.

Co do zmiany grafiki VH1 PL to nic mi nie wiadomo o tym ale wątpię żeby dali nową grafikę i wg mnie jeżeli coś zmienią to tylko przez upodobnienie grafiki VH1 PL do VH1 Europe. Vh1 Europe ma normalną i przyzwoita grafikę ale już dawno powinni ją zmienić i nie wiem na co czekają?

Vh1 PL to teraz MASKARA tak samo jak MTV PL. Reality shows od 20 aż do 2 w nocy a potem dopiero muzyka tak jak na MTV PL.

Rano jakieś bajki dla dzieci puszczają. Po co to?

 

Ktoś pisał tutaj że VIVA PL dostaje nowe klipy z dużym opóźnieniem i że ich Premiery klipów to "śmiech na sali" a VIVA Niemcy ma dużo wcześniej nowe klipy. Niestety to nie prawda bo np. klip Iyaz - Replay na VIVA PL już od Grudnia 2009 leci a na VIVA Germany miał swoją premierą dopiero w tym tygodniu czyli 1,5 miesiąca po tym jak miał swoją premierę na VIVA PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ploomba Deluxe Music też jest w pewnym względzie alternatywą dla VIVY De

Czy ktoś zauważył że na MTV PL i VH1 PL jest coraz mniej muzyki a jedyną stacją muzyczną która nadaję muzykę 24 h z paczki MTV net. PL jest VIVA PL. MTV i VH1 PL zeszły totalnie na PSY. Vh1 PL jeszcze nie dawno była dobrym kanałem ale teraz zaczyna równać się z MTV PL bo coraz więcej reality shows zamiast muzyki. Co oni robią z tymi kanałami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak. na 1 music np. Ten Mola kiedyś na początku był na vivie de... ITD.

 

A Ciekawe czy MUZYCZNA PRZYSZŁOŚĆ (OBY NIE!!!! !!! ) Jest w jakiś sposób zagrożona bajkami z nicka czy c.c czy inne z viacom-u np jak viva de? ? No u nich to wszytko jest fta....U nas tylko Viva i może dlatego na NASZEJ VIVIE JEST TYLKO MUZYKA :D:)

 

Niszczą stacje która kiedyś była "Muzyczna" Czyli vh1. GDZIE TEN KANAŁ MA SIĘ DO ZAŁOŻENI MTV CLASSIC ? I VH1 GDY SIĘ TWORZYŁO W PL. ? ... Nigdzie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem stronę music1 czy jak tam się ten kawał nazywa i jest playlista całodobowa i niezłe kawałki tam lecą - jest mnóstwo muzyki i nowych hitów, choćby ATB, którego nie chcą stacje radiowe w Niemczech puszczać, jest Inna Hot, nawet polska wokalistka, ale u nas to słabo znana - Kasia Nova.

Nasza Viva ostatnio mnie zaskoczyła - ostatnie 2 tygodnie a tam więcej niż 2 nowości w tygodniu - leci INNA Amazing, Keri Hilson - I like, Jay Sean - Do you remember?, ATB - 9pm reloaded, oba klipy Jasona Derulo, Timbaland & Katy Perry, Chris Brown - Crawl, Pink - I don't believe you. Jak na vivę to uważam dużo nowości.

MTV nie oglądam już wogóle. Chociaż było Don't Kill The Music od 23:30, a teraz to już kompletnie they killed the music.

Vh-1 dno totalne. Z chęcią zamieniłbym ten program na VH-1 Classic lub Europe.

a czy coś wiadomo już odnośnie nowej ramówki Viva Polska? Bo nigdzie w programach tv nie ma nic o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize bo zmiany w ramówce VIVY PL są na razie tylko w EPG VIVA PL. Przejrzyj EPG VIVY PL na Wtorek i Środę. Są zmiany pierwsze. W Piątek też jest nowy program o 24 "Sexi VIVA" z klipami bez cenzury.

Tak ostatnio dużo nowości na VIVA PL. Co do Niemiec to tam na kanałach MTV Net. muzyka klubowa jest "deptana" i jest w podziemiu niestety :-(

Z nowości na VIVA PL leci też nowy klip Gabriella Cilmi - On A Mission.

ATB, Tiesto, Michael Mind, Inna a nawet polski duet Dj'ski Kalwi & Remi leca w radiu ale nie na VIVIE de.

MTV PL i VH1 PL to DNO DNA już teraz. VH1 PL było jeszcze dobre do końca 2009 roku a teraz od 2010 roku jest DNEM! Coraz więcej reality shows zamiast muzyki. VH1 Europe jest SUPER i non-stop puszcza muzykę. MTV Europe jest takie sobie bo też jest dużo reality shows ale przeważa muzyka w ramówce.

VH1 Classic Europe to PEREŁKA niestety mimo iż ten kanał także produkuje polski oddział MTV Net. to u nas nie można go oglądać w ofertach platform cyfrowych.

 

TVSATTV tak VIVA PL pokaże galę VIVA Comet 2010. Transmisja będzie NA ŻYWO z Warszawy 25 lutego o 20!

Galą VIVA Comet 2010 VIVA rozpoczyna świętowanie swoich 10-tych urodzin na polskim rynku.

 

"Teledyski dla zakochanych w Viva Polska

 

W najbliższą niedzielę, 14 lutego Viva Polska zaprasza na specjalne, walentynkowe propozycje muzyczne dla wszystkich zakochanych.

 

Już o 13:00 na antenie stacji pojawi się „Zakochane Viva Hits Polska”, czyli największe polskie hity, jakie ostatnio powstały, w których mowa o miłości. Wśród nich będą m.in. teledyski takich wykonawców, jak Mrozu, Ania Wyszkoni czy Doda.

 

O 15:00 wystartuje walentynkowe wydanie „Specjalisty”, w którym zaprezentowane zostaną hity dla zakochanych, stworzone przez Justina Timberlake`a, Rihannę czy Jamesa Blunta.

 

Walentynkowy wieczór zamknie pasmo „Planet Viva” (g.23:00), w którym pojawią się teledyski Afromental, Shakiry czy Beyonce.

 

Walentynki z Viva Polska:

 

O 13.00 - Zakochane Viva Hits Polska;

O 15.00 - Walentynkowa Specjalista;

O 23.00 - Walentynkowe Planet Viva.

 

www.viva-tv.pl"

Źródło: MTV Radar (MTV Networks Polska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać polskiej VIVIE zaczyna trochę zależeć na widzach.

Ja nie mogę się zgodzić z jedną z wypowiedzi z poprzedniej strony, odnośnie Cheryl Cole itd. Niemiecka VIVA to stacja rozywkowa, ale również portal muzyczny, na którym można sobie oglądać różne clipy (www.viva.tv). Z racji tego, że kanał jakiś czas temu został przekształcony z muzycznego na rozrywkowy toteż nie mogą puszczać wszystkich klipów nowych, jakie otrzymują, nie zmieścili by się w ramówce. Jeśli chcecie zobaczyć jakie nowości posiada aktualnie VIVA to musicie lukać na Neu XXL. Wygląda to tak, że najpierw można lukać na teledyski w necie, a potem oddział TV wybiera te, które będą emitować. W ten sposób wybierają klipy, które cieszą się największą popularnością. Cheryl Cole pojawiła się w NEU XXL w styczniu, a w tv pojawiła się kilka dni temu. Widocznie dopiero niedawno klip zyskał na popularności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z pablo21 Włanczam STACJE MUZYCZNA po to aby oglądać i zarówno słuchać. Viva de już dawno Nie jest w pełni stacją muzyczna. Dla mnie kanałem muzycznym można nazwać taką stacje tv gdzie w prime time nadają muzykę a nie R. S czy bajki z C.C ITP.

 

To za sprawą tego 1 music Niemcy również znają hity rodem z Rumuni. Np .Inna , Moris....itp.

 

A co do Vivy PL Widzę bardzo duży PLUS :) Co chwile już jakaś nowa piosenka (juz nie takie tempo nowości jak np. z inn-ą Hot ;/) Już krąży Piosenka zwyciężczyni karaoke show Shibua , Hot or not (ten program jak widać daję szanse ta dziewczyna z tych np. Listy światowej itd. ma już robotę na stale a nie 3 m-ce ...a praca fajna jak dla młodej osoby)NO I MUZYKA 24 H NA DOBE !

 

A MTV...brak słów. A MAM PYTANIE OSTATNIO NA VIVE DE REKLAMOWANY JEST NOWY KANAŁ MTV Enterteiment

(JAK BY MAŁO BYŁO TAKICH FORMATÓW R.S NA MTV) ....I TO JESZCE U NICH TEN KANAŁ Z R.S JEST DODATKOWO PŁATNY !!!!! (A MAJĄ MTV ZA DARMO) .CZY KTOŚ COŚ WIE BLIŻEJ TEGO REKLAMOWANEGO W NIEMCZECH MTV Enterteiment

?????

 

Tu znalazłem tylko 1 stronkę o tym kanale http://www.mtv.de/article/19213101/19213098

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Entertainment to z tego co pamiętam to jest dawny kanał MTV który był w 2005 roku w Niemczech i nazywał się MTV6 czy MTV5. Potem zmienił nazwę na obecną. MTV5 (czy 6) nadawało nawet u nas na którejś platformie cyfrowej i leciała tam świetna muza. Nawet mieli taką samą grafikę jak na MTV Polska w ówczesnym czasie czyli w 2005 roku. Ta grafika zresztą do niedawna była na MTV Entertainment (łatwo do sprawdzenia na itizaps.net).

 

Nasza Viva coś się stara ostatnio, zgadzam się z wami. Skoro MTV nie ma puszczać już muzyki i ogranicza ją na maxa, to właśnie będzie to na korzyść naszej Vivy, która jedyna zostanie muzyczna w naszym kraju. Jak tak ma być to popieram :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize MTV5 to była połączona wersja MTV Swiss i MTV austria na Hotbirdzie na TP MTV net. a teraz w jej miejsce jest Comedy Central PL. MTV 5 został rozdzielona na MTV Austria i MTV Swiss. MTV Austria przenieśli na Astrę z nadawanie jest FTA tam nadal. MTV Swiss jest juz tylko w kablu w Szwajcarji. MTV Entr. to kanał tematyczny MTV gGrmany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa...Dzięki za wyjaśnienie no to już wiadomo na 100% że Viva będzie 1 stacja muzyczna viacom-u w Polsce. MTV wyrzuca z nazwy music television. https://satkurier.pl/news/52592/od-8-lut ... typem.html

 

W SUMIE TAKI PODZIAŁ MI TEZ ODPOWIADA :) Viva dużo zyskuje widać pewnie jeszcze może trochę pomieszają gatunki(

a nie jak teraz że Musieli dzielic klipy na 3 anteny) Np. Jak było z Candy Girl WSZYSTKO CZEGO DZIŚ CHCESZ itp muzyką. Na MTV Jej nie zastałeś(w pasmie muzycznym)

 

CIEKAWE JAKI TYLKO JEST ZGOTOWANY LOS VH 1 POLSKA ?? Chyba taki Jak MTV ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek1991 takiego kroku się spodziewałem po stronie MTV Net. :-) MTV PL już nie jest od dawna kanałem "music television" tylko bardziej czymś w stylu Zone Club, E! czy TVN Style :-) Jaki los czeka Vh1 PL? No cóż będzie dalej muzyczne tyle że nie w 100% bo już wciskają reality shows z MTV PL do ramówki. VH1 PL będzie pewnie 50% music i 50% reality shows. To jest ŻAŁOSNE!

I tak zawsze wolałem VIVĘ niż MTV. VH1 PL już też traci w moim oczach. Obok VIVY PL jeszcze TMF NL należący też do Viacom/MTV Networks Europe jest SUPER kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomimo tego, że VIVA Polska od zawsze była bardzo muzyczna, to nigdy jej nie lubiłem. A powodem była muzyka jaką puszczali. Najpierw męczyli ludzi polskim hip-hopem później pseudodancem prosto z Rumuni. Jakoś muzyka, którą emituje VIVA Polska (zresztą praktycznie tą samą muzykę puszcza Eska.TV, Radio Eska, RMF Maxxx) do mnie nie przemawia i nie jest najwyższych lotów, ale to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...