Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też tą piosenkę znam. Co do 100% Dance to leci też tam pop, więc powinni zmienić nazwę na taką jaką napisałeś. Na Facebooku proponuję im masę świetnych piosenek: polskich i zagranicznych. Widać, że im się podobają moje propozycje i cóż szkoda, że nie grają. VIMN napisał, że rozumieją tych co chcą na Vivie inne piosenki, a nie ciągle tych samych, ale napisali, że VIVA ma swój klimat i swoje utwory.

 

Oto co w piątek do nich pisałem i ich odpowiedzi:

 

"Witam Czy na Vivie możecie dodawać inne klasyki, bo ciągle lecą te same i oglądalność wam maleje. Pozdrawiam

 

Kacprze, dziękujemy za troskę dotyczącą oglądalności VIVY, ale od wprowadzenia pasma muzycznego ma się całkiem nieźle Na VIVIE nie będzie klasyków takich jak kiedyś na VH1, stacja prezentuje nowsze utwory, gdyż to podoba się większości naszych widzów.

 

No bo na ich fanpegu proponujemy fajne piosenki z tego wieku i fajnie jakby się znalazło na antenie. Co się z Wami stało. Były fajne pasma, a teraz wszystkie pasma z tą samą playlistą.

 

Kacprze, oczywiście propozycje fanów na FP VIVA POLSKA sa zawsze mile widziane, jednak jako VIVA mamy przyjętą okresloną linię programową i jestesmy jej wierni. Rozumiem, że czasem chciałbyś posluchac innych kawałków, ale VIVA ma swój klimat i swoją muzykę. To troche tak, jakbyś się zlościł, ze nie gramu disco polo albo Chopina.

 

Ja bym na Waszym miejscu wrzucał do playlisty utwory EDM, które widzowie proponują. No dobra, ale zobaczcie co piszemy na forum.satkurier. Ja nie kłamię. My nie chcemy ciągłego puszczania utworów, które lecą 3 razy w ciągu godziny. Dlaczego tak jest? A co do disco polo to nigdy nie puszczajcie.

 

Kacprze, jak już rozmawialiśmy, śledzimy forum satkuriera i traktujemy to jako głos w dyskusji.

 

A dlaczego w ciągu jednej godziny leci 3 razy ten sam utwór?

 

Który konkretnie masz na mysli? To będziemy mogli konkretnie sprawdzić na jakiej rotacji się on znajduje?

 

Zdarzało się, że leciały 3 razy takie utwory: Lost Frequencies - Reality czy Calvin Harris - How Deep Is Your Love. Może coś z Waszym komputerem, który wybiera klipy jest coś nie tak.

 

Kacprze, sprawdzimy to dokładnie.

 

Dobrze, a macie w planach powrót VIVA POLECA?

 

Nie, nie mamy takich planów. Mamy inne pasma, takie jak VIVA Dance, czy Ty wybierasz.

 

Lubię u Was Ty Wybierasz tylko, że tam dodawane są takie same piosenki do głosowania.

Ciągle takie same

 

I jakbyście nie wiedzieli. To ktoś z Vivy wypuszcza już w piątek nowe głosowanie Ty Wybierasz."

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się od nich :)

 

"Słyszałem, że na waszej antenie VH1 POLSKA nie było VH1 WEEKEND: LATA 90 w związku z wydarzeniem we Francji? Dlatego gracie spokojniejsze utwory?

 

Kacprze, tak, wszystkie nasze anteny zmieniły ramówki

 

W związku z tragicznymi wydarzeniami w Paryżu

 

Ale VIVA nie zmieniła

 

Kacprze, VIVA również usunęła część klipów ze swojej playlisty.

 

W zasadzie to żadnej różnicy nie widzę, albo się mylę

 

Kacprze, dziękujemy za Twoją opinię, jednak zdecydowaliśmy się nie stosować takiego rozwiązania.

 

Źle mnie zrozumieliście. Chodziło mi o to, że nie widzę, żebyście usunęli klipy, albo się mylę.

Niektóre oczywiście"

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, @kacper130700 czasami sam tego nie piszesz? Bo coś mi nie gra.

Nie piszę sam. Wiem, że wydaje się podejrzane, ale tak nie jest jak myślisz. Dlatego biorę cudzysłów. Dlaczego miałbym was okłamywać?

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę sam. Wiem, że wydaje się podejrzane, ale tak nie jest jak myślisz. Dlatego biorę cudzysłów. Dlaczego miałbym was okłamywać?

Na przyszłość rób tak jak poniżej.

Następnym razem udostępniajmy wszyscy nasze Screeny z rozmów z VIMN tak jak to zrobiłem bodajże przy wątku na MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to i tak podziwiam Cię @kacper130700, że chce Ci się do nich pisać i z nimi rozmawiać, gdy tam siedzi jakiś korpo-szczur który pisze, to co ma na kartce (na zasadzie chat'u na jednej ze stron fioletowej telefonii komórkowej). Gdzie ta osoba, tak naprawdę nie ma pojęcia co się dzieje na górze. Oni chcą po prostu odzyskać widzów, którzy wybrali Eskę i 4fun, zamiast nich, stąd brak nowych klasyków i eurodance. Jaki 15-latek słucha eurodance? Poprawka, który ma pojęcie co to "eurodance"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? To zabawne, bo ja wczoraj z ciekawości tej rewolucyjnej zmiany playlisty włączyłem VIVE koło 21 i odziwo ten klip ujrzałem :) no ale zostawmy to , nie o VIVIE tutaj :)

Możliwe, że po 20:00 lecą dopiero takie bardziej imprezowe kawałki.

 

Top 10: Pocałunki (już było):

http://www.viva-tv.pl/news/82920-top-10-pocalunki

 

Miło znów zobaczyć ten utwór na Vivie. Ostatnio bodajże widziałem w czasie wakacji lub przed.

 

Nowości z tego co widzę to nie dodali na ten tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Font użyty na początku klipu Taylor Swift (nr 1 w topce z pocałunkami) przypomina nieco ten vivowy ;)
Zauważyłem, ze do "Ty Wybierasz" wróciło "All The Things She Said", aż dziwne, że nie było w tego w TOP - pocałunki.

Faktycznie - top10 w telewizji urozmaiciłoby nieco program. Ciekawe czy na Święta na VIVIE albo VH1 będą jakieś grudniowe klasyki? :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to i tak podziwiam Cię @kacper130700, że chce Ci się do nich pisać i z nimi rozmawiać, gdy tam siedzi jakiś korpo-szczur który pisze, to co ma na kartce (na zasadzie chat'u na jednej ze stron fioletowej telefonii komórkowej). Gdzie ta osoba, tak naprawdę nie ma pojęcia co się dzieje na górze. Oni chcą po prostu odzyskać widzów, którzy wybrali Eskę i 4fun, zamiast nich, stąd brak nowych klasyków i eurodance. Jaki 15-latek słucha eurodance? Poprawka, który ma pojęcie co to "eurodance"?

Ja jako 16 latek pamiętam utwory eurodance :). Zawsze na STARS.TV z miłą chęcią słucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 10: TROCHĘ SŁOŃCA - 17.11.15. (13:00)

10. BRITNEY SPEARS - WORK B**CH

9. NICOLE SCHERZINGER - YOUR LOVE

8. JENNIFER LOPEZ - I LUH YA PAPI

7. PITBULL FEAT. KE$HA - TIMBER

6. ELLIE GOULDING - BURN

5. RIHANNA - WE RIDE

4. CIARA - GOT ME GOOD

3. JESS GLYNNE - HOLD MY HAND

2. CLEAN BANDIT FEAT. SHARNA BASS - EXTRAORDINARY

1. CALVIN HARRIS & DISCIPLES - HOW DEEP IS YOUR LOVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...