Skocz do zawartości

Platforma satelitarna TVP - nowości


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Już zadzieram kiecę i lecę :P:P:P Chłopie, jak TVP wycofa się z platform, to wtedy już chyba tylko faktycznie sami jej twórcy będą ją oglądać... Ja ostatnio w TVP oglądam Teleekspress i Wiadomości... Czasem jakiś film, albo meczyk... Jak jej nie będzie w C+, to się mazał nie będę... :mrgreen: Ale wtedy sorki, abonamentu nie zapłacę... bo niby za co wtedy płacić abonament RTV 8) Za kanały, ogólnodostępne z ich platformy :P Paranoja... Co do Animax to myślę, że szybciej N go na wyłączność weźmie, no chyba że CP ich wyprzedzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprzeczę. Nie wszędzie można odbierać naziemnie. Wycofanie mogłoby mieć wpływ, ale raczej Telewizja Publiczna powinna być dla wszystkich a nie tylko dla jednych. Każda platforma mieć te kanały w pakiecie super podstawowym. Telewizja Polska to Telewizja Publiczna a nie jakaś komercyjna, że na wyłączność czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o nasze platformy cyfrowe(Cyfra, CP, n) tam kanały powinny być i to w najniższym pakiecie (i są), nie powinny zniknąć, bo są publiczne. Jak ktoś nie płaci to niech nie ogląda, ale jeśli płaci to powinien mieć to co publiczne, a TVP jest publiczna. Zamotałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mieliby wycofać TVP z platform cyfrowych, to na pewno dopiero po wprowadzeniu DVB-T. Dlaczego? Jeśli ktoś chce oglądać TVP, musi zapłacić abonament RTV - ok. Kanały nie byłyby dostępne więc nigdzie indziej, poza "TVP+" (nazywajcie jak chcecie). Musieliby więc zakodować sygnał i udostępnić płacącym karty, a na razie nie ma możliwości zakodowania telewizji naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że tworzy się prawdziwa platforma :wink::wink:

 

TV Trwam tylko z transpondera TVP?

Telewizja Polska finalizuje rozmowy z TV Trwam w sprawie wynajęcia pojemności na satelicie Astra. Kanał religijny można już oglądać na transponderze należącym do TVP. Należy dodać, że TV Trwam nadal dostępny jest ze starych parametrów technicznych, gdzie dzieli pasmo z czeskim kanałem muzycznym Òcko, belgijską stacją RTBF Sat, austriacką erotyczną Eurotic Astra i niemieckim religijnym Bibel TV.

Na transponderze należącym do TVP nadaje również kanał Belsat TV, stworzony specjalnie na potrzeby rynku białoruskiego. Z tej samej częstotliwości nadawały także dwie plansze testowe TVP, teraz w ich miejscu pojawiły się kopie przekazu kanału TV Trwam.

 

całość: satkurier.pl

 

A może "ociec" zaczyna przejmować kontrolę na TVP :?::?::shock:

 

ino patrzeć jak program "publicznej" będzie się zaczynał od litanii.......... sukcesów "muchomora" :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy "Tv Trwam" będzie płacić "TVP" za miejsce na transponderze, ale nawet gdyby to moim zdaniem taka "usługa" świadczona przez "TVP" wygląda dziwnie (to tak jakby np. z głównego transpondera "TVN" zaczął nadawać "Polsat" :D ) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie płacić, pisali na media2 że jest to czysto biznesowe posunięcie. Transponder ma się marnować i przynosić straty to lepiej go wynająć chyba to logiczne. Wynajęli go jedynej polskiej stacji dostępnej na Astrze, a więc można powiedzieć że kierowali się dobrze pojętym patriotyzmem :lol: Niechby ten Rydzyk wziął się za platformę to byłaby nadzieja że zdążą na Olimpiadę. :lol: Bo ociężały państwowy moloch wszystko wprowadza baaardzo powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie wynajęto całego transpondera tylko powiedzmy 1/10 na potrzeby jednego kanału. A platforma TVP tak czy tak prawie na pewno nie będzie w tym roku, co mówił jasno Bochenek w To i owo. A później jakby rządziła PO w TVP to myślę że ani tyle z tego nie będzie. Swoją drogą aż prosiłoby się wynająć te wolne miejsca dla Cyfry, jaka szkoda że to nie ten satelita. :( Duży błąd wg mnie popełniła Cyfra wybierając HB. Jakby wybrali Astrę to później wpłynęłoby to na też decyzję innych nadawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że n-ka nie chciała wystartować na Astrze, przyniosłoby to większą popularność temu satelicie. Pewnie z powodu tego, że po prostu dawni użytkownicy innych platform są skierowani na Hot Birda. Ja nie mam nic przeciwko jednoczeniu się polskich kanałów na Astrze, może dzięki temu przybędzie ich więcej? Kandydaci już są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nka została na Hot Birdzie też dlatego, że kanały wszystkie kanały TVN tam są... Jest tutaj też najwięcej kanałów FTA (polskich)... To nic dziwnego, że ten satelita jest dla Nki lepszy niż Astra... To normalne, tak samo jak w przypadku Cyfry Plus i WizjiTV. Cyfra nadawała z HB i tam pozostała. CanalSat po przejęciu TPS też zostaje na Astrze, bo tutaj jest od zawsze... i to nikogo nie dziwi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP jak chce odniesc sukces platforma, musi zaoferowac duzo kanalow Hd. Do tego uruchomic ile sie da kanalow TVP. Plus jakies kanały SD premium typu HBO.Oraz stosunkowa niski abonament , najlepiej najnizszy na rynku ,dotego sporo sportu ,filmow dokumentalnych, programow przyrodniczych,podrozniczych oraz dobrego kina na swiatowym poziomie. Discovery paczka , Animal planet ,moze The History Channel, a filmowe to moze Action.Cine Polar ,Box ,FX, Viasaty ,National Geografik SD. :D Moze ja bym ja wtedy kupil ,chocby po to by olimpiade w Hd obejzec, lub LM HD w TVP SPORT HD , kto wie TVP to moloch wiec na brak kasy niepowinni narzekac. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie wiem co myśleć, ale mam wrażenie, że jakoś tak pojechałeś freestylem... Poniosło Cię trochę... Poza tym National Geographic SD jest na wyłączność w C+ i do tego nie jest to kanał filmowy :mrgreen: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...