Skocz do zawartości

Robert K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu bardzo lubię stację. ;D Jak chcesz to możesz sprawdzić. Mam tylko 16 lat, więc nawet pracy nie mogę się podjąć ;D Ale pianie coś takiego od kogoś słyszeć. Tylko trochę głupia sytuacja na tym forum, bo jak coś dobrego napisać o Polsacie to od razu obruszenie. Ale jak coś dobrego o TVN to nic nikt nie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

są fajne programy w Polsacie, co kto lubi, TVN robi się oklepany, a w Polsat PLAY kiedys leciał fajny program o osobach skazanych, nie wiem czy jeszcze jest!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przypadł do gustu program: "History of football: The beautiful game" . Lubię, pfffu bardzo lubię piłkę nożną, i z wielką przyjemnością oglądałem ten program. Wiele się z niego dowiedziałem, a i połączyłem moje dwa zainteresowania: football i historię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
wirtualnemedia_pl[/url]":3c5ltlvb]“Przystanek laska” nadawany jest od poniedziałku do środy o 20.00 począwszy od 5 lipca br. Pierwszy odcinek programu obejrzało 8 tys. widzów, a kolejne zgromadziły odpowiednio po 4 tys. i 8 tys. oglądających. Średnio kanał w czasie nadawania show miał 0,06 proc. udziału w grupie 4+ i 0,13 proc. w komercyjnej 16-49 – pokazują dane Nielsen Audience Measurement przygotowane dla wirtualnemedia_pl. Program osiągnął tym samym słabsze wyniki od średniego całodobowego udziału Polsat Play w tych trzech dniach, który wyniósł 0,23 proc. w 4+ i 0,29 proc. w 16-49.

Tak jakbym wiedział, że ten cały "Przystanek laska" nie wypali... Może skłoni to Polsat Play do produkcji nieco bardziej inteligentnych programów, bo żeby hit dnia miał mniejszą widownie niż średnia całodobowa? Przecież to największa porażka jaka może spotkać jakikolwiek program, zapowiadany jako hit dnia i na dodatek puszczany specjalnie w porze największej oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polsat Play ma podobno jesienią wyemitowac program własnej produkcji Kama Sutra. Koncepcja tego programu jest następująca: do każdego odcinka będą zapraszane trzy pary i każda z nich ma "na wesoło" zaprezentowac wybraną pozycję seksualną. Uczestnicy mają rywalizowac o nagrody rzeczowe. Na razie Jacek Kaczyński, szef kanału nie chce się do tego odnosi

 

wirtualnemedia_pl

 

Jak myślicie, czy w Polsce taki program się przyjmie? Będzie to chyba pierwsza taka polska produkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjąć, może i się przyjmie-zobaczymy. Na pewno pomysł trochę kiczowaty, ale zobaczymy jak to w praniu wyjdzie. Ja w każdym razie akurat temu projektowi zbyt dużej popularności nie wróże ;-) Dla mnie ważne jest to, iż Polsat Play ma sporą dawkę własnych produkcji. Na prawdę jestem bardzo zadowolony poziomem PP, bo gdy startował spodziewałem się kaszany z trzeciorzędną erotyką, A tutaj mamy sporo ciekawych programów. M.In. Legia Cudzoziemska czy ten program z tym Japończykiem i Polakiem. Ale także produkcje zagraniczne jak odkurzony Rex Hunt. Mogli by Drużynę A puścić jeszcze. A Bundych do Polsat Cafe przenieść.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No tak Polsat Play puszcza Rexa Hunta, ale ja pamiętam jeszcze jak ten program o wędkarstwie jak leciał kilka lat temu na Discovery (wcześnie rano) i tych odcinków było bardzo dużo, a Polsat Play wyemitował ich kilka i znów od początku. Podobnie jest z innym serialami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...