Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazuja na zmiane:raz Wisła, raz Legia chociaz z tym ze maja prawo pokazac jeden mecz to jest sciema

 

Wystarczy choćby zobaczyć ze w najbliższym tygodniu w PSN (polsat sport news) beda 2 mecze LE : z udziałem Lazio Rzym i Sporting Braga. A węc jak widać mozna okazac wiecej niz 1 mecz na antenie otwartej tv.

To tylko potrzeba dobrej woli.

A mecz legii w PF i PSORT HD - a wiec znikoma liczba abonentów zobaczy ten mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła w TV4, ponieważ będzie to mecz bardziej emocjonujący niż Legii, bo gdy Wisła pokona w środę o 21:05 Twente, a Fulham nie zdobędzie pełnej puli - 3 punkty w meczu z Odense awans do 1/16 finału wywalczy zespół z Krakowa.Hapoel-Legia w czwartek o 19:00, jest mniej ciekawy, ponieważ nie zmieni nic w czołówce tabeli grupy C, w której pierwsze jest na pewno PSV, a druga Legia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fulham nie wypuści awansu z ręki i wygra ten mecz, więc nie ma o czym marzyć. Jest szansa na awans Wisły, ale tylko teoretyczna.

Niby tak, ale przy ostatniej formie Fulham można się spodziewać dosłownie wszystkiego...

Najpierw remisują na Emirates z Arsenalem, potem wygrywają z Liverpoolem, a wczoraj przegrali ze Swansea :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków pokonała 2-1 (1-1) holenderski FC Twente w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Europy. Bramki dla krakowian strzelali Łukasz Garguła i Cwetan Genkow. Wiślacy awansowali do 1/16 finału, ponieważ Fulham FC na własnym boisku zremisował 2-2 (2-0) z OB.

Gratulacje :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awans Wisły ! :jupi::jupi::jupi::jupi::jupi: pokonali 2-1 Twente a Fulham zremisowało z Odense 2-2 !!!!!! Jestem w wielkim szoku :shock::shock::shock::shock: Mamy dwie drużyny na wiosnę , myślę że Moskal zachowa posadę po tym meczu ps. Maskaant pomógł chyba Wiśle ( czytałem że podglądał treningi , albo szpiegował dla Twente )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła w fazie pucharowej LE!! Dziś po znakomitym meczu pokonała rezerwy Twente 2:1. Ale tego nie zapamiętam.Zapamiętam,że przełączyłem kanał na PSE i widziałem jak Odense strzela bramkę w ostatniej sekundzie meczu z Fulham i daje Wiśle ten awans!! Niesamowita historia,to są te niezwykłe momenty ,które przechodzą do annałów futbolu. Dwie polskie drużyny na wiosnę,czy coś takiego było w historii polskiego futbolu?? Jeśli tak to ja nie mam prawa tego pamiętać. Brawo Wisła,brawo Kaziu Moskal,który powinien dostać szansę dalszego prowadzenia zespołu.Gratulacje :jupi::jupi::jupi::jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...