Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@przemysław-broc: nie zwracaj uwagi, on tak zawsze do każdego. O czymś to świadczy co nie?:) No comment.

''Do każdego'', ''zawsze''. No ciekawe. Po prostu czasami patrząc na Wasze wypowiedzi w tym wątku dochodzę do wniosku, że wymaga jednak zbyt za wiele na raz, a sami popełniacie najdrobniejsze błędy. I nie chodzi to tylko o błędy w pisowni. Zresztą kto ich nie popełnia na codzień. O czymś to świadczy? Takie uwagi lepiej zachowaj dla siebie, bo jest to jednak jeszcze bardziej wpieniające niż poprawa komuś błędu w pisowni. Prosto z mostu wal na PW, jak masz jakiś zamysł a nie za bardzo chcesz go ujawnić.

 

Co do nowego kanału tworzonego przez Was - macie szansę, ale najpierw wyłóżcie kasę na stół. :) Oczywiście to lekkie spojrzenie na temat, ale w sumie taka jest prawda.

 

Zastanawiam się tylko, czy część z Was - bo nie mówię, że wszyscy - ma cień pojęcia jak wygląda praca w telewizji. To nie jest takie piękne, ładne, cudowne i ŁATWE. Miałem okazję podglądać jednych z lepszych producentów telewizyjnych przy realizacji pewnego popularnego programu. O dziwo kilka pewnych niedociągnięć nie dało się przeskoczyć z różnych przyczyn i nawet amerykańscy producenci nie były w stanie sobie poradzić z siłą pewnych elementów programu.

 

Ale co trzeba przyznać HIT MAKER wygląda śmiesznie. Ostatnio jak oglądałem - czyli jakiś tydzień temu - widoczna była przez dłuższy czas tylko plansza.

 

Przepraszam bardzo, ale kiedy ja się pomylę i ktoś mi zwróci uwagę to staram się to poprawić za wszelką cenę. Niestety Vivie się pisze uwagi, że mają błędy, ale oni to ignorują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed chwilą na Vivie "leciał" teledysk Cascady "Evacuate the dancefloor" i ku mojemu zdziwieniu nie towarzyszyły mu żadne gry sms-owe, itp. (nawet brakowało loga!). Tak Viva mogłaby emitować większość swoich programów - bez zbędnych, zasłaniających teledysk "bajerków". Oczywiście nie mam nic przeciwko programom typu "O co kaman?" czy "Sprawdź to", ale jakby zminimalizować tekst, a przede wszystkim towarzyszące im otoczki wszystko prezentowałoby się dużo lepiej. To samo tyczy się pozostałych stacji muzycznych. Jeśli konkursy sms-owe na ekranie to konieczność (i tak raczej jest) to niech będą nie za dużych rozmiarów, nie rzucające się w oczy kolory lub w ogóle przezroczyste. Taka drobna uwaga z mojej strony... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm? Mają jakąś awarie jak widać bo to samo było wczoraj. Coś chcą zmienić ale im to nie wychodzi. Może znowu zmiana ramówki? :-) Hit Maker wczoraj rano miał przez 10 minut zacięty obraz. Obraz się zatrzymał po czym przełączyli na Londyn i od połowy leciał klip Madonny. A teraz widzę znowu tylko z niebieskim logiem leci playlista i to same stare klipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Polska coś ostatnio promuje i zapowiada swoje premiery teledysków. Najpierw mieliśmy do czynienia z teledyskiem Agnieszki Chylińskiej, a już jutro o 18.50 premiera kolejnego teledysku - tym razem zagranicznych wykonawców - Rihanny i Lady Gagi. Być może to nie jedyne premiery ogłaszane w pasku na dole ekranu podczas emisji teledysków, ale udało mi się zobaczyć tylko te zapowiedzi. Tylko czekać, aż ten pomysł podchwycą konkurencyjne stacje muzyczne. Jednak i tak Viva częściej przegrywa z 4fun.tv i innymi stacjami w premierach, już nie tak szumnie ogłaszanych i niekomercyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed chwilą na Vivie "leciał" teledysk Cascady "Evacuate the dancefloor" i ku mojemu zdziwieniu nie towarzyszyły mu żadne gry sms-owe, itp. (nawet brakowało loga!).

Tego dnia (ok. 17-18) coś działo się z emisją VIVA Polska, MTV Polska i VH1 Polska - nie wiem jak Comedy Central i Nick. Generalnie VIVA emitowała w miarę normalny program, autopromocję i bloki reklamowe. Logo nie było jednak animowane oraz nie pojawiały się belki. MTV emitowało programy bez paska z czasem trwania i nazwą audycji, a w VH1 leciał zapętlony teledysk The Black Eyed Peas bez loga... W pewnym momencie na wszystkich kanałach wszystko powróciło do normy - równocześnie. Takie rzeczy zazwyczaj działy się podczas brak dostaw prądu do emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy na początku tego roku gdzieś w styczniu około godziny 23.00 i około północy jednocześnie na Vivie i MTV były emitowane te same teledyski w kółko (logotypów również brakowało na obydwu kanałach), wówczas też spowodowane było to brakiem dostaw prądu do emisji czy może oszczędnością? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie można dokładnie określić. VIVA, MTV i VH1 korzystają z tej samej bazy teledysków. Przy każdej awarii systemu emisyjnego, playout automatycznie pobiera te same klipy z bazy - oczywiście obie stacje mogą emitować różne klipy, ale regułą jest, że co awaria to pojawiają się te same piosenki w tej samej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemyslaw-broc niż na polskim MTV? Tak zgadzam się ale jeżeli chodzi o MTV niemieckie to tyle samo! VIVA Niemcy puszcza wtedy muzykę kiedy mało jest widzów np. wieczorem od 19 leca kreskówki aż do 24 a potem teledyski. To samo jest w weekendy bo rano leca kreskówki i reality show i wieczorem masę tego też leci. Kanał zszedł na PSY ogółem i zawartością.

Na dodatek VIVA i MTV niemieckie puszczają prawie te same klipy małe są różnice między playlistami obu kanałów.

U nas miedzy VIVA i MTV jest bardzo duża różnica a np. taka że VIVA skupia sie na muzyce Dance-Pop i czasem Hip Hop a MTV puszcza oprócz tych nieszczęsnych reality shows i kreskówek typu Włatcy Móch też teledyski Rock-Pop-Hip Hop.

Jeżeli by porównać VIVĘ PL z VIVA De to różnica jest już bardzo duża. Niemiecka VIVA wygląda jak nasze Vh1 PL. Same smętne kawałki puszcza i te reality shows. Mam całkiem inne wspomnienia z VIVA De i taką chcę ją zapamiętać.

Mam znajomych w Holandii, na Węgrzech i sami piszą mi że VIVA PL jeszcze nadal jest świetna i puszcza taką muzykę jaką kiedyś puszcza VIVA niemiecka. VIVA Węgry wygląda dokładnie tak samo jak VIVA Niemcy czyli Króliczki Playboya i inne reality shows plus muzyka Rock-Pop-Hip Hop. Nie ma tam prawie wogóle muzyki Dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to wystarczyło by trochę dopracować naszą polską Vivę i by była naprawdę fajnym programem. Trochę się przyłożyć do grafiki (belki i uzupełnianie podpisów). Poza muzyką dance- pop zrobić także programy, np. jakiś z gwiazdkami uwielbianymi przez młodzież - muzyka typu pop-rock (Tokio Hotel, Us5, Justin Bieber, Ashley Tisdale itd.) Największą część odbiorców stanowi młodzież a ja oglądam Vivę od paru ładnych lat i widzę, że wszędzie pojawiają się petycje, listy, prośby. Niestety zarząd nic sobie z tego nie robi. Viva napewno by na tym zyskała,a pozatym byłoby to jakieś urozmaicenie. Mogłaby być też godzinka np. z rockiem i jakaś godzinka ze starszymi kawałkami. No i ograniczyć do minimum programy typu BUSTAMOVE, Tancerze itd. A Hitmaker mógłby przejąć grafikę dawnego GTC. Również mógłby być tematyczny np. 80's songs, ostatnie hity oraz rock czy hiphop. Wtedy ten program mógłby być emitowany przez kilka godzin dziennie i np. w nocy. Jak widzicie kilka zmian, które nie są jakieś szczególnie trudne a napewno sprawiłyby, że VIVA miałaby dużo większą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wspomniałem, polską VIVĘ włączam sporadycznie. Najczęściej oglądam MTVN HD choć przyznam szczerze, że przydałby się dobry kanał z muzyka z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych, gdyż taką muzykę także lubię. VH1 Polska już od jakiegoś czasu nie spełnia tych wymagań (nie wiem jak VH1 Europe, bo nie mam dostępu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA Polska może i puszcza dużo muzyki, ale jakiej :?: . Na pewno nie najwyższych lotów. Puszczają muzykę, która jest obecnie na topie. Ja od telewizji muzycznej oczekuje czegoś więcej, różnorodności i bardziej ambintenej nuty, aniżeli Busshunter, Cascada czy inne.

Od Vivy raczej tego nie oczekuj, bo to kanał dla młodych, dla których piosenka musi jedynie mieć proste do zapamiętania słowa i chwytliwy rytm. A jeśli chodzi o różnorodność w prawdziwym tego słowa znaczeniu to na polskim rynku znajduje się chyba tylko jeden taki kanał muzyczny, niestety nie doceniany przez większość polskich kablówek i platformy satelitarne - Nat Geo Music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję ten wątek od dość dłuższego czasu i postanowiłem się w końcu wypowiedzieć :)Jestem Zdania że viva pl potrzebuje trochę porządku tzn. NP. STWORZENIE OSOBNEGO PASMA NA "NOWE NA VIVIE" i żeby to był cykliczny program np. soboty Po Power liście. W niedziele np o 14 coś retro , a może znany już program(Mtv czy Mtv classic) 3 in 1 czy 3 z 1 że 3 klipy 1 autora plus belka o informacjach na temat danego wykonawcy. Być na bieżąco z nowościami oraz POLSKI GTC DO POŁUDNIA NP PASMO 4h rano zamiast :kocham nie kocham"itp.

 

A co do vivy de. Osobiście po 3 latach znów mam dostęp do tego kanału i stwierdzam że nie jest ona aż taka zła.Wiele klimatów muzycznych tak odległych od siebie np . Scooter , Bon Jovi , The gossip a potem Alex c. w ciągu 1 h. A NIE JAK NA VIVIE PL ŻE Jak się uwezmą na parę piosenek to od lipca do grudnia wałkują je...;/ np. G. Andrzejewicz i Sasha strunin plus inne itd.RACJA NA PLUS VIVY PL JEST WIĘCEJ MUZYKI TANECZNEJ I POWINNI TO W JAKIŚ SPOSÓB WYKORZYSTAĆ:)I BRAK BAJEK Z NICKA:) a jest w prime time Muzyka :)To też ważne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA Polska jest najlepszym kanalem muzycznym w Polsce. Ma bardzo dobre programy, powinni tylko zróżnicować troche muzyke. Chcoiarz i tak jest w miare dobra bo nie mowie tu juz o glupim techno czy metalu. "Normalna " muzyka wystepuje na VIVIE i to jest pozytywne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że jest muzyka praktycznie przez całą dobę (w sumie te 2, 3 programy po 30 min to jest ok).....A NA VIVIE DE ZABRALI od wczoraj PASMO GTC O 18.00 do 19.00 zawsze było od poniedziałku do czwartku.Teraz są programy znane z anteny mtv ;/ tak wiec na vivie de coraz mniej muzyki ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA Polska może i puszcza dużo muzyki, ale jakiej :?: . Na pewno nie najwyższych lotów. Puszczają muzykę, która jest obecnie na topie. Ja od telewizji muzycznej oczekuje czegoś więcej, różnorodności i bardziej ambintenej nuty, aniżeli Busshunter, Cascada czy inne.

Od tego jest stacja VH1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...