Skocz do zawartości

Gdzie miejsce dla Orange Ekstraklasy od sezonu 2008/2009?


Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra najslabsza programowo?Goly tematyczny z C+ wyprzedza caly CP,nie mowiac o wyzszych pakietach.F1 specow ma tylu,bo jezdzi Kubica,jakby jego nie bylo,to i zainteresowanie byloby znikome.Podobnie z siatkowka,zeby nie te medale,to specow byloby o 2/3 mniej.Mnie nawet te sukcesy nie przekonaly do tego sportu.Z cala kocowa czescia postu sie zgadzam(Zurych nas nie wykosil,tylko Wieden).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że pakiet podstawowy jest gorszy od familijnego CP czy dwóch pakietów Nki :D To chyba nie ma wątpliwości...

Już nie wspomnę, że w C+ opcje AXN i Discovery są dodatkowo płatne (a w familijnym są normalnie w pakiecie). W C+ jest tylko ten zwykły Discovery.

NG zaczyna się dopiero od komfortowego za 58zł, czyli za cenę RelaxMix lub 4 pakietów N... Tutaj oferty CP i N jeszcze bardziej biją na głowę Fracuzów.

Skoro tutaj Cyfra przegrywa, to wielu sobie myśli, że woli mieć lepszą ofertę programową zamiast droższej C+ z opcją Canal+. To dlatego licznik abonentów C+ stoi w miejscu... (takie jest moje zdanie).

Nie mówię, że Cyfra nie ma kanałów rozrywkowych czy naukowych, ale ma ich znacznie mniej niż konkurencja.

 

@michal218 - Mówisz, że TV nie ma wpływu takiego na popularność dyscypliny? Piłkarze ręczni też zdobyli wicemistrzostwo i jakoś tak wielkiego BOOOOMu na ten sport nie ma. Nie chodzi o to, że ma być tak duży jak na siatkę, bo siatka to jednak popularniejszy sport, ale moim zdaniem różnica jest za duża na dzień dzisiejszy, bo PS tak wypromował tą siatkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że w C+ opcje AXN i Discovery są dodatkowo płatne (a w familijnym są normalnie w pakiecie). W C+ jest tylko ten zwykły Discovery..

W pakiecie podstawowym Cyfry jest min. Planete, Discovery Channel , Ale Kino do tego stacje typu Tvn Turbo, tvn 24,Hallmark, Eurosport - + inne Polskie publiczne i nie publiczne kanały.... Mając do dyzpozycji pakiet podstawowy i do tego pakiet canal + , za 50 zł miesięcznie oferta Cyfry jest bezkonkurencyjna pod względem obiektywnym. Wiele osób mi to mówi porównując swoje platformy i kręcac pod nosem, że to już ostatni rok i przechodzą na C+. I nie tylko dlatego że kusi ich Orange czy Eng lub Esp ligi ... czy tam NBA - ale ogólnie za te pieniądze ( 50 zł , bo tyle płacę ) jest do jak już napisałem oferta bezkonkurencyjna, poparta wynikami ankiet w społeczeństwie. :)

 

Pozdrawiam i sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@e lementarz - ja mówię najpierw o ofercie bez Canal+, a Ty z Canal+ ;)

 

Ale jeśli już, to za 48zł (Film+Sport+Nauka+darmowy Informacje) masz ok. 15 kanałów, których na Cyfrze nawet w pakiecie komfortowym nie ujrzysz. I o tym cały czas piszę - bo większość ludzi patrzy najpierw na tą podstawową ofertę, a dopiero potem na Premium. Ludzie wolą mieć 8 kanałów sportowych za 48zł w N niż 4 w C+ nawet z opcją Canal+. To samo z filmowymi czy naukowymi (wolą mieć 10 kanałów niż 4-5).

 

Dlatego licznik stoi w miejscu ;) Poza tym to, że Ty płacisz 50zł, to nie znaczy że reszta płaci tyle :) Jedynie forumowicze SK są w tej uprzywilejowanej sytuacji 8)

 

Jeśli namotałem to króciutko podsumuję - Moim zdaniem oferta podstawowa C+ jest najsłabsza. Oferta z Premium już jest konkurencyjna względem rywali. Jednak większość patrzy najpierw na tą pierwszą podstawową ofertę i dlatego napisałem, że OE przegrywa dzisiaj z kanałami naukowymi czy rozrywkowymi, których na C+ jest najmniej.

 

Mam nadzieję, że rozjaśniłem nieco :mrgreen:

 

PS. Lekko odbiegliśmy od tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest prosty nie każdego stać na Canal+ bo jest drogi.Jak by kosztował 10 zł to by go miało ze 4 mln abonentów ale w tedy by nic porządnego na Canal+ nie było, poza mnóstwem reklam jakimiś sportowymi badziewiami.Więc aby taki kanał jak Canal+ nosił miano kanału premium to zawartość takiego musi być najlepsza i bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc aby taki kanał jak Canal+ nosił miano kanału premium to zawartość takiego musi być najlepsza i bez reklam.

Wiec co, OE w Cyfrze odrzucamy :idea::?: Tam bywaja i reklamy,jakosc oprocz tego ze w HD,nie trzyma sie okreslenia-najlepsza :cry: Ja bez zalu,chetnie strace te lige z oferty :oops::locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele słyszałem takich komentarzy, że nie będą żałować OE, ale wielu trzyma Cyfra właśnie dla ligi. W przypadku wygranej Polsatu będzie zapwne tak jak w Niemczech gdzie platforma pokazująca Bundeslige, po przegranej straciła wielu abonentów.

PS. Kwiatek to ten traktor http://pl.youtube.com/watch?v=DapHhgnm6CQ

tylko nie spadnij z krzesła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mało wiesz. Premier stracił nie wiele abonentów. 8-10% to max. A de facto na tej sytuacji w dłuższym okresie Premere zyskało. To Arena na tym stracił. Bo poszli z motyka na słońce a takim jest właśnie projekt ITI i Polsatu, zero konkretów tylko jakieś wizje.

5 mln to by chciało oglądać ale za darmo a nie za 16 zł. A istotna sprawą jest kto zapłaci odszkodowania za unieważnienie przetargu dla TVP, TPSA chyba i kogoś tam. Kluby? Na to nie pójdą. Nowe konsorcjum? Oznacz to kolejne miliony na początek . A koszty na początku będą ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ITI i Polsat miałyby stworzyć kanał Ekstaklasa TV nie wróże mu przyszłości. Opcja 16 zł za miesiąc to dużo. Jeżeli byłby to jeden kanał to mecze by były rozgrywane od piątku do poniedziałku żeby wszystkie leciały LIVE. Po za tym co z miesiącami kiedy liga nie gra też każdy by płacił 16zł. Na takim kanale powinny powstać programy o klubach ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, ramówka w przerwie rozgrywe to problem. Tym bardziej, że kanał byłby tylko o polskiej piłce. Jednak polsat i iti na brak pieniedzy nie moga narzekać. Na pewno powstanie wiele ciekawych magazynów, a w przerwach między rundami magazyny o poczynaniach na rynku transwerowym. Można ten kanał zrobić rewelacyjnie. Może coś na wzór magazynu "clip" tylko w lepszej oprawie muzycznej i graficznej byłby fajnym pomysłem, ale pamiętajmy, że lada dzień mogą ogłosić zwycięzcą canal+ i nici z tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbraja mnie takie posty. Nie wiesz nie pisz bzdur. A argument o tym, że była piłkarsko lepsza schowaj sobie w buty patrz Juventus. Wszystkie kluby OE oprócz Zagłębią Lubin i Sosnowiec, Widzewa, Jagiellonii i Lecha za którym idzie Bogusław Baniak i przede wszystkim Amica Wronki na której licencji grają Lechici są czyste. Bo nie na na nie żadnych dowodów i nie są prowadzone postępowania. I jeszcze jedno żaden klub z afery korupcyjnej nie jest oskarżony o ustawianie meczy OE tylko wszystko 2 liga.

 

I tak, żeby nie było do końca nie na temat to coś sprawa praw medialnych lekko ucichła a przede wszystkim lansowanie tego konsorcjum ucichło. Czyżby to oznaczało już, że znany powoli jest wynik przetargu i kluby osiągną satysfakcjonujący wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,4866835.html

 

mnie rozwala, że kary idą w momencie, gdy toczy się bój o te prawa i ESA śmie podbijać cenę, unieważniać przetargi itd. dziwi, że telewizje się na to godzą, zwłaszcza jeśli mają pod ręką decyzje sądu.

 

co do korupcji to połowa OE nadaje się do spuszczenia za swoje wcześniejsze 'dokonania' i podejrzewam, że każdy jest umoczony i tak surowe kary mają być ku przestrodze na przyszłość, bo i tak wszystkich winnych nie da się ukarać.

 

i jedna ciekawostka. ś.p. Amica Wronki od trzeciej do pierwszej ligi kupowała mecze (chodziłem na jej mecze i pamiętam transparenty 'działacze Amiki kupują wyniki') i po częsci dzięki temu udało jej się w tej lidze zaistnieć, zdobyć kilka razy PP i przed ujawnieniem korpucji się najzwyczajniej rozwiązała... tym się oczywiście nikt nie zajmie, ale za 50 lat dalej w annałach będą sukcesy tego zespołu i to też jest nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ilu juz działaczy sedziów oskarzyli i czasem ci sedziowie nie sedziowali w OE?? A kluby typu Polonia nie kupywały mistrza Polski a potem blamarz w pucharach skad sie bierze ??? Wiec przestan człowieku pisac ze tylko 2 liga skorumpowana jeszcze troche a nie bedzie mial kto grac w Oe a te 150 mln za sezon pytam za co?? Za ustawione mecze??? Legia do 4 ligi Polonia tez . Wtedy bede zadowolony z PZPN WD .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno żaden klub z afery korupcyjnej nie jest oskarżony o ustawianie meczy OE tylko wszystko 2 liga.

To tak jakby złodziej ukradł milion, zarobił na nim miliardy a później oddał ten milion i uważała że wszystko jest OK.

Tak na marginesie czy u Was w niskich klasach też są wałki? U mnie w okolicy jest jeden klub z takim dosyć bogatym sponsorem który z sezonu na sezon jest w wyższej klasie. U siebie już dawno nie przegrał a na wyjeździe to zależy od odwagi sędziego :lol: Tam gdzie jest kasa zawsze będą wałki. Wyeliminują kupowanie meczów pojawi się problem bukmacherów. Zawodnicy będą od czasu do czasu dziwnie ospale grać bo obstawią przegraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie błaźnij się plis. Poproszę rzeczowy dowód o tym, że Polonia kupiła mistrza Polski? Kibicem Polonii nie jestem a wręcz przeciwnie nie lubię jej ale takie głupoty jak twoje teksty doprowadzają mnie do ostrego śmiechu. Na czyta się [beep]i jak Tomaszewski który wydał werdykt w swojej komisji, że w Polskiej piłce nie było korupcji a jak go zwolnili zmienił zdanie. Jasno widać o co mu chodziło a mianowicie dostanie się na stałe do PZPN.

Ja się opieram na faktach a ty na swoim widzi mi i tym, że nie lubisz obu klubów a to jest za przeproszeniem [beep]o warte. Dopóki nie ma dowodów na klub a takowych na razie nie ma każdy klub jest czysty.

Proszę wymień tych działaczy OE?

 

Niższe ligi to zupełnie inny wymiar i inna kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...