Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co do n-ki to jak zawsze "sztucznie" powiększa swoją ofertę kanałami FTA.

 

Ale on został dodany na pozycji 15x więc nie wchodzi w skład żadnego pakietu i jest tam gdzie inne kanały FTA. Po prostu n'ka dodała go do listy i tyle, nie było o tym info z jej strony ani na www ani nigdzie, a że portale jak SK itp zrobiły z tego newsa w tonie jakby n powiększyła ofertę, to co TVN temu winien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...3D "wyprzedzi" HD

 

Już widzę te kolejki które dzisiaj się ustawią przed sklepami RTV i wszyscy kupią TV 3D, żeby oglądać 2 czy 4h tygodniowo programu w 3D, a swoją roczną czy 2-letnią plazmę/LCD oddadzą do utylizacji.

Następnym razem zastanów się ze 4 x zanim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do konferencji... to już jutro.. o 11:00... ok no, ale dlaczego 2-3 dni temu dowiedzielismy się o konferencji i to z media2.. Ostatnią konferencję zapowiadali chyba miesiąc przed :(

 

I czy to prawda, że ta konferencja nie będzie transmitowana nigdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.. ja sie nie napalam.. tylko pytam bo doszły mnie słuchy, iż konferencja nie będzie transmitowana... A Ty krokodyl nie bulwersuj się tak... bo oko ci zbieleje i dostaniesz białej gorączki.. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie bulwersuję tylko dziwi mnie że zwykła konferencja prasowa budzi takie emocje.

To nie jest ta ich super konferencja gdzie chwalą się czym tylko mogą.

 

Nie wiadomo czy Marcus zdecyduje się dalej organizować taką konferencję.

 

 

Poczekamy zobaczymy co nam zaprezentują. Na razie jedyne co wiadomo to prezentacja nowego dekodera. Może jakieś inne nowości? Poczekajmy trochę. Może nas czymś zaskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nieśmiało obstawiam, że inna pozycja ( zwłaszcza 7'E) może być tematem tego spotkania. :wink:

 

7E = Eutelsat W3A

 

Eutelsat W3A = Digiturk?

 

A co ma N do 7E?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N'ka na 7E......... TNK dalej na HOTBIRD'zie.......... było by super.

Myślę, że bardziej realne byłoby nadawanie jednocześnie na 13E i 7E, ale bez dublowania kanałów. Do N są duże czasze, więc monoblock rozwiążę sprawę. Istnieje przecież już platforma (nazwy nie pamiętam) operująca na dwóch pozycjach i dająca monoblocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...