Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nada się.Dołożyłbym jednak te pięćdziesiąt i kupił dedykowany.Talerz z zestawu próbowałbym sprzedać jak już masz swój.
http://www.hollex.pl/konwertery-lnbs/unicable-scr/2046-konwerter-unicable-twin-inverto-idlb-qudl42-uni2l-1pp
Przewód antenowy http://www.dipol.com.pl/przewod_koncentryczny_triset-113_1_13-4_8-6_8_klasa_a_75_om_1m__E1015_1.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam dłuższy czas EPG i nasuwa mi się takie pytanie - od czego zależne jest wystąpienie w menu opcji "nagraj serię". Patrzę na programy odcinkowe, gdzie w opisie są numery odcinków. Tak mniej więcej na połowie takich programów jest opcja "nagraj serię" a na pozostałych tylko "nagraj" oraz "nagraj według czasu". Od czego to zależy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam dłuższy czas EPG i nasuwa mi się takie pytanie - od czego zależne jest wystąpienie w menu opcji "nagraj serię". Patrzę na programy odcinkowe, gdzie w opisie są numery odcinków. Tak mniej więcej na połowie takich programów jest opcja "nagraj serię" a na pozostałych tylko "nagraj" oraz "nagraj według czasu". Od czego to zależy ?

Od dostarczanej przez stacje ramówki EPG.

Musisz sprawdzić czy wspiera standard HDMI-CEC. Forumowicze zgłaszali problem przy LG. Najlepiej wyszło SONY bo tam nawet głośność działała. Ale skoro wyłącza to włączać też powinno. Może trzeba w TV przestawić?

W telewizorze Sharp trzeba uporządkować ustawienia Aquos Link. Warto również zaktualizować oprogramowanie TV.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest dodanie opcji w hdmi cec - czy wyłączenie telewizora wyłącza dekoder.

Wróciłem do wyłączonego hdmi cec gdyż nie można było zapauzować programu i wyłączyć samego telewizora.

W telewizorze samsung mam dwie opcje: użyj hdmi cec (anynet) i czy sygnał ma też wyłączać telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj proszę swoje aktualne ustawienia DŹWIĘK z menu Ustawienia użytkownika oraz ustawienia DŹWIĘK w menu Opcje dla problematycznych kanałów.

Podaj również wykaz kanałów na których występuje problem.

Zrób proszę jeszcze test, polegający na weryfikacji dźwięku po odłączeniu/podłączeniu zasilania dekodera.

 

Ustawienia użytkownika>Dźwięk mam Polski

Dźwięk w opcjach np. na JimJam do wyboru jest Polski i Angielski. Czasem to działa, ale przeważnie nie i cokolwiek nie wybiorę to jest polska ścieżka. Raz się zdarzyło, ze obie nakładają się na siebie.

Czasem po prostu nie zapamiętuje ustawień, a czasem mimo mojej zmiany nie da się nic...zmienić.

 

W ogóle to dekoder powinien zapamiętać, że ścieżka została zmieniona w opcjach danego kanału? W Box+ od nc+ zmieniłem wszystko raz i tak już pozostało.

 

Problem występuje na wszystkich kanałach, na których ścieżkę można zmienić.

 

W tej chwili jak sprawdzam, to wszędzie działa, ale muszę ręcznie zmienić na angielski.

 

 

Przy okazji wczoraj pierwszy raz użyłem funkcji nagrywania dla dwóch seriali. Jeden nagrał się bez problemu, a w drugim, w połowie, "zamroził" się obraz, a dźwięk szedł dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...