Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naszym celem jest wzmacnianie pozycji naszych kanałów i budowania możliwie najszerszych kanałów ich dystrybucji – mówi nam Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu. Twierdzi on, że rozmowy z Cyfrą+ trwały od kilku lat, ale strony nie były wcześniej w stanie dojść do porozumienia w kwestii warunków biznesowych. Matwiejczuk informuje też, spółka rozmawia na temat wprowadzenia swoich kanałów z platformą N (jej właścicielem jest Grupa TVN). Negocjacje te także trwają od kilku lat.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ka ... m-polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Cyfra+ myślicie, że chciała kanały tematyczne? Wątpię. Jak już Solorz sprzedaje to wszystko, a nie jeden kanał. No, oczywiście poza sportowymi kanałami Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to by było już jakis wyjście z calej sytuacji.Bo na dobrą sprawę to N-ka nie potrzebuje kanałów tematycznych Polsatu,tylko samego Polsatu.

 

Kwestia pooglądania tych kanałów by stwierdzić, że są dobrą alternatywą dla Style czy Turbo, według mnie tam zawsze jest coś ciekawego. Mam trochę CP i zawsze coś tam było do oglądania. Pomijając Polsat News, który według mnie jest lepszy od TVN24, jest po prostu mniej nastawiony na politykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News ma pełne 16/9, a nie jakieś belki srelki dodawane przez TVN24, żeby obraz był jako taki na telewizorach 4/3. Kiedyś chwilę oglądałem i ogólna oprawa stacji mi się podobała.

Wg mnie z kanałów Polsatu warte uwagi byłyby tylko Polsat (ew. HD), Polsat 2 oraz Polsat News. Reszta zbędna, bo TVN ma swoje autorskie programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nowy kanał testowy TVR, który pojawił się na jednym z transponderów należących do Telewizji nowej generacji n to pierwszy polski kanał poświęcony rolnictwu. A tak o TVR pisze nadawca stacji, na oficjalnej stronie internetowej - http://www.tvr24.pl - Nowy kanał tematyczny dedykowany dla wszystkich zawodowo lub hobbystycznie związanych z rolnictwem. Najświeższe informacje z rynku, ceny w skupach, kursy walut, informacje pogodowe, plany ministerstw, porady prawne. To wszystko na kanale TVR oraz stronie internetowej. Nadawcą nowej telewizji jest TVC Sp. z o.o. z Warszawy (więcej na ten temat również na stronie internetowej KRRiT. Aktualnie nie wiadomo czy jak kanał wystartuje z regularną emisją to zostanie zakodowany.

 

Parametry przekazu TVR:

transponder - 116

częstotliwość - 10,834GHz

pol. V (pionowa)

SR 27500

FEC 3/4

DVB-S2/8PSK

satelita - Hot Bird 6

pozycja orbitalna - 13E

SID 3516

PID Video 533

PID Audio 633 - Dolby Digital 2.0

 

http://spam.org/index.php?readmore=5942

 

tvr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z drugiej strony to żal wam (i mnie) d*pę ściska, że nie macie 200 ha pola, nie mieszkacie w 400m2 domu postawionym na 2000m2 działce z 10 ha lasu, nie jeździcie lambo i junia wam nie płaci po 400 zł za hektar?... Nieprawdaż? To byłby wtedy kanał dla was (i mnie).

 

za nhdtv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krisss16 Była kojarzona tylko przez niektórych, którzy robili w środę wszędzie syf.

 

Z tym kanałem to totalne zaskoczenie. No cóż, zobaczymy co to będzie za stacja. Czy gniot, czy coś w miarę dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale nie mogę się powstrzymać. Program dla rolników w Telewizji Marnej Generacji n. HA HA HA. Teraz to chociaż wiemy do kogo jest skierowana ta platforma. Niech któryś abonent n'ki napisze, że Cyfrowy Polsatu jest dla wieśniaków, rolników to go nieźle wyśmieję. Przecież dla tych elitarnych abonentów n'ki to jest cios w plecy, drugi po tym z Polsatami w Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee przesada z tą Tv dla wieśniaków, ja po kilkudziesięciu latach w mieście w końcu przeniosłem się 15 km od miasta na wieś i jestem zadowolony, mówię na siebie wieśniak i jakos mi się to podoba, ale jak patrzę dookoła to jestem bidny wieśniak:-) A program ten jeśli bedzie też dla działkowców i hobbystów itp. to bedzie miał oglądalność lepszą niż wiele niby lepszych kanałów myślę, pewnie z UE kasa jakaś na ten program też idzie. Natomiast nie jest to ma nadzieję odpowiedź na ofensywę Cyfry+:-))))) Czekam na 2 nowe kanały HD. Jakieś HistoryHD,I-concerts HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale nie mogę się powstrzymać. Program dla rolników w Telewizji Marnej Generacji n. HA HA HA. Teraz to chociaż wiemy do kogo jest skierowana ta platforma. Niech któryś abonent n'ki napisze, że Cyfrowy Polsatu jest dla wieśniaków, rolników to go nieźle wyśmieję. Przecież dla tych elitarnych abonentów n'ki to jest cios w plecy, drugi po tym z Polsatami w Cyfrze+.

 

Panie fra Islandi... N wrzuci Polsat'y.. zaskoczy nam czyms jeszcze i zobaczymy kto będzie pisać o ciosach w strone abonentów... N-ka chociaż umiała i dodała na kanale 155 CSB TV i 156 TVR.. a Polsat ma w [beep] swoich abonentów.. ;] KVEDJA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się pieklisz? Jest okazja to muszę z niej skorzystać, a co będzie później to już mnie mniej interesuje. Dopóki CP będzie miał sześć kanałów, które mnie najbardziej interesują to ciosy konkurencji mam gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale nie mogę się powstrzymać. Program dla rolników w Telewizji Marnej Generacji n. HA HA HA. Teraz to chociaż wiemy do kogo jest skierowana ta platforma. Niech któryś abonent n'ki napisze, że Cyfrowy Polsatu jest dla wieśniaków, rolników to go nieźle wyśmieję. Przecież dla tych elitarnych abonentów n'ki to jest cios w plecy, drugi po tym z Polsatami w Cyfrze+.

A możesz powiedzieć co ta telewizja ma wspólnego z n oprócz tego, że dzierżawi od nich miejsce na transponderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...