Skocz do zawartości

Robert K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nadają od 16

 

Od stycznia będzie nadawał normalnie od rana.

 

mogli sobie wymyślić jeszcze jeden kanał np Polsat Kids i niech nadaje do 16 a potem Polsat Play.Dwa nowe kanały w miejscu jednego by byly

Chłopcze, ile Ty masz lat? :D Już trzeba tak się wyrazić. Przecież żal to czytać. Nie dość, że nie znasz podstaw jeśli chodzi o zarządzenie telewizją to jeszcze wymyślasz kolejny kanał dla dzieci tym razem z grupy Polsatu. No nie. :lol2: Wierz mi, że mają inne inwestycje na głowie, bardziej ważniejsze.

 

Niektórzy to mają wyobraźnię... :lol2: Przynajmniej można się pośmiać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim - Polsat Play będzie nadawać od rana od stycznia. Raz. Dwa - totalny bez sens z (KOLEJNYM!) kanałem dla dzieci. Solorz musi skupić się przede wszystkim na obecnych kanałach, bo jak na razie wprowadzane są między innymi w niektórych z nich - cięcia finansowe. Trzy - zarząd Polsatu ma w planach tworzenie kolejnych kanałów, ale takich na które jest zapotrzebowanie, między innymi kanał muzyczny i kanał dla młodzieży (których nadal jest jak na lekarstwo). Dlatego w grę nie wchodzi kanał dla dzieci, a tym bardziej blok nadawany w Polsat Play pod innym logiem. Przecież to śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał wg mnie wcale nie jest taki tragicznyprzypomnijcie sobie poczatek tvn turbo tez sie nie sprzedawal z poczatku dopiero potem jak wprowadzono lekkie zmiany ja jednak powiem ze polsat ply narazie nie jest zly ale fajne programy sie zapowiadaja np ten o zolniezach i wojku amerykanskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nie robią wiernych kopii tych programów, bo i tak nikt nie będzie tego oglądał. Przykładem może być program Gadżety Salety. Ogląda(ł) to ktoś ? Bo ja wolę Gadżet (TVN Turbo). Chociaż z drugiej strony, jeżdżenie z kamerą za wariatami może być ciekawe w każdym wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w tej kwestii się nie zgadzamy. Zmienił się prowadzący (jednak wolałem Berezowskiego), oraz zmieniła się nieznacznie nazwa programu, ale to nie znaczy, że program stał się gorszy. Dla mnie jest na takim samym poziomie. Gadżety Salety oglądałem raz i wystarczy jak ze mnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że TVN Turbo nawet z nazwy kojarzy się z motoryzacją i taki głównie jest. Czasami oczywiście jest wędkowanie czy majsterkowanie, ale większość to samochody i nie tylko. Z kolei nie mam pojęcia co ma mówić nazwa Polsat Play? Kanał filmowy? Na razie poza Godzillą nic tam nie widzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Turbo już dawno zmienił koncepcję. Nie jest to już telewizja wyłącznie motoryzacyjna, ponieważ nie była w stanie utrzymać stałej ilości widzów, dlatego wprowadzono programy dla szerszej gamy widzów, oczywiście głównie mężczyzn. A faktem jest, że nie każdy facet interesuje się motoryzacją. Na antenie porusza się tematy, które mogą interesować różne grupy mężczyzn, wprowadzono filmy fabularne, zmieniono też slogan reklamowy - wcześniej była to "jazda obowiązkowa", potem "męska jazda", teraz jest to "męska telewizja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...