Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecacie ten dekoder? Nie mam czasu na czytanie 296 stron. Mam pytanie czy będzie działać ze zwykłym konverterem quad? Kończy mi się umowa z nc+ i zastanawiam się nad przejściem do CP.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Dekoder dość dobry, jednak na dzień dzisiejszy jeszcze nie poradzili sobie z przycinaniem nagranego materiału i podczas timeshifingu. Ma to być naprawione przy najbliższym upgrade softu. Narazie jest to mega uciążliwe.

 

Tapatalknięte z Siemensa S6

Edytowane przez bumbum35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie stałem się od dzisiaj użytkownikiem EVOBOX PVR . Sprzęt całkiem dobry, jakoś sobie z nim poradziłem i jestem zadowolony z jego działania.

Mam jednak jedno pytanie dotyczące opisanej w instrukcji funkcji PIP - ale niestety nie udało mi się nijak jej uruchomić.

Kiedy to działa? W jakiej konfiguracji? itd.

 

Próbowałem odnaleźć w tym temacie coś na ten temat korzystając z opcji "szukaj" na górze forum - ale niestety wyszukiwarka nie przeszukuje treści dla haseł 3-literowych- a stron w temacie jest 151- więc szukanie po omacku to strata wielu godzin - już lepiej popatrzeć w tv z nowym dekoderem :)

 

Jeśli ktoś mógłby podpowiedzieć co w tej kwestii (PIP) może EVOBOX PVR  byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konwerter uniwersalny z 4 wyjściami na kable- wybaczcie - tak widzi to laik - dekoder podłaczony na 2 kable - zainstalowany na sygnale z anteny ok 70% -podczas instalacji pokazywały sie jakby 4 ścieżki strojenia.

Edytowane przez Guardian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dopytam też trochę z innej beczki. ;)

Czy jeszcze przed "Euro" będzie w Evoboksie wprowadzona obsługa DLNA? Bo też kiedyś było to tutaj wspominane.

Posiadam domowy serwer NAS. Czy to DLNA w Evoboksie będzie działało właśnie na zasadzie takiej, że będzie można za jego pomocą np. wyświetlać filmy znajdujące się na dysku NAS'a? Dodam, że telewizor, do którego podłączony jest Evobox, nie jest typu "Smart TV" i nie posiada żadnych funkcji sieciowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację. :)

Rozumiem, że to DLNA w Evoboksie będzie działać na zasadzie, jak wyżej opisałem? Tzn. będzie można za pomocą Evoboksa wyświetlać np. filmy albo zdjęcia znajdujące się na dysku serwera NAS, który jest podłączony do tej samej sieci domowej, co Evobox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość filolog

A nagrania z dysku Evoboxa będzie można oglądać na innych urządzeniach?

Bo reklamy Graphyne takie coś zachwalają :curious:

Edytowane przez filolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Evobox będzie miał też serwer DLNA to tak. Ale z informacji podanych wcześniej wynika, że w Evoboksie będzie tylko klient DLNA, więc to Evobox będzie jedynie mógł wyświetlać nagrania z innego urządzenia, np. wspomnianego przeze mnie serwera NAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Evobox będzie miał też serwer DLNA to tak. Ale z informacji podanych wcześniej wynika, że w Evoboksie będzie tylko klient DLNA, więc to Evobox będzie jedynie mógł wyświetlać nagrania z innego urządzenia, np. wspomnianego przeze mnie serwera NAS.

W tym wątku była już podana informacja, że docelowo ten dekoder będzie również serwerem DLNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku była już podana informacja, że docelowo ten dekoder będzie również serwerem DLNA.

Czy będzie też serwerem dla plików z usb jak będzie ono w końcu uruchomione?

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez cr3pt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...