Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie osobiście był super coverem ! Ale o gustach się nie dyskutuje.

 

A może dobrym rozwiązaniem byłą by 2 antena fta viacom-u w Polsce na ten inny rodzaj muzyki alternatywna , rock metal itp. ??????????Coś kiedyś było zapowiadane o ile dobrze pamiętam

 

Bo widok vivy z dużą dawką rocku soulem i r&b jakoś dla mnie jest nierealny. TO by nie było dochodowe. I spadła by oglądalność wśród nastolatków głównej anteny vivy pl. Kto by wysyłał sms-y na kochaj nie kochaj itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy druga antena mogła by być niedochodowa. :) Ja myślę, że na polskim rynku muzycznym już się robi ok. Pop na VIVIE itd., muzyka alternatywna itp. na Rebel.tv, a Dance, czy raczej dawne Disco Polo na ITV, czy czasami na Tele5, Polonii 1 i TVS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavl6 na VIVIE PL jest Pop-Dance tak 50%-50% jak można bardzo dobrze zauważyć. VIVA PL pobiera dużo klipów z playlisty MTV Dance UK!

Nie wiem czy ktoś z was zauważył ale VIVA PL od wczoraj nadaje z nowego sprzętu. Znowu zmienili sprzęt nadawczy dla VIVY PL. Można zauważyć różnice w jakości obrazu i dźwięku. Dźwięk jest lepszy i głośniejszy a obraz ma bardzo mocne i wyraźne kolory.

Prawdopodobnie nowy sprzęt już jest dostosowany do emisji 16:9 i co ciekawe od paru dni niektóre nowe klipy i te starsze lecą w 16:9 tylko że w letterboxie dla 4:3 :-) Jeszcze w tym roku będzie zmiana formatu na 16:9!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavl6 na VIVIE PL jest Pop-Dance tak 50%-50% jak można bardzo dobrze zauważyć.

Chyba nie oglądamy tej samej VIVY. Podaj tytuły. Oprócz Basshuntera, Daniela Bove i 4strings to tam nic nie widziałem co by było Dancem... No i może KILKA innych kawałków.

 

Jeszcze w tym roku będzie zmiana formatu na 16:9!

Pewne info czy tylko twoje przypuszczenie? Jakoś nie chce mi się wierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Music a Cascada, Inna, Morris, Akcent, Tiesto, ATB, Robert M., Armin Van Buuren, David Guetta, Kalwi&Remi i sporo innych a także wersje remix-owe utworów Pop puszczają. Puszcza też dużo starszych klipów np. Danzel - Pumpit Up!, Spiller - Groovejet, Benny Benassi i wielu innych. Mało oglądasz VIVA PL widzę!

Dzisiaj rano oglądałem Power Listę na VIVA PL i co drugi klip to była muzyka Dance!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, albo ktoś sobie to wymyślił, albo powiedział tak znajomy kogoś, pracujący dla VIVY PL. A żeby się przekonać, czy to prawda, musimy czekać, czekać i czekać.

pablo21 - to zależy, w jakich godzinach się ogląda, bo może w tych, w których ty oglądasz jest sporo klipów dance, a przez resztę mało, bo ja na VIVę zaglądam (około, mniej więcej) raz na tydzień, a utwór Dance widzę tam raz na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wyrazić swoją opinię na temat programu HITMAKER.

Pozatym, że jest to tandetna podróba wielkiego hitu VIVY Plus 'Get the clip' to jest to ostatni niewypał MTV PL "Clip me" z nieco zmienioną oprawą graficzną. Podobieństwo jest rażące.

W MTV informacja z % była na dole http://www.itizaps.net/zaps/i/mtvpl-li09-clip-pcd1.jpg, zaś na VIVIE jest u góry http://www.itizaps.net/zaps/i/vivapl-lis09-hit-kesha3.jpg i jest to pewne upodobnienie się do VIVY DE http://farm4.static.flickr.com/3312/3610550627_ce5ea9f373_m.jpg, która ma podobny układ.

Ogólnie wersja z VIVY Niem. jest o wiele bardziej dopracowana. Widać, że tamci graficy mają pełne pole do popisu i to wykorzystują. Miło się na to patrzy ;) Program nie ładuje się kilka godzin, logo jest normalne, grafika jest kolorowa no i zmieniają się kolory.

Polska wersja jest poprostu tragiczna. Mam takie wrażenie, że przejeli, nieco zmienili i pozostawili program na pastwę losu :cry: Nowych klipów nie ma, od początku jest cały czas to samo. Nic nie poprawiono od rozpoczęcia emisji. Reklamy z klipami (Paulla, BEP, Farna itd) sprawiają, że się nie chce tego oglądać. Ile razy można oglądać to samo? "Bądź szcześliwy z nią.." Ile już można tego słuchać. To naprawdę działa na nerwy. Mogli by chociaż utworzyć nowe spoty. Pozatym wszystko jest takie trochę rozjechane i ma się wrażenie jakby to było przerabiane z 16:9 na 4:3

Najgorsze jest to, że nie dodali nawet nowości, które już dawno są w paśmie PLANET Viva. Wkurzające są też stare klipy Dody. Ogólnie porażka. A wystarczyło by trochę poprawić. Potrzebne są tylko chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pełni się z tobą zgadzam przemyslaw-broc Ten cały hit maker to jakiś [beep] MAKER! Ciagle to samo jakoś obniżone logo piosenki z lata 2009 i ogólnie program jak najszybciej zniknąć albo wrócić w jakieś MEGA ZMIENIONEJ Grafice.

 

Do Vivi de i Get the clip to porównanie niczym czarne do białego hihihi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hit Maker nadaje MTV Net. Germany (VIVA Niemcy) na zlecenie MTV Net. PL i stąd te długo emitowane spoty miedzy przerwami reklamowymi. Muszą poczekać na przełączenie ze światłowodu z Berlina. Te różnice w nadawaniu programu tak samo są. Hit Maker wg mnie już wkrótce zakończy swój żywot na VIVA PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze bez polskich liter.

No to mam nadzieje, ze to oznacza jakies zmiany. Oni zawsze jak cos testuja, to wyskakuja jakies bledy, co jest calkiem normalne. Moze czeka nas jakas ogromna przemiana i pojawi sie cos co choc po czesci bedzie przypominac GET THE CLIP? Zdaje sobie sprawe, ze to brzmi nieprawdopodobnie, no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem zdania że Logo vivy pl jest lepsze (bo mniejsze) od vivy de. No i te beznadziejne napisy jak jest na vivie de np. top 100 czy jakieś tam retro Itp. ZA DUŻE TO! Plus za napisy do programu dla vivy pl. są akurat .Nie przeszkadzają w oglądaniu a nie jak viva de.

 

a Widzieliście reklamę viva pl szykuje się chyba do rozdawania swoich nagród Comet 2010

 

http://comet.viva-tv.pl/ (oraz reklamai na vivie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem że w wczorajszym hit Maker (a raczej [beep] Maker hihi) Teledyski były bardzo bardzo cicho(jakieś burczenie było) Z tego miejsca co nadają ten program(Niemcy ?)maja TRAGICZNEJ KOPI :evil:

 

A czy ktoś coś nie wie co dalej z tym hit maker-em. Zostanie taki niewypał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek1991 Hit Makera nadają z Niemiec z MTV Net. Germany na zlecenie MTV Net. PL! Hit Maker korzysta z archiwum klipów MTV Net. Germany jak widać po jakości puszczanych klipów. Taka sama jakość klipów jest na MTV i VIVA germany bo korzystają z archiwum MTV Germany a nie VIVA Media AG dawnego.

Wg mnie to Hit Maker zniknie wkrótce z VIVY PL bo nic tam nie zmieniają i nawet nie aktualizują listy klipów. To tak jakby robi badania doświadczalne na widzach czy się sprawdzi ten program. Raczej po tym jak jest mało głosów wysyłanych zdejmą to pasmo na dobre. Hit Maker nie dorównuje Get The Clip niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo21 to wytłumacz co tu ma do rzeczy, że niby te klipy są z archiwum mtv i vivy niemieckich, skoro 90% klipów [beep]makera to klipy, które lecą tylko u nas, a Niemcy nie mają o nich pojęcia, bo wystarczy spojrzeć na playlistę vivy niemieckiej i u nas z 90% ich klipów nie leci. Nie to co kiedyś! Więc nie mają tych klipów, skoro nawet ich nie puszczają. I z jakiego archiwum skoro są to klipy z ostatniego roku, max 1,5 roku. Czy nie trzeba przesyłać tych klipów do Niemiec z UK? Niech już zdejmą ten program, bo żenada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bytesize Viacom Podzieliło sobie jak to nazwać yhm...Rynek zbytu. U nas popowe(danc-owe) kawałki przeważnie import z Rumuni Bułgarii i Skandynawii( Inna , akcent , itp) No i nie małą rolę odgrywa tu RADIO ESKA ŻE LANSUJE W POLSCE TAKĄ MUZYKĘ(A MA ONO DUŻĄ SŁUCHALNOŚĆ U WIDZA VIVY PL)A VIVA DE Gra kawałki podobne do vh 1 (bo viacom u nich nie ma anteny tzw, do bardziej dojrzałej widowni) i z tego wychodzi taki JAK DLA MNIE FAJNY MIX ;) The Gossip koło gwiazdek disney channel z michael jackson i nowościami . VIVA DE PSUJĄ TE SERIALI OD 19 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...