Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakieś porządnej strony z programami na pakiety "Film" i "Nauka, Kultura, Świat" w "n".

Szczerze mówiąc internetowa wersja EPG dla mnie jest irytująca, o wiele bardziej podobała mi się wyszukiwarka programów w Cyfrze +, szybsza i bardziej czytelniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek26 ma rację...na dzień dzisiejszy jest to najlepszy programTV...sam z niego korzystam, a swoją drogą dziwne...N promująca najnowsze technologie i rozwiązania do dziś nie stworzyła własnego biuletynu z programem TV dla swoich abonentów...najwyższy czas nadrobić te zaległości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

TVP HD w telewizji nowej generacji n

Na czas trwania Igrzysk Olimpijskich w Pekinie Telewizja Polska udostępni sygnał programu TVP HD następującym sieciom kablowym:

 

Ogólnopolskie: Multimedia Polska, Aster oraz Platforma Cyfrowa N

 

oraz inne sieci, w tym:

Petrus Polska sp. z o.o. - reemisja z Chojnic,

Telewizja kablowa "Chopin" - reemisja z Wejherowa,

Espol sp. z o.o. - reemisja ze Szczecina,

Sat Film sp. z o.o. - reemisja z Łodzi,

SGT sp. z o.o. - reemisja z Gliwic,

Tel-Kab Z.E. - reemisja z Warszawy,

P.H.U. Volta - reemisja z Gdańska.

więcej>>

Super wiadomość, tylko czekać na informacje o pakiecie (pewnie 'informacja i rozrywka') i pozycji (pewnie 12. - za TVP Polonia i przed TVN HD) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Można, resetem nBoxa. Ale i tak nic tam nie ma oprócz czarnego ekranu. Jedynie w diagnostyce pokazuje mi się dobra jakość sygnału i BER 0-E0, co oznacza, że kanał jest raczej w SD i MPEG2 (możliwe, że to TVN Warszawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, mam pytanie,jesli chciałbym podłączyć N do talerza cyfrowego polsatu,to muszę wymieniać konwenter ?

Dla pomocy powiem,ze kupuje nbox HDTV.

 

Jak nie będziesz miał dekodera polsatu to nic nie musisz zmieniać. Jak chcesz mieć i jeden i drugi to musisz wymienić konwerter na Twin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, mam pytanie,jesli chciałbym podłączyć N do talerza cyfrowego polsatu,to muszę wymieniać konwenter ?

Dla pomocy powiem,ze kupuje nbox HDTV.

 

Jak nie będziesz miał dekodera polsatu to nic nie musisz zmieniać. Jak chcesz mieć i jeden i drugi to musisz wymienić konwerter na Twin.

 

Musze tylko podłączyć dekoder i to wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

TVN HD zmniejszył moc, dzięki czemu straciłem możliwość jego oglądania. Jeśli nie wyłączą analogowego TVN a włączą na tym transponderze TVP HD to będę... rozgoryczony :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam widoczny spadek jakości TVN HD. Obecnie dekoder wskazuje od 0 :!: do 6%. To jest skandal, zwłaszcza że te wskazania są przy słonecznej pogodzie i całkowicie bezchmurnym niebie. To jak tylko dojdzie do załamania pogody będę mógł zapomnieć o oglądaniu tego kanału:P. To jest skandal, żeby trzymać analogowy kanał i do tego upychać jeszcze cyfrowe kanały na tym samym transponderze, w dodatku w HD. Lepiej niech wezmą przykład z M2, który ostatnio wyłączył analogowy sygnał i uruchomił kanał HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo kanał HD zajmuje sporo miejsca, natomiast wszystkie obecne częstotliwości wykorzystywane przez N są w pełni obsadzone kanałami. Pozostaje jedynie wyłączenie analogu, albo wynajęcie któregoś z transponderów zwolnionych przez Mediaset, o ile się nie mylę to 3 są wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...