Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co by mieli robić ? Wywalą go z listy i po kłopocie

A czemu nie dali Polsatu News, jak był niekodowany? Bo byłaby to konkurencja dla TVN 24? A OSI nie jest konkurencją dla nSportu? Sorry, ale mi się wydaje, że OSI może dołączyć po zakodowaniu do n`ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że może. Co to za konkurencja dla "nsport"? Jeżeli stacja retransmitowała by w tym samym czasie to samo, to wtedy to byłaby konkurencja. Ale "OSI" po prostu dobrze uzupełniało by ofertę sportową w "n". Po za tym z tego co wiem, kanał będzie darmowy dla wszystkich operatorów, tylko szyfrowany na teren Polski, z powodu ograniczeń terytorialnych w prawach do transmisji sportowych. Więc, jeżeli kanał załóżmy pojawił by się w Cyfrze i CP to dlaczego "n" nie miała by go dodać skoro jest dla nich za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-ka w tedy miała by według mnie najlepszą i Najtanszą (bo 8 kanałów SD i 3 HD za 16zł! Czyli już za 38zł!) ofertę kanałów Sportowych na rynku! :brawo::brawo:
Oj kolego coś Ci się pomyliło i w ilości bo w C+jest ich więcej to po pierwsze = C+ Sport 1 i 2,TVP Sport,OS,OSI,ES 1 i 2,oraz ESPN Classic i Extreme to jest 9 kanałów SD + C+Sport HD i ES 1 i 2 HD też 3 w HD.A OSI w n-ce będzie tylko do końca września.Po drugie chyba lepsze tylko dla miłośników siłowania na rękę bo to tam tylko znajdziesz.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie chyba lepsze tylko dla miłośników siłowania na rękę bo to tam tylko znajdziesz.

Tak jasne. Na wszystkich kanałach z pakietu sport i motoryzacja jest tylko siłowanie się na rękę :lol::lol::lol: .

 

Co do ilości. Jeśli policzymy kanały nie premium (czy dostępne bez dodatkowych opłat) to nawet bez Orange Sport Info jest to na pewno bardzo dobra oferta. W jednym pakiecie za 16zł z trzema kanałami HD.

Oczywiście wszystko zależy co kogo interesuje. Fan polskiej piłki pewnie będzie przepłacał za C+ Sport i Orange Sport, bo w sumie nie ma innej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel85@ do ceny zgoda może jest i najtańszą /tylko,że samego pakietu sportowego nie kupisz a więc w praktyce to kosztuje 38 zł/ale nie zgadzam się że najlepsza jak to określił tttttyyyyy@ bo jak to słusznie zaznaczyłeś wszystko zależy kto i czego oczekuje od pakietu sportowego.Ale takie rzucanie z góry /niezależnie od właśnie tych gustów/,że to nasz pakiet sportowy jest najlepszy jest wielką przesadą a z tym się chyba zgodzimy.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak Disney XD zastąpi Jetix to zmieni się układ kanałów w pakiecie Dzieci :) . Według mnie to powinien być taki:

 

90 Disney Channel

91 Disney XD

92 Playhouse Disney (??)

93 Nickelodeon

94 Cartoon Network

95 Boomerang

96 KidsCo

97 Da Vinci Learning

98 Baby TV

99 JimJam

 

Bo to by było trochę głupio że Na początku Disney i na końcu a w środku inne, powinni też te kanały dla małych dzieci (JimJam, BebeTV czy KidsCo) dać na końcu listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad pisownią albo lepiej nie, bo będziesz odstawał od reszty abonentów n-ki. :lol2:

 

Abonenci n-ki już nie jesteście, ba nawet nigdy nie byliście abonentami Telewizji "Nowej" Generacji, gdyż Wasze kanały HD nie są wiele lepsze od tych w CP. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem . że teraz strach oglądać . po za tym wiem że prawdziwego HD w N nie ma . Jedyne prawdziwe HD było gdy testowano nadziemnie TVP HD wtedy tam obraz był bardzo dobry .

 

powinna być w Polsce jakaś ustawa dotycząca kanałów HD , bo obecnie obraz na tych kanałach w N jest coraz gorszy , zwłaszcza teraz gdy dali te nowe nSport,y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emti i z czego się cieszysz, z tego że teraz również my będziemy mieli na HBO HD standardy Polsatowskie? Rozumiałbym gdyby to Polsatowcy dostali HBO HD od N, to wtedy byłby powód do radości a tak jesteś zwykłym psem ogrodnika, co to sam nie zje i drugiemu nie da. Ja nie zamierzam długo płakać nad rozlanym mlekiem - za karę dla N i HBO rezygnacja z HBO już poszła. Na szczęście nadal mam nScreen no i przyjrzymy się tym nowym kanałom, więc jest szansa że jesienią coś jeszcze pooglądam a i TVP HD zapowiada się jesienią rewelacyjnie.

 

PS

Dziękuję Ci za zmianę avataru, bo na buźkę Dominika już patrzeć nie mogłem. Zmień jeszcze tylko podpis, bo mało kogo interesuje co ty tam masz a pół ekranu zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, cieszę się, że będziecie mieli standardy polsatowskie. CP dostanie od n-ki Discovery HD i przypuszczam, że wielkiej radości nie będzie. A czego to ja sam nie zjadłem i drugiemu nie dałem?

 

Co do avataru to D. Libicki ma wrócić, nie bój d-upska, to tylko urlop. No, wiesz Ty nie będziesz decydował co ja mogę mieć, a czego nie mogę mieć w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec z takich zachowaniem, odpowiednie ostrzeżenia zostały przyznane. Nie godzi się, żeby poważni ludzie na poważnym forum zachowywali się gorzej niż przysłowiowe Dzieci Neostrady. Ludzie! Czy tu już nie można poprowadzić rzeczowej dyskusji tylko trzeba się bić łopatami po łbach?!

 

Ostrzegam, że będę równie ostro traktował inne wypowiedzi tego typu. Nie pozwolę, żeby w tym miejscu stosowano wyzwiska i ataki personalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych wyzwisk nie było, a dyskusje od zawsze psuje Pawop i Emti wsadzając swoje 3 grosze w dziale N wyłącznie wtedy gdy znajdą w niej jakiś kolejny minus. Ja tam nie troluję w dziale Polsatu czy Cyfry, bo niby o czym skoro juz dawno się z nimi rozstałem. Wycieczki personalne już wyłączam i proszę drugą stronę o nie wszczynanie flameware (od tego są komentarze do artykułów :lol2: )

A czego to ja sam nie zjadłem i drugiemu nie dałem?
HBO HD z wyższą jakością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsyłam do Regulaminu, jest też punkt o komentowaniu decyzji moderatorów 8) Zarówno EmTi, jak i Pawop, mają prawo do komentowania każdego wątku na forum. Od tego ono jest. Natomiast proszę o rzeczową i merytoryczną dyskusję. Nie wiem czy do takiej dyskusji potrzebne są aluzje co do tego, czy ktoś coś zjadł, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...